Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Určit co je hra roku, je pro mě dost těžké, bavil jsem u spousty her. U PoE, u Somy, u Metal Gearu, u Bloodborne, dokonce mě bavila i filmová hra Until Dawn, Rocket League bylo výborné stejně tak Ori and Blind Forest. Asi Metal Gear bych volil, dlouho jsem nehrál stealth, takže to bylo docela osvěžující. RPG roku Bloodborne, hra roku Metal Gear Solid V. Asi tak.
  • Blue.Shark
    Jen jsem chtěl vědět, jak to na tebe zapůsobilo. Já jsem se z nějakého důvodu stal vůči hype imunní. Proto šla naprosto mimo mě ta kauza s "downgradem" a celkově moc nechápu to všemožné ohánění hypem a fanboyovstvím a kdoví čím dalším. Prostě mě to zaujalo a vím, že si to jednou zahraju. Takže dík, jsem rád, že se tu pohybují i lidi s normálními názory :)
  • to mě nenapadlo, ale myslím, že jsi trefil hřebík na hlavičku. Žádný kvalitní argument proti zaklínači jsem z jejich strany ale nezaznamenala. proč by měl být třeba lepší příběh, když co jsem viděla gameplay Bloodborne tam nejsou moc ani žádné dialogy. Jasně dobrý příběh se dá napsat i na třech stránkách, viz pohádky, ale přeci jen dospělý člověk raději sáhne po knize, která má více než tři strany. Pohádky a obrázkové časopisy nechme dětem *4*
  • Tady docela hezký GOTY recap...

    https://www.youtube.com/watch?v=UrLSaDWXm_U
  • Tak to že Dark souls a Bloodborne přitahují ty, kteří za každou cenu potřebují nějakou exkluzivitu je stará věc... Otázkou je, jestli jen zase pindí protože jejich intelekt není doceňen anebo jsou tu i dobré připomínky. *4*
  • možná by stačilo udelat hru ze sveta zaklínače, ale geralt by nebyl postava za kterou bys hrál, byl by jen pribehove NPC
  • Veskoslav
    Co zase chceš, Maxi? Kamarádi si s tebou nechtějí hrát? *13*
  • Tvorba postavy je jednou z nejhorších mechanik, která se kdy v příběhových hrách vyskytla. Ubírá hloubku a kvalitu charakteru na úkor maštění hráčova ega.
  • Zaklínače jsem nedohrál a ani nedohraju. Příběh ovšem znám. Že jsem neslyšel nikoho chválit hlavní dějovej oblouk, je jen nastaveným zrcadlem zlatýho jádra úkolů "vedlejších". Pojmy se tu zkrátka pletou a "hlavní" není hlavním, nýbrž nudným a to dobrý tkví ve "vedlejším". Jenže i to je utopený v mechanikách mmo světů a těmi se brodit mi za to nestojí.

    Vlnám pestrých a neutuchajících INDIE přílivů tohle zkrátka nemá šanci odolat.
  • poprosím smazat
  • Tak neviem, vo W3 kedze su tam dodge na monstra a parry na ludi, tak kotul ani netreba. Zato v BB su bud kotule alebo raketove korcule nazvane vtipne "uskok".
  • a co je teda podle tebe hra roku?
  • Veskoslav
    Ano 90% herní obce od novinářů až po hráče podlehlo hype. Mě zase přijde, že zdejší japonské komando dělá z komára rovnou letadlo.
  • to jsem nezjistila, mě to šlape perfektně, s Klepnou jsem žádné problémy neměla
  • tak Torment má taky předdefinovanou postavu, i když Torment to je taky spíše taky taková kniha s ne moc dobrou hratelností.
  • Zaklínač je dobrá hra, ale z komára se dělá velbloud, za což asi vděčíme hypu.
  • pokud si s Boodborne hrají na PS4 na vlastním písečku, pak se to projeví v podobné anketě, to musí být každému jasné.
  • Veskoslav
    Jasně, nemůžeš si udělat svoji postavu, nejedná se o RPG...Nevím, kde se lidi ve Vás ta debilita bere. Tady je jasně daná postava, která se nemění. Ale pičovat u hry o Zaklínači Geraltovi, že si nemůžu udělat hermafrodita Gertrudu, co by byl mág je asi stejně inteligentní, jako se naučit jíst lva tofu místo masa a tvrdit, že mu to prospívá.
  • Tak např. první měsíce byly buglé mutageny, takže to nedávalo žádné bonusy. Klepna je zabugovaná do teď. Teď berou se glitche za bugy? Jelikož Witcher 3 má spousty glitchů, stačí zadat do youtube a uvidíš.
  • Nechtel by mi nekdo shrnout tech sedm stranek? Mam ocekavat nejaky moudra jenz mi vyrazi dech nebo ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit