Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • také se vám při slově youtuber otevírá kudla v kapse? *12*
    • jen kdyz u toho je CZ
      • moje eng je docela bídná tak občas kouknu na ty české uřvané zfetovance..ale co jsem viděl i zahraniční tak tam řvou taky *1*
  • https://www.youtube.com/watch?v=76tSYX6ZxsA
    • Qub4_honor
      Díky za link, dobře argumentováno od TB jako vždy, na rozdíl od pana P.P
  • žvásty

    "recenzenti pod tlakem" ... no jo, život je boj...chápu, že někdo si práci fakt představuje jako "zaměstnání"...a nikoliv práci, ještě, že jste skončili u psaní recenzí, neumim si představit když by na vás skončil nějaký opravdový tlak, když se hroutíte z toho, že máte na napsání recenze týden...

    Ale hlavně, že umíte zasvinit stránku reklamama...to zase vyvijí neuvěřitelný tlak na mě, ale plakat umíte, to jo...
    • frag.ment
      ..
  • frag.ment
    Jen taková poznámka - co když mám např. PS4 a nemám ji připojenou k internetu a kupuji jen krabicové verze? To mám pak jít do obchodu a chtít, aby mi dodali finální opravenou verzi? Nebo jak? Jo a celý tento článek mi připadá dost divný. Např. se snaží omlouvat to, proč se tu recenze na AAA hry objevují s dost velkým zpožděním oproti konkurenci a navíc lezou do (_._) vydavatelům. Připadá mi, že pan Poláček se pomátl..
  • Morraw
    Nejenom, že první týden je stále kritický, ale pro většinu AAA studií je dnes už kritický i počet předobjednávek. Hry stojí obrovské peníze a vydavatel potřebuje vědět už dopředu, jestli se hra zaplatí. Mafii taky k recenzím před vydáním nedali a pak stačila zmínka o uzamčených FPS a jak se rušily předobjednávky.
    Tohle je prostě blábol a hrám a ani hráčům to nepomůže. Zase z toho budou těžit vydavatelé. Čest výjimkám. Dodnes nezapomenu na skvělý start Shadow of Mordor, který vyšel o týden dřív a navíc ve skvělém technickém stavu.
  • ..."Ve skutečnosti si myslím, že i nedočkavý čtenář chce recenzi té verze hry, po jaké pokukuje, a ne recenzi speciální kopie, kde leccos chybí nebo není ve finální podobě."... A co je za problém u hry která se připravuje roky vydat ji o 14 dní pozdějc? NENÍ žádný důvod, aby v novinářské verzi něco chybělo! prostě až bude hotová poskytne se k recenzi a ještě mám 14 dní na opravu případných chybek.... jenže o tohle tady vůbec nejde stejně jako u nesmyslných DMR ochran jde jen o prcních 14 dní prodeje kde chtějí nahnat pomocí hype co nevětší tržby BEZ ohledu na to zda prodávám KVALITU!!!!
  • Reklamní kampaň v předstihu, (které opisovači reklamních materiálů říkají herní novinařina), kupodivu Bethesde asi nevadí.
  • No jo a proto kdo si předobjedná Dishonored 2 bude hrát o 24 hodin dřív
  • No jasny zase pani kravaťaci zjistili, že hra se prodava lip, když sou recenze až po vydani, taky se lip prodava, když neni žadny demo, no proč asi, lidi se vezou na hypu, a nejlepši by bylo, kdyby recenze vubec nebyli, taky žadny diskuse, a hry ba se prodavali jenom podle obrazku na krabici, možna ješte trailer a reklama na plagatu, to by se ty hry prodavali nejlip !!
    Každej ať ze sebe dela vola, jak je mu libo ... *15*
  • nekromant33
    Každý recenzent by měl ze svého za hru zaplatit plnou pálku. To se to pak bude recenzovat jedna radost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit