Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak k OFP - zlaté edici, máš taky Resistance.
  • Ano ,ve hře záleží jak vrtulník včas zareaguje na WP ,jelikož je hra už stará ,tak hold to není na 100% vyměřené.
  • Prosím o pomoc, prolézám fora odkazy, ale funkční CZ instalaci A:WCA nemohu nikde najít, kde to na té komunitě mají? bloudím, pomoc prosím.
  • Tan vrtulník mi občas křusnul do lesa i v původní verzi, je to jak kdy.
  • Zdravím,

    prosim pěkně jak je to s tou Cold War Assault? Nainstaloval jsem ji samotnou a opatchoval CWA_Patch_1_99A a doufal jsem, že si opět zahraju nějak funkčně kampaně Cold war Crisis i Resistance ale ještě, než nás vysadili vrtulníkama v první misi u města, tak jeden z vrtulníků havaroval o stromy v lese, což mě přílišně nenadchlo a okamžitě jsem vypínal. Opoměl jsem něco či to tak má zkrátka a dobře"být"a už si Flashpointa nezahraju v životě?
    Popřípadně Jaká je nejlšpí konfigurace na odehrání kampaní? Myslim tim patche, s kterejma se dalo hrát na PC dnešních měřítek?
    Děkuji
  • Hmm, v changelogu pre tú verziu 1.99 som sa pozeral na zmeny - škoda, že napr. znovu neobnovili funkciu enableDamage [False], aby sa v editore dotyčná jednotka stala nesmrteľnou/nezničiteľnou, tým pádom sa to nedá nijako obísť ani cez scripty (ak sa zadá [názov jednotky] setdamage 0 a jednotka je v hráčovej skupine, potom akoby ju viackrát zabilo, a na hráča sa to vôbec nedá použiť)...

    Ozaj škoda, no *9*

    Ale stiahnem si to aj tak, nech vidím, ako to bude vyzerať popri mojej GOTY verzii *4*
  • Čeština k dispozici není, ale možná to půjde tím způsobem jak tvrdíš, ale osobně nic takového odzkoušeno nemám, takže více netuším.
  • Tak nevadi nekupoval jsem to jen sem to stahnul z jejich dig distribuce a narval tam klic ze sve gold verze a funguje ale neni tam cz jazyk tak snad pude kdyz nainstaluju primo z dvd a hodit ten patch tak snad to bude ok
  • dá se tam nějak přepnout čeština nebo přetáhnout z mé hry?
    vím že v anglických verzích se dala v config souboru nastavit český titulky, které tam autoři zanechali
  • Předně se to stáhnout pro majitelé originálních OFP+Resistance už dá [ http://community.bistudio.com/wiki/Arma:_Cold_War_Assault ] a v příslušných stahovacích odkazech si vybereš. Při instalaci zadáš klíč ke svému originálu nebo máš-li ho nainstalován, tak si ho instalátor vyhledá automaticky. Co se týče toho patche, dovolím si tvrdit, že ta nová verze 1.99 kampaň docela vyladila, mám rozehráto a nenarazil jsem na fatálnější problémy, které by mi mise neumožnovaly dohrát jako v případě 1.96 - dokonce i ten vrtulník při úvodní misi přistává tam kde má a vše jede doposud bezproblému. Jinak hra je celá v angličtině, chybí pochopitelně český dabing, ale rozhovory v cutscénách fungují již chronologicky, žádné přeskakování atd.
  • chyba toto nebude to samé. Bude to jen uplně klasický Flashpoint jen aby šel spustit na moderních sestavách. nic se měnit nebude z obsahu
  • Právě, ArmA neměla vůbec záživnou kampaň, počáteční zápletka mě trochu zaujala i když jsem samozřejmě očekával jak to dopande, ale náplň misí byla..no, nebyla taková, jak jsem si to představoval. ArmA2 jsem tu kampaň ještě ani nezkusil, nemá už pro to takový nadšení
  • Co se tyce Red Hammer... neni o co stat.
  • Beru zpět, ono to venku ještě není.
    Jak je na tom poslední patch klasické Op.Fl.? dá se s ním hrát kampan? Nebo je poslední možný 1.46?
  • Z oficiálních stránek stáhnout nejde, tak kde?
  • zkus jen ALt+Tab přepnout okno do W a pak zpět, občas mě to pomohlo.
  • Tak to už je pro mě důvod vážně zvážit upgrade PC a koupi ARMY2
  • Práve hrám CWR , ktoré bolo pridané ako mód k Arma gold v Score a obsahuje pôvodný
    Flashpoint ako aj Resisdance a je to v engine Arma 1, síce v angličtine, ale to hranie je skutočne iný zážitok najmä pri hromadných bitkách a prestrelkách na väcšiu vzdialenosť.
    Už sú to naozaj postavy v diaľke a nie iba nezreteľné fliačky, ktoré ste nevedeli niekedy trafiť
    a pritom vás trafili cez päť kríkov aj keď vás nemohli vidieť. Som asi v polovici kampane a zatiaľ som musel opakovať iba jednu misiu z dôvodu, že hra akosi nechcela pokračovať. Takže predpokladám, že toto vydanie bude niečo veľmi podobné a dúfam, že ešte lepšie. Inak napriek všetkým výtkam a chybám, ktoré bohužiaľ obe hry Arma 1 aj Arma 2 obsahujú,
    nepoznám inú hru, ktorá by ma nútila držať hlavu pri zemi, pretože je mi jasné, že ak ju
    vystrčím príliš tak o ňu prídem.
  • Sakra, tohle mi nějak uniklo. Vypadá to parádně.
  • Vizuální stránka Army 2 je výborná ,stejně jako modely.Špatně na tom jsou animace,jízdní model a různé efekty.Možná taky zvuky výbuchů

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit