Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak na Carrier Comand nedělá to studio které dělá Armu3. Carrier Comand dělá tým který byl původně známý jako Black Element Software. Bohemia je pak odkoupila.
  • Mají pod sebou ještě jiná studia.
  • Tvých keců taky nikdy není dost. Si asi představuješ, jak je ten vývoj strašně jednoduchej že?
  • Kampan po novém patchi dohrána bez problému v Armed Assault. Nejdřív si něco ověř a potom něco říkej.
  • Ty jsi asi někde zakopl ne? Okradla někdy BIS někoho? Všechny hry od nich jsou prezentovaný na rovinu, na rozdíl od jiných.
    PS: Zloději jsou ti, kdo hry stahují, nikoliv kdo je vyrábí.
  • Nemají toho BI na práci už tak moc? Arma 3, Take on Helicopters, Carrier Command, Arma 2 free. Já myslel že to je studio o 200? lidech, jako jestli všechny tyhle hry budou jen hratelný tak to klobouk dolů.(I když to nemění nic na tom, že radši jednu hru pořádně, než 5 polovičně)
  • Slaví se deset let, vydá se k tomu edice. Co je na tom špatného? Zbytek ti vysvětlil Dwarden. Navíc ti je nikdo nenutí.
  • USER47
    Vždyť já se do re-edic a balíčků nijak nenavážím. Sám píšu, že mi to nevadí, když se ty hry daj sehnat i po letech. Spíš jsem se vyjadřoval k tomu neustálýmu adorování čehokoli, co v BIS uděláte...
  • rancor1223
    Ale ano.. Když můžou vydat zabugovanou hru novou (Arma 2) tak proč ne reedici nějaký starý (OPF)? Jejich bugů neni nikdy dost.. :D
  • rancor1223
    Ale to oni nikdy neudělají protože ta stávající je přece "realistická" (a buglá)..
  • v článku je napsaný, že má být optimalizovaná, takže tam nejspíš nějaký ten patch ještě dodělají . BIS by si nelajzli vydat zabugovanou hru tolik let starou.
  • rancor1223
    Tak tak, všechno jsou to zloději! Akorát že Activision si nechává platit každoročně za jednu a tu samou hru a BI za jedny a ty samý bugy jednou za čas.. :D
    Lidi si nestěžujou jen proto že BI jsou češi.
  • USER47
    Já mluvil o jedničce, kde je ta kampaň bohužel mizerná i plně opatchovaná. Nejde tam jen o bugy, ona je prostě blbě nadesignovaná a na konci ani nedává smysl.

    Dvojku jsem nikdy pořádně nehrál, ale z krátkýho zkoušení na mě působila celkem sympaticky. Dovedu si představit, že pokud už jste odstranili bugy a udělali něco s chováním AI, tak to může bejt celkem fajn.
  • Jaká náhoda, minulý víkend jsem si obě CD našel. Jenom se bojím toho opatchování...nedávno se tu řešilo, že poslední možný patch, s kterým je možno hrát je 1.46
  • USER47
    S tím bych nepočítal. Je fakt, že první OFP jsou optimalizovaný dost hrozně, stačí vytáhnout dohlednost na pár kiláků a seká se to prakticky na čemkoli.
  • kampan byla opravovana v kazde aktualizaci i verzi 1.10
    nejlepe hrano v ramci ARMA 2: OA verze 1.59(respektive az bude 1.60 tak ta),
    ale data A2 aktualizovane patchem 1.10 pro ARMA 2
  • nejak ti nedoslo, ze Reinforcements je baleni DLC + OA MP pro retail distribuci, nikdy to nebylo prezentovano jako nova hra, jen samostatne sputitelne a hratelne retail baleni ...

    CO je zase baleni OA kde lze pouzit A2, nikdo nenuti majitele OA ani A2 si ho koupit nebot vlastne nepotrebuji a maji to reseni (kombinovani obsahu obou her) zdarma k dispozici

    AXA je baleni vseho naraz (mimochodem Gold a re-edice vychazi u vsech vetsich her)

    pokud te zajimaji novinky tak nechapu co se navazis do re-edic ... navic slavime 10 let vyroci vydani CWC ...
  • USER47
    Jo, už jsem si našel changelog.
    http://community.bistudio.com/wiki/Arma:_Cold_War_Assault#Version_1.99_Change_Log

    Bohužel to vypadá jen na pár drobnejch vylepšení zejména pro editor, kampaň bude buglá asi furt.:/
  • Snáď to optimalizovali na dvojjadrové procáky, lebo napr OFP: Res mi na full detaily seká a to mám PC z roku 2009 :S
  • nahravam na web novou verzi distribuce... za chvili to bude ke stazeni ....

    a k user47 komentari, jedna se i aktualizaci 1.99 a to pro vsechny kdo maji jak CWC tak R ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit