Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jason_dinAlt
    Jak to tady tak čtu, tak mě nemusí mrzet, že jsem se po létech zase vrátil k World of Warcraft. Za ty čtyři roky jsem z něho odešel, jsem nenašel žádnou jinou hru, která se mu alespoň trochu rovnala. Po předchozích zkušenostech, když slyším u ještě nevydané hry oznčení "wow killer", tak se jen směju pod vousy.Očividně ani TESO nezabodovalo.
  • Veskoslav
    Dá se sehnat i za 300 krabice.
  • Takže změna obchodního modelu z Pay-To-Play na model Buy-To-Play + Pay-To-Win(co si budem povídat, DLC gear bude -To-Win, jinak by to DLC neprodali), to je odvážná kombinace - ještě jsem neviděl hru která by chtěla po hráčích platit dva platební modely najednou.
  • Rejsek
    Proc to furt srovnavate omg?! Oboji je to zabava. Rvat prachy do hry ma stejny smysl jako chodit chlastat. Proc se kazdy potrebuje verejne ujistovat, ze ve sve uvaze neni sam. To si nejste jisti sami sebou? Skoda ze nestuduju psychologii, tohle je totiz uzasny matros na diplomku.
  • Rejsek
    Nee Jack je LMD.
  • Přesne to mám v plánu.Města mě neba. na to mám GTA V
  • Ale jo, krajinky hezky, mesta teda udelany dost odflaknute. Dungy vypadaji jeden jako druhy, jen treba jinak barevny, ale stejna archutektura. Spis se radsi toulej krajinou, mohu-li doporucit.
  • Za 5 stovek je to v pohodě. Já jsem virtualni turista a chci si minimálne projít ten svět. Mám rád svět TES. A jestli me to nebude bavit? no a co. V pátek nepůjdu do knajpy ;)
  • za tyhle shity by oni meli platit hracum za to ze to hraj *1*
  • Francis
    Objednas si 1 pivo a zaplatis ho raz, alebo platis stale rovnaku sumu, kym ho nedopijes?
  • Chápu to dobře, že pokud si koupím hru teď s měsíčním hraním grátis tak po uplynutí této lhůty si prostě cca měsíc počkám a toho 17. března to začne zase nornálně fungovat?
  • Já s tím problém fakt nemám :) jediné co mě trápí je ten DLC...jinak nevidím důvod, proč nejet jako GW2...plus sám neřeším nějaké bonusy 10% to je useless :)
  • protoze je rtard ?
  • Bych to videl tak, ze tuhle zmenu drtiva vetsina lidi odignoruje, a do leta je to ke stazeni gratis. Ona si to totiz pomerne velka spousta lidi koupila, a predplatny uz neplatili, protoze uz behem toho mesice jim doslo, ze je to sht.
  • Jasne, 3x mesicne nutnost dokupovat novej obsah, abys moh hrat, to se vyplati. On je totiz rozdil, kdyz nekdo vydava novej obsah 2x doroka, a ma to tak i deklarovany jako politiku, a neco jinyho, kdyz ti vyjde naka blbost co tejnden.
  • Vis jak to bude vypadat? 3x mesicne placeny DLC, takze ve finale zaplatis vic, nez kdybys paltil mesicne.
  • Presne, proste p2w. Potesi specielne ty platici. uz to vidim jak zivy. Oni se totiz neplatici hraci do hry pousteji predevsim proto, aby ti platici meli s kym hrat. A opravdu je nadchne, kdyz se jim povede po dvou hodinach poskladat grupu, aby se nasledne zjistilo, ze polovina lidi nema koupeny nejaky DLC a tudiz nemuzou hrat.

    Jinak ja to vidim tak, ze to je jen takova salamova metoda, proste si rekli, ze kdyz uz nic, zkusej jeste prodat aspon par tisicovek ks hry ... a za par mesicu to otevrou uplne.
  • grafika - lacnota, herí mechaniky - lacnota, ovládání - lacnota = ready for console release
  • Hraje to jeste nekdo? Me by zajimalo, jestli uz tam udelali aukci nebo je to tam porad
    reseny jen prostrednictvim tech obchodnich guild? To byla hrozna kktina a me jako craftera to odradilo. Mimojine...
  • Co? Ty musíš na něčem jet, to není možné. Já jsem ještě neviděl B2P model bez mikrotransakcí, sice si tam kupuješ blbosti, které nakonec na konečnou hru zas takový vliv nemají, ale kupuješ si je. Proč to srovnáváš s wowkem, které je založené na měsíčních poplatcích? (a kromě těch tam je ještě i shop, ve kterém si za mikrotransakce můžeš koupit nějaké ptákoviny)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit