Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • seprah
    to je jak s obrázky na menu v mekáči. Víš, že to ve finále nebude vypadat tak pěkně, ale stejně si to koupíš, protože když ti to chutná, tak chuť samotná tě nezklame. Třetí Zaklínač vypadá parádně, nevím, o co lidem jde. Downgrade probíhá dnes prakticky u každé hry a záběry, které autoři vypustí rok-dva-tři před vydáním skoro nikdy neodpovídají výsledku. Udivuje mě, že se ještě najdou lidi, co tohle řeší.
    • Asharak
      Většinový názor co. Nic neřešit, prostě všechno přijmout a žít s tím *1*
      asi jako kauza #deathToAllWhiteMen #noSexism #noRacism
      • seprah
        u tohohle konkrétně s tím nemám problém. Pořád schůdnější cesta, než ztrácet čas mlácením prázdné slámy po všemožných diskuzích a kopání kolem sebe nožičkama jako malý dítě, protože ta tráva prostě dva roky zpátky vypadala mnohem líp *3* tak trochu kauza "odlep se od monitoru a začni trochu žít" *3*
        • Asharak
          Proč? Od toho tu ty diskuse jsou. Začni je víc navštěvovat a přilep se k tomu monitoru pořádně. *7*
    • Veskoslav
      U Mekáče je lepší sníst tu krabičku než to jídlo.
  • Gordar
    Mně se líbí jak řekli, že díky konzolovým verzím mohla ta hra vůbec vzniknout. Bez nich by vůbec nemohli uvažovat, že by se ta hra v tomhle rozsahu zaplatila. A je jasné, že svoje zákazníky na konzolých nechtějí urazit. Takže se grafika zprůměrovala aby nevypadala nikde výrazně lépe. Navíc PC, které by tu původní grafiku utáhlo, by bylo naprosté minimum - zbytečná starost. Já to naprosto chápu.
  • Jednou vetou...Witcher 3 je primarne konzolova hra, lebo na PC su predaje o h..ne.
    • Veskoslav
      Gratuluji k naklikání. Ale už ti někdo řekl, že tu sračku tím nijak nevylepšíš? *7*
    • Keyz
      Poté by musela být exkluzivní a to není.

      Zase kdyby byla, tak by jsi psal jak na konzole máte exkluzivní hry a na PC nemáme nic.
      • walltar
        Jo protože je řadový troll, který píše jen z důvodu aby naštval lidi. Takže si vždycky vymyslí něco co napsat.
        • Asharak
          Šak i CDP řekl že je to konzolová hra, nevím proč by měli být ostatní naštvaní když to jen zpapouškuje po nich.
          • walltar
            Nevím já všechny prohlášení od CDP nehledám. Ale podle všeho to není konzolová hra, ale multiplatformní hra.
    • Veskoslav
      Stejnou sračku jsi psal o GTA V a prodejích na pc....ty jsi hodně zamindrákovaný "konzolista"....
      • tak ale ma pravdu, prodeje na konzolich jsou asi dvacetinasobne, byt je potreba uznat, ze tam je to na trhu uz rok a pul.
        • Veskoslav
          Ano prodej 1 milionu za jeden den u tři roky staré hry je skutečně tragické...
          • Jakože, každý mega prodaných kopií je skvělý výsledek, ale oproti 11 milionům kopií na X360/PS3 to žádnej zázrak není...
            • Jakej jeden rok? 11 mega gta se prodalo za první den vydání na X360 a PS3...zjisti si fakta...
            • Veskoslav
              Jeden den...Konzole neprodaly za 1 den 11 miliónů kopií. A pořád nevidíš rozdíl? 3 roky stará hra, která vyšla na 4 další zařízení vs zcela nová hra? No nemá cenu to dál řešit, evidentně jsi zcela mimo.
    • Asharak
      *Witcher 3 je primarne konzolova hra.
  • Blue.Shark
    Jsem rád za oficiální vyjádření a info o budoucích rozšířených možnostech grafického nastavení. Každopádně si myslím, že si takový worldwide shitstorm hra ani tvůrci nezasloužili. Kolikrát to vypadá, jako že někomu vyvraždili rodinu.
    • Lukass
      Pritom stacilo nelhat, a pred vydanim rict pravdu.
      Ale uz se stalo, bud se pouci nebo ne.
      Aspon vydavaji patche a jde videt ze jim to neni jedno, kdyz uz lhali.
  • Rozumné zdvôvodnenie plus logická poznámka v článku myslím stačí každému normálnemu človeku, ktorý nerieši blbosti. No a tí ostatní...
    • Asharak
      Je skvělé nebýt normální! *5*
  • MickeyMutant
    Slovníček pojmů k článku:
    Downgrade - zhoršení kvality, snížení úrovně. Situace, která naštěstí ve videoherním světě ještě nenastala, neboť vývoj zde nezadržitelně postupuje vpřed, zpátky ni krok!

    Optimalizace - výběr nejlepší možné varianty pro všechny zúčastněné. Něco jako když vám zvýší plat, sníží daně a tchyně odjede do lázní.

    Videoherní show (videoherní výstava) - místo, kde firmy prezentují představy o svých projektech, které hodlají někdy v budoucnu prodávat pod uvedeným názvem. V případě změny názvu zůstává orientačním bodem jméno firmy, v případě změny názvu + jména firmy se před vydáním zpravidla doporučuje počkat na další videoherní show.

    renderovací systém, dynamické nasvícení, transparentnost - odborné termíny sloužící hlavně při prezentacích, ve kterých se fanoušek nemusí orientovat, protože se v průběhu vývoje jeho oblíbené hry stejně každou chvíli mění.

    Wiedzmin 3 - polská videohra, která se líbí všem kromě důchodce Andrzeje Sapkowského z Łódźe, který by všechny ty internety a počítače zakázal.
    • doplnil bych:
      polsky vyznam hry na hrdiny - hra za predem a pevne preddefinovanou postavu bez možnosti změny, kde jediná možnost volby spočíva v sledování odlišných cutscén
  • Tak jestli je ten downgrade v grafice duvod k tem velkym stiznostem, tak se ani nedivim ze to posledni dobou s hrama na PC jde cim dal vic z kopce. A bohuzel to vypada ze to tak pujde i dal, protoze spousta hracu ve svete si mysli ze spickova grafika je nutnosti. Je to samozrejme totalni pi*ovina a vubec bych se nedivil kdyby se vyvojari na PC hrace po nejaky dobe vys*ali..Tady lidi brecej ze to nerozjedou na FullHD nebo ze ta hra vypada jinak. Ve vyssich rozlisenich ten rozdil v grafice je tak minimalni, ze to pouhym okem ani nepoznate, ale neee, musi to jet na FullHD jinak nic. Fakt nemuzu z tehle blbosti (ci blbcu).. Dneska kazda hra vypada vice mene dobre a je to to posledni na co by se vyvojari meli soustredit..mnohem dulezitejsi je celkovy zazitek, propracovanost questu, pribeh, hratelnost atd..z toho ze tam je o nejakej polygon min se snad fakt neposerete. Tak prestante doprdele remcat a uzivejte si hru takovou jakou je...protoze je perfektni!
    • Co nechapes na tom, ze nejde o vzhled, ale o to, jak byla hra prezentovana? Mas minecraft? Prezentoval ho nekdy autor tak, ze to umi fotorealistickou grafiku? A presto je to jedna z vubec nejprodavanejsich her historie. Divny co? A velmi dlouho PC only ... Zjisti si, kolik to autorovi vydelalo, Zaklinacu by za to moh udelat klidanko 10.
    • o fullHD sem tu psal jenom já, nebrecel sem, konstatoval sem, přestan kdákat a brát si moje komenty do ust a překrucovat je! Dále, pokud je W3 jedina hra co mi nejde ve fullHD, tak to napisu, co by ne... takže naznačovat že sem blbec, tak to sis moh odpustit, jedinej blb si v tomhle konkretnim pripade ty
    • V tomto případě stojím na straně CD Projekt RED. Ale chápu že lidé jsou nabroušený z vyjebávky kterou nám tady předváděl ubisoft a Watchdogs . prostě to že se provalilo že vývojáři uzamkli grafiku pro pc ačkoliv ji měli hotovu jen proto že výrobci konzolí lobovali aby konzole nevypadala jako podřadná platforma ... bude mít ještě dlouho dohlas ... a je to dobře ... i když to teď schytal možná "nevinný" je dobré že lidé dávají najevo že takové chování nebudou tolerovat. To že jsou konzole pomalejší a tím brzdí vývoj her rozhodně téhle situaci také nepomáhá. (mě to až tak nevadí alespoň si to lidi zahrajou i na starších pc)
  • Ale toto je zasluha marketingu. Temer u kazde hry dlouho predem masiruje upravenymi screenshoty, videami s nastavenimi na max, demonstracemi nevim jakych vychytavek ktere se nakonec do hry ani nedostanou, cg filmy a nebo vyrenderovanymi cut scenami atd. Skutecnost je pak temer vzdy trochu jinde. Nenechte se masirovat marketingem a nebudete zklamani. *3*
  • Podle mě ukázali před vydáním, ty nejošklivější části hry. Kdyby hru ukázali při západu slunce nebo večer, nebo přes den při dešti, každý by si sedl na zadek, stejně jako já když jsem to hrál. Ke zhoršení grafiky možná došlo, ale rozhodně ne v takové míře jak jsem čekal, a naopak, v některých aspektech mi přijde hra hezčí než z videí z roku 2013, teď jsem se na ně díval znovu.
  • Je to uchvatna podivana, zasek jsem se uz v tutorialu na tom hrade, jen koukam do udoli, na mraky, stromy, hejna ptaku, vsecko jer strasne krasny a uveritelny, fakof nakej downgrade!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit