Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • OOOOooops pardon já si to spletl s projektem ArmA X Anniversary
  • Chápu, že OFP/ArMa není o efektech a vizuální stránce (to nikdy nebyla ;)), ale zy ty léta už pánové mohli trošku předělat aspoň modely+animace postav (hrůza odpovídající standardům z r.2001), o svícení nemluvě ...
  • Protože dostaneš i Resistance.
  • Já jsem zkoušel OPF na 9800gtx+ a když jsem nastavil dohlednost na více než 3000 tak se mi to hrozně kousalo.
  • Hmn to je divne zkusil jsem a cz tam nemam. Na vyber tam je anglicky, spanelsky, francousky, a nemecky.
  • To teda nevím, já to zkoušel onehdy na už starým notesu (Athlon X2 1,8GHz a ATI Mobility HD2400) a jelo to absolutně s přehledem, nikde ani náznak zpomalení, tipl bych tak na 60 FPS nejmíň, klidně i víc, jestli tam není nějaký zámek. Jinak tuto Armu si též stáhnu, jsem zvědav, jestli to s mým klíčem opravdu půjde, na CD mám ještě prehistorickou verzi 1.01, kterou jsem tehdy dohrál. =)
  • USER47
    Red Hammer asi BIS vydávat nemůžou, protože ho dělali Codemasters. Proto není ani v těch dosavadních kompilacích.
  • tak v podsate, kdyz te nekdo vyuziva na praci, kterou ti neplati tak te okrada ;)
  • tu hru si muzes normalne uz stahnout. je v cz.
  • USER47
    Já se bavím od začátku především o takovým tom bezbřehým zbožšťování BIS a všeho co udělají ze strany jejich fanboyů. Byla to reakce na ten první klasickej příspěvek o tom, jak je reedice OFP znakem toho, že se skvěle starají o komunitu a jak by takoví měli být všichni vývojáři. to je podle mě blbost, reedice je prostě reedice a u jakýhokoli jinýho studia by se to obešlo bez týhle adorace, naopak by se určitě objevilo pár dementních příspěvků o dojení značky (dost možná od stejnejch lidí, co tu vynášej do nebes BIS).

    V obou svých příspěvcích v tomhle vlákně jsem napsal, že proti reedicím nic nemám, ale to ty asi odmítáš pochopit...
  • nevi nekdo, jak v tom vypnout akceleraci mysi? rad bych si z nostalgie zahral par misi, ale bohuzel s tou plavouci myskou je to totalne nehratelny. diky
  • No co, když můžu mít původní OFP + Resistance třikrát, tak proč ne počvrté a když tomu připočítám nový patch a vzhledem k vlastnictví krabic i možnost to stáhnout zadarmo, tak to s chutí udělám. Mimochodem, bude k dispozici i Red Hammer?
  • Hlavní věc je ta, že už to není OFP:CWC ale Arma:CWA
  • Na úplně něco jiného? Stále se tu bavíme o edicích. Možná bys sis mohl přečíst pár novinek a potom reagovat.
  • O tomhle projektu jsem četl a už je to nějaký ten pátek na Xzone a ani tam mi nikdo nedokázal říct zdali to bude vše v CZ jazyce ... a tak se ptám i zde .. Nevíte to ?
  • Ano, tvoří něco podobného, co dříve tvořilo Illusion Softworks s Pterodonem.
  • USER47
    Je tam novej patch.
  • ja to nechapu, k cemu to bude majitelum puvodni operace flashpoint, kdyz uz ji maji?
  • USER47
    Komexi, asi bys měl zapracovat na chápání psaného textu, protože tento příspěvek i ten příspěvek níže ukazují, že s tím máš značný problém. V obou reaguješ na něco úplně jiného, než píšu.
  • jen pro zajimavost tym komunitnich autoru vydal i CWR2 (Cold War Rearmed 2) demo
    coz je predelavka (a mi jim dali souhlas a assety) puvodniho pribehu a vseho k tomu do OA engine :)

    http://www.youtube.com/watch?v=Bdh_h-l9-l0&feature=share

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit