Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nečudujem sa CDP že ich to naštvalo. Akože Witcher 3 hrám od vydania na PC a je to naozaj super hra. Kvalitné rpg a fakt tá vlna hejtu je smutná. Hra je dobre optimalizovaná a graficky vyzerá tiež super. Počas hrania mi padla 2 krát zatiaľ ale nejdem hneď hejtovať celý svet aj to sa stáva. To Skyrim padal po vidaní dosť často :D Predpokladám že hejteri musia mať zapauzovanú hru a hladať podľa videa rozdiely :D Taká mini úchylka :D
    • wenceslaus
      Kdyby ti padala dvakrát do hodiny, asi by si to už jako hate neoznačoval.

      Skyrim měl po vydání větší problémy, to souhlasím ale snad se to nestalo normou...

      Hru si furt užívám a koupě rozhodně nelituju, ale trochu mě vytáčí ten přístup, že veškerá kritika je hate a uchylka...
      • Asharak
        Záleží kde kritizuješ.
  • walltar
    Myslím, že to je celkem jasné... Počkám si na videa/obrázky/recenze po vydání a potom se rozhodnu jestli se mě hra líbí nebo ne. Tohle naříkání je k ničemu...
    • Mám PC verzi, jsem náročný uživatel (a ve svém věku si to mohu dovolit - první hru na PC jsem začal hrát na Didaktik M) a přesto zde tvrdím, že na PC na ultra detaily vypadá hra fenomenálně a momentálně není moc her, které by s ní mohly soupeřit (spíš asi žádná). Troufám si dokonce tvrdit, že hra vypadá mnohem, MNOHEM lépe, než na 99% všech prezentovaných ukázkách a videích. Zajdu dokonce tak daleko, že po vzoru starého časopisu LEVEL udělím za sebe této hře ZLATOU HVĚZDU, jinými slovy, doporučím tuto hru každému milovníku RPG her s přesvědčením, že se mu prostě bude líbit, a to jak po obsahové, tak po VIZUÁLNÍ stránce.
  • To je zase v diskuzich nablito....
  • Lidi, vykašlete se na všechen ten hate a užívejte si hru, kterou nám CD Projekt Red donesl. Fenomenální RPG, které nemá konkurenci a dlouho mít nebude.
  • Hram to na Xbox One a absolutne si nestazujem - hra je skvela ale musim uznat ze niekedy mi pride az smiesne aka je ta grafika zla :D... Pripomina mi to stare casy ked som hraval na PC a musel znizovat nastavenia na low aby som mohol nieco rozbehat a nesekalo to... Nastastie mi je to uplne jedno (som uz zvyknuty a hram aj na Xbox 360 kde je podobna grafika) a skor je pre mna dolezite aku to ma atmosferu a hratelnost ako ci je nieco vyhladene a ci maju textury nejake rozlisenie :)...
  • Zaklinac je skvělá hra, včetně výborně optimalizované grafiky a zcela otevřeného a presvedciveho prostředí.
    • Tak zcela otevrene to prostredi neni. Je to spise soubor vice sekci.
      • Aha, jsem zatím na začátku a dosud mi svět připadá zcela otevřený. Nicméně míra detailů a především jejich rozmanitost na relativně malém prostoru je dechberouci a současně realistická a významně napomáhá celkové atmosféře.
      • Veskoslav
        No nenašel jsem místo, kam bych se nedostal. Rozhodně je více otevřenější než Skyrim.
        • Kam jsi se ve Skyrimu nedostal ?
        • Asharak
          Takže tam jsou ještě více zabugované skály? mmm super :3
        • Netvrdim ze se nikde nedostanes. Ale plynule cely ten svet taky neprojdes.
          • Veskoslav
            Co myslíš plynule? Bez loadingu? Nebo od kraje do kraje, protože to jsem si včera za 46 minut projel bez jediného loadingu.
  • je to neskutecna hra !
  • Veskoslav
    http://i.imgur.com/VKBs5Lv.jpg

    Mě se nejvíc líbí efekty počasí, kdy při bouře když je den paprsky slunce osvětlují místy zem. To jsem asi v žádné jiné hře u počasí neviděl. Takové drobnosti jako rozthané mraky atd., které to podtrhují.
    • Já mám takový pocit, že něco podobného bylo ve Stalkerovi Lost Alpha, ale jinak pravda, tohle je skutečně pěkná záležitost.
  • Magister_Peditum
    Jo, pokud někdo viděl video na e3 a pak 2 roky neviděl a nečetl o hře ani ň, tak se může cítit překvapený. To tady ale nikdo z kritiků zjevně není. *15*
    • Femto
      ještě v březnu tvrdili, že se nebojí srovnání se staršími trailery. *3*
      • Magister_Peditum
        A kromě toho prvního srovnání se staršími trailery taky ujde.
        • Femto
          opravdu? Proti loňské E3 je to jiná hra. Tohle prostě je neobhajitelné... CD Project se do toho krásně zamotal a jeho fanboys taky. Jo jinak hra mě baví, sice to není nejlepší hra historie, jak hypovaní fanboys tvrdili, ale je dobrá.
          • Veskoslav
            https://www.youtube.com/watch?v=sufwxU_Uaz4

            Jaký je tam rozdíl?
            • Rozdíl tam je v tom, že některé efekty byly odstraněny ze základu hry - jako třeba ty rozhýbané vlasy a srst, ale když máš originál hru a kartu od Nvidie, tak díky ovladačům je to tam zpátky :-) Takže možná tady se rodí ty hejty...... *14*
          • Magister_Peditum
            Ona je to jiná hra? V čem? *15*
            • Femto
              to byla urážka? Tak se podívej na Guru3D, je tam rozbor mezi lońským E3 a letošní verzí. Stačí se podívat na textury hradu. Takže ne to nebyla urážka, ale jen konstatovaní faktů...
            • Magister_Peditum
              Milej zlatej, urážkama z toho pravdu neuděláš...snaž se víc. *3*
  • Seděl jsem u toho celý úterní večer, podstatnou část středy a dnes večer se chystám pokračovat. Jsem spokojený, ale chyby se najdou. Zapálit louč na stěně nebo na zemi je často nadlidský úkol, protože akční tlačítko se neobjeví a člověk kolem objektu musí běhat jako šašek nebo prostě natvrdo použít Igni. Citlivost pohybu a víceméně absence pomalé chůze je další věc, co mě rozčiluje. Dálě mi vadí občasné donačtení objektu nebo postavy těsně před hráčem nebo to, že některým postavám v pozadí při rozhovorech chybí textury, případně doskočí se zpožděním. Hraju to na PC na ultra ve full HD a až na to občasné doskočení objektů jede vše hladce.
    • Absence pomalé chůze - počítám, že hraješ na klávesnici? Protože na gamepadu jde rychlost chůze normálně regulovat analagovou páčkou - tzn, že lze normálně pomalu chodit.
    • Lukyz
      Asi to chce ještě dopilovat, ale já jsem se např. s doskakováním objektů nebo textur za 15h ani jednou nesetkal. A přepínání chůze / běh je tuším na CTRL, sám jsem si to přenastavil na Caps, takže už nevím co tam je defautně.
    • Veskoslav
      Použij znamení, to zapálí taky.
      • jj, však to píšu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit