Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • divim se, že to tu admin ještě nesmazal.
    názory některých lidí jsou skutečně zvrácené. Ono ale platí jedno zlaté pravidlo. Dokud "to" neztratíš, nevíš co máš.
    • Z lidí jako ty je mi zle. Vlastně ze všech co se zastavaj tohodle kapitalistonosačo režimu který s demokracii a svobodou nemá nic společného. No jo uzavřít dizkuzi a vše smazat protože neříkame co nam bylo řečeno že je správné tak je to hned nedemokratické.
      • no tohle je herní web a ne novinky.cz
        Charakter textu, který jsi napsal tě definuje, co jsi asi zač a nezaslouží si ani žádný další komentář
        • Chtěl jsem něco napsat ale tobě láska k vlasti určitě nic neříká. Holt jsi už prolezlej propagandou ve které ti tvrdí že žiješ v demokracii. Jak se řiká 100x opakovaná lež se stane pravdou. Užij si svojí iluzi bude huře a té iluze meně.
          • Mám rád svůj stát. Je to moderní, demokratický a právní stát. A to, že se v něm špatně žije lidem, jako seš ty, je jen takový příjemný bonus. Ostatně všichni jak tu jste se můžete sebrat a odstěhovat se do Íránu, země zaslíbené.
            • Deus hádáš se tu nad věcma, který nikdo nepopřel a to stylem, za kterej by na tebe byl hrdej i Gobles. Co se mnou chceš udělat? Pár let nucenejch prací v dole by asi osvěžilo mou mysl, vid?
              Ale já jsem přece nosáč, nebo ovce médií, protože neříkám to, co hlásáš ty.
            • Národe, probuď se a dej všem nacionalistům a samozvaným vlastencům včas pár facek.
            • Příjemný Bonus? Co ty jsi za člověka opravdu smutné a je vás čím dál víc. Pokud se z takovými jako ty nic neudělá tak tenhle narod za 100 let už nebude existovat a možná to bude už dřív. Národe probud se dokud je čas a mysli v čem budou žít naše děti.
            • To jsou fakt zaslepení idioti......
          • vzhledem k tomu, že se mi snažíš vnutit nějaký názor a podtext, který jsem nenapsal a nenaznačil ukazuje k tvojí omezené inteligenci. Ty jsi ze mě udělal třídního nepřítele za něco, cojsi si sám imaginárně vytvořil. Takový chytrý vlastenci jako ty zakládali SA.
            • Když už nefunguje na vlastence iluze demokracie tak ho označíme za nacistu a hodíme na okraj společnosti a budem tvrdit že jeho inteligence je omezená.
    • Proč by měl admin diskuzi zavřít? Říkáti něco svoboda slova když se tady ohaníš svobodou. Bud jsi ovce, nebo nosáč.
  • nejlepsi jsou vase keci ohledne Izraele. ve skutecnosti to byli hlavne anglicani a amici, kdo se je pokusil po druhe svetove valce zlikvidovat jako prvni. Paradoxne to byla hlavne Ceskoslovenska soc. rep. ktere je pomohla vyzbrojit a uhajit jejich suverenitu. Trikrat prezil valku, kterou vyprovokoval Egypt, Syrie a Irak. Po nejmene dva tisice let trpeli v krestanske evrope zidi pogromy. Nemaji snad pravo nekde zit? v zemi o neco malo vetsi, nez morava? Svet jim zavidi, ze jsou inteligentni a umi hospodarit? Nesmyslna ekonomicka situace je dilem nas vsech, ne jen jich.
    • Su to super hospodari ale oni nemaju ziadnu zem kde by mohli zit. Teraz su na uzemi Palestiny a buzeruju tam arabov a perzanov. Nech radsej drzia hubu ked tam chcu ako tak zit. Mali ich vyhodit v indonezii je tam dost ostrovcekov a bol by pokoj.
      • A Palestina je na území bývalého Izraele...
        • o com to trepes? izrael vznikol ako umelo vytvorena krajina zidi nikdy nemali uzemie na ktorom predtym slobodne zili.
          • Židi tam samozřejmě žili vždycky.

            Pilgrim66: To je divný, protože právě během 1. svět. války a bezprostředně po ni bylo dohodnuto, že se Palestina rozdělí na židovský a arabský stát.
            • McMahon promised that if the Arabs supported Britain in the war, the British government would support the establishment of an independent Arab state under Hashemite rule in the Arab provinces of the Ottoman Empire, including Palestine. The Arab revolt, led by T. E. Lawrence ("Lawrence of Arabia") and Husayn's son Faysal, was successful in defeating the Ottomans, and Britain took control over much of this area during World War I.

              Britain made other promises during the war that conflicted with the Husayn-McMahon understandings.

              But Britain made other promises during the war that conflicted with the Husayn-McMahon understandings. In 1917, the British Foreign Minister, Lord Arthur Balfour, issued a declaration (the Balfour Declaration) announcing his government's support for the establishment of "a Jewish national home in Palestine." A third promise, in the form of a secret agreement, was a deal that Britain and France struck between themselves to carve up the Arab provinces of the Ottoman Empire and divide control of the region.



              Je to debata na delší povídání a hlavně jiný místo než games diskuze.
          • četl jsi bibly? Jinak dnešní Izraelský stát má základy v britské kolonii. Takže bych nemluvil o palestinské domovině.
            • Pilgrim66
              Za a) bibli*, za druhé kdo byli křesťané před Ježíšem? Židé. Ale hlavně, Palestýna byla za první světové války přislíbena arabům za pomoc proti turkům.

              Židé žili do roku 1948 v úplné diaspoře. Používat jako argument bibli je asi jako říkát, že jihád je vlastně naprosto v pořádku, protože se tak píše v Koránu.
  • Je to hnus... Blizzard za nic nemůže, vůbec bych se nedivil kdyby tam byl ňákej tlak z vyšších míst v USA, to je totiž přesně jejich styl...
    • Dneska jsem měl špatný den, ale po přečtení tvého komentáře jsem se vážně upřímně zasmál. Jestli to byl záměr, tak děkuju.
    • Četl jsi vůbec ten článek?
  • V Americe vědí, kde je Irán?
    • MickeyMutant
      V Čechách vědí, jak se píše Írán?
  • MidnighT91
    Holt si radikálové budou muset najít jinou hru k plánování terroristických akcí...
    • MidnighT91
      Vidím že to tupé stádo wowdětiček nepobralo moc smyslu pro humor...
    • Už to vidím, jak scházejí v Ogrimmaru a plánují útok na toho Velkého Satana, Ameriku. A ve Stormwindu (na stejném serveru) se schází vrcholní představitelé USA a plánují útok na Írán. *1*
      • ted si odhalil temu dalsiho datadisku :-) Camel Wars a nova hratelna rasa bude velbloud :D za hordu s jednim hrbem a za alianci dvouhrby :D a nejspis to tady vyjde zitra jako velka novinka, kdyz se jinak v zanru MMO nic jine nedeje :D
    • ty jsi ale idio...
      • MidnighT91
        IQ jak vymáčklej jebák xD
  • Trol.diskuzni
    Jak jim závidím, chlapcům (a nedejbože dívkám) íránským...
    • jindra.veliky
      nemyslim si, ze je Iran tak vyspelej stat, aby tam mohli zeny hrat hry *1*
    • hmm, kritizovat wow muze jen jasny troll protože to je bez debat skvely mmo. a na tom nic nezmeni ani fakt kdyby vyslo nejake jine lepší mmo.
  • jak se zachová íránský hráč?

    1. zamyslí se nad sebou, koupí nějaký pěkný dárek a půjde ho dát do Izraele na usmířenou
    2. nechá to být
    3. naštve se na USA ještě víc jak jindy a místo hraní SC si sežene opravdouvou zbraň
    • 1. zamyslí se nad sebou, koupí nějaký pěkný dárek např. trhavinu, převlékne se do elfího kostýmu (díky za inspiraci Hairy) s opaskem plným dárku a vypraví se v autě na nejbližší spojeneckou základnu.
    • jeste se muze sebrat a jit za jejich ajatolahem a poprosit ho, jestli trochu neslevi z jeho muslimskeho HC postoje a s amikama se nedohodne
      • :D perzani su pohode narod len vy tu mate skreslenu mienku
        • co nadelas ale v televizi rikali ze.... :)
      • tyjo schvalne kolik pak by za takovou kacirskou myslenku asi dostal ran holi?
    • 4. oblékne si svůj kostým elfí kouzelnice a zaútočí na první hlídku IDF (Israel Defense Forces), na kterou narazí
      • A dopadne jak Kick-Ass *15*
  • 40 let zbrojení všim možnym, tisíce jadernejch hlavic a kam to vede? Kupujem si od smažek ropu, kdy nás potom benzín s naftou stojí 20kč za litr.
    Kdyby raději zmáčkli pár červenejch čudlíků, mohl od nich být pokoj, svět by byl zelený a krásný, supr zelený
    • smejki
      už jsi někdy slyšel o spotřební dani? poděkuj sociálnímu ráji
    • Tys u smažek dneska taky něco nakupoval, co?
  • To si blizzard z lidi dela prdel? Jak kuva muzou vubec dovolit prodavat hru v oblasti,ktera je vyloucena v Term of Agreements? At jdou do hajzlu,ta firma uz neni nic vic nez zlatokopska organizace vymyvajici mozek fanboyum.
    • wowko se da hrat klidne i offline jen musite vedet jak haknout ten spravny soubor.
      • tak jestli tim hranim myslis hybani mysi v login menu tak urcite
    • a ako pridu k tomu ludia, ktori si tu hru v irane kupili,ze ju nemozu teraz hrat? blizz im dufam vrati peniaze za kupu.


      ...inac tu krasne vidiet, koho sa dotykaju restrikcie.. nie vlad ale beznych obcanov
      • co ty vies, mozno CIA zistila ze Ahmadinedzat drti kazdy den 4hodiny wowko :)
    • respektive,jak muzoz povolit zalozeni uctu z ty oblasti.
      • to mas asi tak ako ked som ja chcel cez net kupit SWtOR, a stale mi to pisalo ze mam zly region, ale kupil som to inde a fachci mi to o stosest.
  • Židi mi nevadí, mám je rád, líbí se mi, že řídí většinu největších finančních institucí na světě, líbí se mi, že rozhodují o hospodářství většiny evropských států a celého USA, nevadí mi ani to, že inicializovali konflikt vedoucí k první světové válce a garanci anexe území v oblasti tédejší Palestiny. Na Židech mi nevadí ani to, že jim patří většina západních médií, ať už jde o podíly ve firmách, nebo jejich samotnou "produkci" v nich, nevadí mi ani to, že jsou na poli většiny světových editorů zpráv a informací, ani to, že sponzorují kampaně republikánů, demokratů, či smělé plány EU, ani to, že vydávají OSN/Amnesty International/Greenpeace/mnoho dalších charit a mírumilovných neziskových organizací za nezávislé a neziskové, byť jsou těžce závislé, ziskové a o polarizaci společnosti usilující, nevadí mi ani to, že od 50. let, kdy nám ve škole říkali, že zemřelo za II. světové války v koncentračních táborech tisíce Židů a teď je jich najednou šest milionů, vždyť to tak bylo! A někteří koncentračním táborem prošli dokonce šestrkát. Ne! Sedmkrát! Miluji denní zprávy tisku o Židech, Izraeli, návraty k uctění památkám Holocaustu, miluji Bobbyho Cotticka, jejich exploataci herního i filmového průmyslu, jsem rád, že neumí vytvořit nic prospěšného, jen příjít exploatovat a zničit. Nevadí mi ani to, že v Izraeli jsou chráněni a upřednostňování Židé před ostatními rasami, či křesťany a muslimy, vždyť na to mají právo! Nevadí mi ani to, že vlastní stovky jaderných hlavic, USA tisíce jaderných hlavic. Nevadí mi ani to, že Američané nasazují vlastní životy za zájmy Židů v Afghánistánu, Iráku, Iránu, Sýrii, a mnoha dalších zemích, jejich nezávislost bylo třeba zničit a nastolit rovnou a lepší demokraticky fungující, zcela jistě svobodnou společnost! Mám je prostě rád! Co na plat, že americká ústava, i většina dalších v Evropě odmítá vyvyšování jedné rasy/kultury nad ostatní, přesto je třeba Izraeli pomáhat a ochraňovat jej! Co bychom si bez takových lidí počali? Mám je prostě nejraději! Je toho mnoho, je to na celou knihu, aneb "Proč mám tak rád Židy?", někdy ji určitě napíšu.
    • uplny suhlas, ale je to opat len otazka casu kedy sa to zmeni... VIVA LA IRAN
      • Když už tak "vive la Iran". *15* Ani tyhle rádoby cool výroky neumí správně napsat. *5*
        • No hlavně že ty umíš v české větě použít slovo "cool". *3*
    • Ještě jsi zapoměl dodat, že naši kulturu a technologický pokrok, jakožto kupříkladu dobytí vesmíru, iniciovali také zkreze komunismus, protože každý ví, že Marx byl žid a Lenin měl také židovské původy. Neměli bysme tudíž bez nich pacholíka, lednáčka, ani Míšu. A ne že se budete chytat za nos, až nějakého uvidíte?!

      ... ale počkej, nechceš vlastně říct, že ovládají i zlosynovskou organizace Elektronic Arts, že ne?
    • Jen si pískej, nacisto, spojenci jdou najisto.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit