Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • srovnáváš nákup rádia a hry? :D no ok...

    a hry vybírat nejdou? hm... vždycky vylezeš z jeskyně, jdeš do krámu s hrama, jednu vybereš a modlíš se, aby se ti líbila, viď?

    ne, když se to dá ukrást, spousta lidí to ukradne prostě z principu... přitom všude je takovejch informací, videí, recenzí, názorů, a když se ti ta hra teda náhodou nelíbí, neříkej mi, že sis jich za měsíc koupil deset a zruinovalo tě to. jo, když bejvaly ke všemu dema, bylo to fajn, ale tenkrát nebyl jinej způsob, jak hru ukázat veřejnosti.
  • smejki
    vo co že jo. lidi budou krást hry i za pětikábli
  • Až tě máma vezme do nějakýho supermarketu všimněš si ,že si prohliží spoustu různých věcí než se nějakou rozhodne vložit do košíku (vybírá si). Některé předměty které nejdou zkouškou poškodit možná i vyzkouší třeba rádio jestli hraje lépe než to druhé nebo např brýle.
    Možná bys ji moch vysvětlit jak správně nakupovat (aby u toho nevypadala jak socka).
  • Čo to rozprávaš, veď hry predsa nie sú topánky, sú to rožky v tescu a nemôžeš z nich len tak odhryznúť... *15*
  • přesně tak
  • ke každý hře je před vydáním takovejch tun materiálů, tak tu netvrď, že si něco stáhneš a pak jsi děsně přesvědčenej, že se ti to nelíbí... pak si holt musíš vybrat - risknout to, nebo koukat na gameplay videa a zkazit si překvapení, ale aspoň vědět, do čeho jdeš
  • Menorri
    Odhalil jsi mě.....můžeš si mě škrtnout *1* *1* *1*
  • Asi jsem taky mravně nevzdělaný. Ale jen pro jistotu ty když prodáváš barák nepustíš kupujícího dovnitř?? čeká před domem a buď ber nebo nech bejt? nebo jak to mám chápat?
  • jako dement, co stáhne naprosto všechno, co vyjde na torrentech, a pak se strašně diví, že ho tři čtvrtiny z toho nebavěj, by snad měl bejt radši ticho... schválně si zkus začít hry kupovat a uvidíš, jak hodně rychle začneš pořizovat a hrát fakt jen ty dobrý a takový, co tě budou bavit... socko.
  • Erien
    Piráti jsou spíš lidé, kterým je kolem 15 let a míň. Jsou to prostě děti, které chodí do školy, rodiče jim hry nekoupí. Také jsem takový byl, pak jsem začal pracovat a na hraní mám mnohem míň času, takže toho nehraji tolik a co hraju si dovolím koupit, sem tam narazím na hru, kterou jsem hrál dřív a dokoupím si ji, i když ji už asi ani hrát nebudu. Takových pirátů jako jsem byl já, je velký počet. Potom je skupina výrazně menší, kteří stahují i když peníze mají. A pak někde úplně mizivé procento jsou ty vaše socky. Možná i CD projektu došlo, že spousta z těch, co jim napsali dopis, jsou jen děti, a že za pár let z nich třeba budou zákazníci. Tak to vidím já.
  • Až bude hra stát 150,- jako to zminovany jidlo v restauraci. Tak nebudou existovat podobny diskuze.
  • Osobně sem zaklínače stáhnul nainstaloval a po 15 minutách šel z disku. Neřikám že to je špatná hra ( to sem ani nemoch stihnout zjistit ) ale hrubě mi nesedla stejně jako např. Deus-ex . Zdřejmě sem tedy přispěl do statistik internetové zločinosti. Měl jsem dostat ten dopis, zaplatit 20 000 pokutu a hrozně se stydět. Přesto se za zloděje nepovažuju.
    Boty si taky zkusíš než si je koupíš. Věř tomu že kdyby šli distribuovat stejně jednoduše jako software výrobce bot by ti rád jeden pár na 30 min půjčíl. Možná by si (po té co výrobce uvidí zájem) nestíhal odmítat nabídky na zápůjčku různých druhů oděvů.
  • Gimli: Herni vyvojari / vydavatel zase investuji cas a penize do hry a ocekavaji od hracu penize, to je uplne stejne. Neni nijak vyjimecne, ze jsem v kadernictvi kde jsou dve kadernice a jsem tam sam. V takovem pripade je mohu okrast? Vidis ze nemas pravdu, ze kdyby nestrihala me, strihala by nekoho jineho.

    Ja se zabyvam tim, ze piratstvi je nemravne, ze je to kradez. Zaroven je to nezakonne, ale to se snad nikdo zpochybnovat nesnazi, takze o tom neni potreba diskutovat. V zakonech a pravnim poradku se mi zda nevyznas spise ty. Uz dvakrat jsem ti vysvetlil, ze neco chybi a to jest odmena za praci, jejichz vysledku ve svuj prospech uzivas.

    Skoda ze jsi se nepokusil obhajit sve tvrzeni, ze jsem zlodej, kdyz se dle tebe nedopustim kradeze, ale jen prestupku. Beru to jako dukaz, ze v tom nemas vubec jasno.

    Menttor: Jestli je to reakce na me, tak ja nic takoveho nepredpokladam ani netvrdim.
  • Nejaka objevna ekonomicka teorie, cim mene produkru a konkurence, tim vyssi kvalita? To se hned pozna logika uvazovani pirata. Nezbyva nez dodat vymluvu, ze krades hry proto, ze je jich moc.
  • smejki
    čekal jsem, kdo mi řekne, že mý holce je 8 (too old, BTW!), ale překvapils *1*
  • Další s nepřeberné flotily pirátů. To seš tak neschopnej z těch cca. 30 titulů na PC za rok vybrat ten správný? Zrovna pod krásným článkem..CD PROJEKT, Zaklínač 2 bezesporu kvalitní titul a jak se pirátil co? Jako provokace dobrý, ale jestli jsi to myslel vážně tak je to naopak hodně slabý.
  • Těším se, až budou mít konzole příští generace tak drakonický ochrany, že už si to socky zadarmo nezahrajou. Už ted mě hřeje u srdce, že si socky nemůžou zahrát hry na Nintendu 3DS.
  • Odulin
    :) Pěkně!
  • Ten poslední smajlík teda naznačuje spíš opak. *4*
  • Ok, díky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit