Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky kdo říká, že ten zergling je jen jeden :D většinou jich je mnohem více :D a ať se snažíš jak chceš, 3 nebo 4 rychle se pohybující se cíle nestihneš zastřelit, než se k tobě dostanou, zvláště pokud spolupracují. *9*
  • Magister_Peditum
    Každá válka je krutá, takže bychom jako měli přestat hrát všechny Ageofempiresy, Totalwary, Heartofirony, Crusaderkingsy atd? *15*
  • No... nevim ci se to prejmenovalo nebo co, ale "Firestorm over Kaurava" je v posledni verzi 3.6 a je pro Dark Crusade. Pro Soulstorm je "Purgation of Kaurava" sam mam v tom celkove zmatek, protoze kdysi si taky vzpominam, ze se to jmenovalo "Firestorm over Kronus" no mozna mi neco uslo... jo... a co Homeworld2 +MOD (simple) Complex? To je teprve maso! Rozhodne doporucuji vsem hracum RTS. Jen bacha... CPU se u toho dokaze zapotit. Moc dobre ten Engin nezvlada multijadra, pokud vubec.
  • No jo, jenže Company of Heroes není pro každého. Nevím proč, ale nepříjde mi zábavné hrát si na druhou světovou, asi sem viděl moc dokumentů, který mi moc veselý nepřišly. Mám radši hry odtržený od reality jako SC2 nebo DoW.
  • Není spíš pro dark crusade Firestorm over Kronus? Kauvara je myslím pro soulstorm. Ale to je jedno, vím o co jde. Asi to je nejlepší mod pro DoW a podle mě lepší než celý DoW2, který sice bylo dobrý co se kampaně týče, ale celkově to beru jako zklamání. S tímhle modem je DoW dokonalé *3* Tak ymůžu jen doporučit.
    Ale SC2 si taky rád zahraju, je to jiné a taky zábavné. Jednotky jsou dobře vybalancované a zajímavé, akorát ten multiplayer taky moc nemusím, je to jak říkáš.
  • Tvůj názor není objektivní, ale viditelně zaujatý. Prostě se ti tyhle hry nelíbí, nic proti tomu, každýmu se líbí něco jinýho, ale vždycky mě fascinuje když se někdo kvůli tomu stavý do pozice človeka s tím jediným správným názorem na světě a všichni co to nezdílí nemají mozek. Asi tě zklamu, ale ani ty ani pan dizajner vávra nemázte patent na rozum. Fallout 3 se mi na příklad líbil před vávrovým výplodem i po něm a jeho hate sem vcelku ignoroval, tak jako kdykoliv potom *15*
  • Co je tohle proboha za generaci kryplů...
  • Neřešit kraviny, ale hlavně si užít hru...
  • ked chces nieco kritizovat aspon si to poriadne precitaj - mavaju kridlami lebo je to reflex a pohybuju sa vypustanim plynov...

    vseobecne riesit taketo kraviny pri hre ktora sa na realisticku velmi nehra je mimo...
  • heh najprv s teba vypadne: "ja se na rozdil od vas dokazu podivat na hru objektivne"
    a hned nato zahnijis: "starcraft je kravina co se tyce dizajnu, grafiky, hratelnosti i proporci jednotek"


    ...plne objektivne, for sure :)

    btw. mna S2 bavil a je mi uprdele co o tom pise nejaky vavra alebo niekto iny - nie je vsetko cierno biele a to ze sa ta hra niekomu paci neznamena ze nema vlastny nazor...
    S2 nie je iphone :)
  • Magister_Peditum
    Honorverse je super, když se tam válčí. Horší jsou ty pasáže kdy se řeší jen politika, nedejbože osobní život hlavní hrdinky. I tak je to ale zdaleka nejlepší military sci-fi, co znám.

    Radianek: Jo, na vojáky z paličů mostů nebo lovců kostí nejde jen tak zapomenout. A to nemluvim o Gruppem, Iskaralu Pustovi a Teholu Beddictovi... *15*
  • JohnyTheZik
    2 GGG: Ten odkaz funkcni je, ale je tam nejaka games.cz chyba, proste si jen smaz ty 2 stredniky v URL... nechapu, proc se tam pridavaj O.o ...
  • Trapne, ziadna zabava okrem Singlu, Company of Heroes jednoznace volba n.1
  • Souhlasím, v BW se událi nejvážnější události, zergové získaly konečně obrovskou kontrolu nad vesmírem, celkově porazili všechny rasy. Kdyby tam dali vývojáři na konec větu: "A Zergové se rozhodli smést zbylou civilizaci." tak by tomu 99% fanoušku uvěřilo protože to bylo až moc realné. Flotily Protossu byly v troskách. Dominium přišlo o Duka, Mengs byl zlomený jeho říše byla na pokraji rozpadu. Protossané přišli o Finixe, Matriarcha. Země o celou svoji flotilu.

    Kdyby příběh navazoval rovnou na dění z BW tak by žádné silné dominium nebylo. Protossové by se museli spojit s lidmi nebo zdrhnout aby vúbec přežili... Tomu říkají nedůležité informace?

    Celkově mě vadí fakt že Dominium je už zase silné. Tak dlouho hráč dělal v SC BW aby ho oslabil aby ho dal na kolena a když se mu to povedlo tak mu dají pauzu...

    ale chápu tvůrce. Místo toho aby začínali v depresivní situaci a epilogu z BW tak si raději načtrli novou línii kde je vše jako kdyby se nic nestalo a tu linii si můžou zvraty zase zničit... Škoda mě se právě líbilo to že lide ve světě SC jsou líčení jako podřadná rasa.
  • Steven Erikson xD nedavno jsem se konecne odhodlal ze si prectu malazskou knihu padlych a jsem naprosto unesenej http://www.legie.info/serie/120-malazska-kniha-padlych
  • Magister_Peditum
    Na shnilým mase nevím, ale tatarák je pochoutka. *2*
  • Magister_Peditum
    Ono to zas tolik času nezabere si ťuknout na čelo a pomyslet si: "Co to do**dele, je?!" *3*
  • Ono uz celkove vypoustet plyny je trosku blbost, kdyz nemas prijem kysliku, dusiku... pak napisou, ze v kazdem z nich dochazi k termonuklearnimu fuzi. Proste blbosti. Me multak prestal bavit, protoze ty mapy a vse je proste delane pro ty HardCore Fanatiky. Kazdy tam chtel byt jen lepsi a lepsi. Celkove me to jen stresovalo, nez bych se uvolnil u proste "particky". U terranu neuznavam "Thora" a "Vikinga"... je to stylizacni blbost a nepatri to do Starcraftu. Tam patri pechota, tezka technika, ale ne jakysi transformer! Napriklad me tam chybi Goliath... jednoducha, pomerne levna a ucinna jednotka. No a v multaku by mela urcite sve misto. Ne... mame Ultraliska, tak musime vytasit taky vetsiho. (Thora) Jednoduse... kazdy mel kdysi ve Starcraftu urcite slabiny a urcite vyhody. Osobne Terrani byly pro me jasnou, pozemni, defenzivou. Zato Protossove rushovali v primem konfliktnim boji razneji. S protossama se dalo za jeden zatah udelat pekny bordel. Myslim ze ve dvojce jim to zustalo. Zergove byli spise pro me partyzani, tam musel clovek fakt popremyslet, a hlavne spravne nacasovat produkci tech svinstev, co ma k dispozici. No celkove se snazi Blizzard vse vyrovnavat a at ma kazda strana neco na neco. Asi pro silence co sedi u jedine hry 5hod denne to neprijde divny, ale pro obcasne hrace to je frustrujici zazitek. No a kdyz uz dochazi ke finalnim konfliktum, tak uz zalezi, kdo ho ma vetsiho. Me osobne bavil a bavi Company of Heroes. Ta hra ma jedno velke plus hlavne v tom, ze jednotky neumiraji v rozmezi cca 1-3sek, ale ruznorode... priklad: tank neznicis samopalem, vojaci se nedaji hned rozstrilet, kryti, a celkove pravidla na kterych hra stoji, je jeden veliky, takticky luxus. Rad bych Starcraft s tim Enginem (mam rad universum, nemam rad soucasnou stylizaci hry) ale to nikdy nebude. Nastesti je Dawn of War, ale tam vsichni vi, ze proti jednicce to byl krok vedle. Schvalne... kdo hral Dawn of War: Dark Crussade s MODem "Firestorm over Kaurava" ??? Kdo nehral, nepochopi.
  • uz jen to vysvetleni že mutalisky litaji proto že si prdi pod kridla... proste uznej ze blizzardi jsou blbi a nedoslo jim ze ve vesmiru se nemava kridlami
  • ja se na rozdil od vas dokazu podivat na hru objektivne. vy jen jdete s proudem. To je jak když kdysi vyšel fallout 3, vyšla pochavlna recenze a vsichni to chvalili v diskuzich, pak to daniel vavra skritizoval a zrazu vsichni otočili. Proste nemate vlastni mozek.
    starcraft je kravina co se tyce dizajnu, grafiky, hratelnosti i proporci jednotek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit