Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmm? Ja mám dojem, že som to cca pred 1,5 rokom hral na 64bit Viste bez problémov?
  • USER47
    Hehe, už vidím, jak by lidi reagovali, kdyby stejnou politiku neustálýho balíčkování a vydávání stejnejch her dokola aplikovali třeba v Activision. Vždyť z hlediska BIS nejde o nic jinýho, než o přejmenování OFP:CWC a jeho znovuvydání s velkou pompou. Stejně jako ty různý předchozí balíčky. "Reinforcements" coby balík dvou předtím vydaných DLC, "Combined Operations" coby balík A2 a datadisku, ArmA aniversary edition coby balík všech jejich her a bůh ví, kolik dalších speciálních edic a balíků ještě vydali. Já proti tomu nic nemám, aspoň se ty hry daj sehnat i po letech, ale zase bych okolo toho nedělal takovej poprask.

    Kdyby Activision vydali dvě DLC pro Black Ops, pak začali zvlášť prodávat balíček těchto dvou DLC a pak ještě udělali edici původní hra + dvě DLC, tak už vidím ten flejm v diskuzích o dojení hráčů a bůh ví čeho ještě. Ale udělaj to BIS a najednou je to ukázka skvělýho přístupu ke komunitě.:D
  • Kdyby takovi byli vsichni vyvojari. Komunita > komerce. Opravdu skvela prace.
  • USER47
    U Army děláš dobře. Tak příšernou kampaň má totiž jen málo her:). Alespoň co se týče prvního dílu, u dvojky jsem hrál jen kousek.

    Jen by mě zajímalo, zda to CWC bude v tomhle balíku opatchovaný i tím posledním 1.96 patchem, protože ten naprosto buguje kampaň.
  • Kluci z BI se nějak rozhoupli, výborná práce, Operace Flashpoint bývala a stále je naprosto úžasná hra (i když já si stojím i za ArmA, ale nikdy jsem v tom nehrál narozdíl od OPF kampaň, mnohem raději dělám už jen v editoru :))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit