Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jasně, Z3 má spoustu chyb, od soubojového systému, který často nefunguje jak by měl, přes tupost některých nepřátel až po obtížnost, která je od půlky hry občas k smíchu (a to hraju na "pochod smrti"). Jenže ten svět mě tak dostal, že Zaklínači s klidem všechny chyby odpustím.
    Pro mě je to spolu s G2:TNOR nejlepší RPG co jsem kdy hrál.
  • Je těžké posoudit příběh u hry, kterou většina nehrála. Pokud pomineme příběh a vezmeme ovládání atd, je potřeba si uvědomit že na pc třeba zaklínač neměl vůbec žádné problémy ani bugy. A vývojáři to měli mnohem těžší udělat hru i ovládání, aby fungovala na všech platformách.... a zhostili se tohoto úkolu se ctí. Zatímco Bllodborne je jen na PS4, proto je jasné že optimalizace pouze na jednu platformu je mnohem jednodušší. Lidí co mají PS4 je v každém případě menšina, takže většina diskutujících Bloodborne s velkou pravděpodobností nehrála.
  • Prošel jsem diskuzi a jak "zastánci" vědmáka, tak kritici mají v mnoha bodech pravdu. Je i k zamyšlení, zda se vůbec jedná o RPG hru - tvorba postavy, což je jedním ze základních kamenů RPG her v tomto případě opravdu neexistuje - Geralt je pevně dán, nemůže si zvolit ani zbraň, ani bojové zaměření, ani povolání, ani jinou vlastnost. Což může být problém a jak je zřejmé z příspěvků hráčů, je to problém..
  • když myslíš :) Kdo je vlastně současná redakce? Kdo hrál z nich Bloodborne? Proč tu není recenze na DLC k Bloodborne? Jak to rozhodovali? Kolik z nich bylo schopno pochytit příběh u Bloodborne. Je až moc neznámých...
  • ano, popravdě jsem čekal velké věci. Hru jsem dohrál teprve o svátcích a prostě je to další dobrá hra. Spousty věci děla dobře, spousty věcí dělá špatně. Ale dle mého prostě není vyjímečná. Není to ani hra roku, nebudu to hrát podruhé, nebudu se těšit na DLC.
  • A o Xenoblade Chronicles X v článku ani věta :/
  • Tak ono je to i zaslouženě, protože Bloodborne má příběh fakt neskutečně promakanej, hlavně jeho vyprávění.
  • Pokud jsi se ve W3 útokům skutečně vyhýbal hlavně kotrmelci, místo skutečným uhýbáním (alt), tak jsi se ani na 15. level nemohl dostat, protože jsi jednoduše nemohl vyhrát jediný souboj. Ale samozřejmě budeš tvrdit, že ano... prostě pitomci na games, úžasná to sorta lidí.
  • Blue.Shark
    A působil/působí konkrétně na tebe hype kolem Zaklínače?
  • http://www.huffingtonpost.com/seth-abramson/40-unforgivable-plot-holes-in-star-wars-the-force-awakens_b_8850324.html
  • ano zaklínač má být neutrální, ale i knižní verze je právě o tom meči s dvojím ostřím. geralt pořád bilancuje mezi dobrem a zlem aniž by sám pořádně věděl, co je co. nechce se vměšovat, ale nedaří se mu to. je to tradiční motiv už od povídek
  • Ty jseš prostě člověk, kterýmu se buď opravdu nedá zavděčit nebo nenávidíš všechno nový úspěšný a pro většinu lidí suprový jen proto, aby ses zviditelnil. Pochopim, že někomu nemusí třeba sednout ten Witcher (přestože o tom jako o totální hovadině nemůže nikdo s trochou rozumu mluvit, i když ho to nebaví), dokonce bych i pochopil, že se někomu nebudou líbit nový Star Wars (za mě je ten film supr a patří mezi ty lepší díly). Ale když už o těch SW mluvim, tak bych si aspoň něco zjistil, než začnu používat slovo zneuctění. Po x letech první Star Wars, který se nejvíc blíží původnímu filmu/filmům nazvat jako zneuctění? *8*
  • *kde me poznali prave z te hospody
  • btw ty pitomce v hospode nemusis zabijet - jde se z toho vykecat. osobne jsem je nezabil coz pak melo nasledek, ze jsem je potkal u brany kde me uz znali a pustili me dovnitr.
  • Naštěstí mají na games lepší vkus *4*
  • samozřejmě tam ale musí být i nějaká kvalita, aby mohli vyhrát ty ceny a Witcher 3 rozhodně kvality má, ale nejsem přesvědčen, že ji má tolik, co se mi ta masáž snaží namluvit...
  • když jsme u příběhu, tak Hrej.cz dal Bloodborne v příběhu před Witchera 3. Jen tak mimochodem...
  • nn, Bloodborne je japonský a není to pohádka ale horror :) Pro masy to taky není :) Přehypovaný? Ale kdeže. Ta reklama byla na úrovni a dokonce přispěla na dobrou věc.
  • wenceslaus
    Bloodborne není?
  • Kr.Pa
    Blbec...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit