Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    né, že bych se ve sportovních hrách nějak vyznal, ale toto je sportovní hra?
  • Co tady ještě děláš?
  • Coffin.Corner
    Já myslím že bolí hlavně ty, co mají nějaký problém s egem... *3*
  • možná, ale to přeci vyplívá z podstaty problému, ne z mého názoru, který ji pouze tlumočí, i když bys měl časopis, co by vydával pouze kusé faktické informace, stejně bude do určité míry ovlivněný, někdo je musí vybírat, na informace se dá nahlížet z různých úhlú, ukázat jen určitou část, dát je do nesprávných souvislostí atd., to jsou třeba Encyklopedie, které by měly být maximálně objektivní, ale ani u nich to neplatí na 100%
  • To je velmi subjektivní názor ;-)
  • žádné médium neni objektivní
  • Dan jsem rád, že jsi se ozval, předpokládám, že ty budeš ten kdo tu naklikává v domění, že jsem LV. Diskuze budiž vizitkou tohoto webu.
  • Však tenhle web je spíš autorský blogísek takové trochu zvláštní party, než nezávislé objektivní herní informační medium, tak co bys asi tak chtěl? :)
  • to jsi napsal ty, se už nemůžeš spolehnout na názory recenzentů, ergo z toho vyplívá, že se spoléháš na to co čteš v recenzích víc než na svůj úsudek, takže jen podle toho co jsi napsal, ano připadá

    no právě, Usain Bolt tě předběhne v pantoflích, i když ty budeš mít obuté nejlepší závodnické boty na světě, zrovna tak pravý malíř umělec dokáže vytvořit skvostné dílo jen za pomoci ohořelé větvičky, v tomto skoro vždycky platí, že skill je mnohem víc než nástroj, proto může dobrý hráč na padu porážet většinu lidí s K+M, když do toho dá dost času a energie, proto je tvůj názor na nehoráznost hraní Dooma na gamepadu čirý nesmysl
  • LV uklidni se, už si z tebe dělá prdeel i Ryneš ve FC...
  • Vážně ti připadne, že nemám svůj vlastní názor, jako vážně? :) Pro mě je výzva hra samotná, její obtížnost, AI nepřátel a tak podobně a ne nějaké hloupé ovládání. Nebo si myslíš, že třeba pro malíře je výzva malovat nějakou nekvalitní barvou co se maže a blbě schne? Že pro atleta je výzva běhat v nekvalitních botách?
  • nekromant33
    Sportu nerozumím, ale nadsázka a neafektovanost mi není cizí, proto u mě také letos zvítězila tato zábavná arkádová sportovní hra.
  • Já tomu teda hlavně neřikám problém, ale ano, hrát Dooma nebo jakoukoliv jinou MP střílečku na gamepadu proti lidem s K+M a držet se stabilně na horních příčkách a porážet je, tomu říkám výzva

    Mě spíš přijde smutné, že potřebuješ cizí lidi, aby ti řekli, jaký máš mít názor
  • Jedním hlasem ovlivníš houby, o nějakou anketu mi nejde, ale jde mi o to, že čím dál míň se můžu spolehnout na názory zdejších autorů, dřív jsem si s nima docela rozuměl, ale poslední dobou docela hrůza. A jestli hraní Dooma na gamepadu říkáš výzva, to je tvůj problém. Tady na Games jsou už jen 2 členové redakce, jejichž recenze čtu a vím co od nich čekat. Včera u mě Smutný skončil nadobro s tím blábolem u Dooma.
  • a můj zase získává, jak píšeš, všem se nezavděčíš, ale pořád můžeš ovlivnit čtenářskou anketu, nebo si udělat vlastní

    když někdo dohraje Dark Souls na bubínku, proč by ne Dooma na gamepadu, někteří lidé zkrátka maj rádi výzvy, ostatně ta K+M jde k nextgen konzolím připojit normálně přes USB, ne?
  • Tohle je fakt výsměch, včera tu čtu o rychlém Doomovi a gamepadu *1* a teď tu čtu jak je tahle arkádová blbinka SPORTOVNÍ hra roku.... každý den se tu člověk pobaví *10* Akční hra roku Metal Gear, v nominaci plošinovka Ori a naopak tam uplně chybí Mad Max, jedna z nej opravdu akčních her loňského roku ........................... chápu, že zavděčit se nedá všem a co člověk to názor, ale tohle už je fakt moc, tahle redakce pomalu ale jistě ztrácí v těchto věcech můj respekt, bohužel.
  • Rocket League, Witcher 3, Undertale, letos se mi vítězné hry v anketě opravdu trefily do vkusu *5*
  • jj, maniak co má celý pokoj polepený fotkami Veskoslava, výstřižky s jeho příspěvky a v rohu oltář nad kterým se uspokojuje *1*
  • Sr_Lobo
    Z dlouho dobejsiho pozorovani s nim musim souhlasit, ze to spis dela nejaka Vecoslavova NEMESIS, kera si asi mysli, ze mu tim nici jeho zivot *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit