Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nějaký názory tady jsou jenom k smíchu. Múžete si tady psát co chcete ale je vám to všechno ta leda k ho*nu Jste do toho nějak až moc zažraný, vys*rte se na hry a vyražte mezi lidi žít real život... Peace
  • Jazz
    Jasně, jen to zakecávej dál. *6*
  • Když chceš, tak nevěř, mě je to fuk. :-D Tobě ani komukoliv jinýmu nic dokazovat nemusím, jen říkám, že to je a že to funguje, nikomu to nenuitim. Ti pošlu fotku a pak budeš chtít abych se vyfotil i u pc jak to hraju ne? A jméno a adresu po mě náhodou nechceš ? :-DDD
  • Jazz
    Jo ?
    Tak mi natoč důkaz, nejlíp kamerou, foťákem.

    Víš, když je za programem 100000% working, tak je to funkční jak Windows 98.
  • http://xbox360-emulator.com/

    http://www.youtube.com/watch?v=nmwgof-luLk

    Mam Six-core a jede mi to, tak mi povídej, že to neexistuje. *15*
    Dřív to fakt nešlo, ale v dnešní době 6-8 jader už jo.

    to MRX : Hry mám rád, platit nebudu. :-D Mám na silný pc , mám i na hry a věř mi, kdyby šel počítač nějakym zázrakem stáhnout z netu zadarmo, taky bych za něj neplatil. :-D

    PS : Pawni mi normálně fungujou, nebo jak si to myslel ?
  • Jazz
    Na X360 a PS3 prostě emulátory nejsou, to přiznejte. ;)
  • trolo
    pre mna za mna nech tam pracuje kto chce. ked si chcem kupit eng verziu na steame a nemozem kvoli nejakej zasr. cenege tak je pre mna cenega zlo.

    keby som chcel ceskopolsku verziu hry nekompatibilnu s ofik patchami = cakat 3 mesiace na "ofik" cenega patch, nefungujuce mody atd tak si kupim hru od cenegy...
  • Aha, tak sorry já jsem myslel, že máš hry trošku rád :)
    Jinak je celkem sranda, že máš prachy na silný pc, ale nemáš pár stovek na hry.
    A jak to máš v tom Dragons dogma s pawnama?
  • Tebe logika asi vela nehovori, odporucas hrat na konzole u THQ, u ktorych je jednym z hlavnych tahunov dalsieho obdobia Company of heroes 2, ktora na konzole nevyjde. Odporucas nekupovat na steame, ktory ma v ponuke moznost individualneho pristupu k region lockom, ktory moze a nemusi vydavatel pouzit a tlacit peniaze do toho isteho vydavatela, ktory taku blbost urobi cez iny kanal a dokonca cez uplne inu platformu, ktoru podporovat nechcem lebo ma daleko viac obmedzeni.
  • *14*
  • to lumpy : To je průšvih viď ? Stačí mít High-end Comp a nemusíš mít podělanou konzoli.

    Podle tvého slovníku tě tipuju na naší milovanou menšinu, to jsou přece taky "slušný" lidi a bohatý, ale z dávek ze sociálky. Užívej si dál svůj bídnej život a neotarvuj, lůzo. *6* *5*
  • Veskoslav
    Bohatí lidé kupují hry? Proboha co ty jsi za debila, když to takto řeknu. A že nejsou emulátory, aha toho Raymana jsem asi hrál ne snu, co?
  • hustě krutopřísná Alžběta z Cenegy se vám směje http://twitter.com/taalzbeta. Sama se ale radši k tomu, že tam pracuje, moc nehlásí.
    budeme ji dále bezmezně milovat, protože je to holka?
  • to lumpy : Ty retardére, tady máš odkaz :

    http://www.youtube.com/watch?v=Y6yYq95rUGU&feature=related

    V popisu videa máš odkaz jak na xbox emu, tak na ps3 emu, třak drž hubu, když víš hoovno.
    Nemel tady průjmy o bohatých a slušných lidech, mám slušnej job a peněz víc než dost, ale nejsem BLBEJ JAKO TY, abych za hry platil, když nemusim. *6* *5*
  • Ty hlupáčku, žádný emulátory na ps3 a xbox neexistujou. Jdi si k mámě pod sukni pro korunu na zmrzlinu ze chcánek a neotravuj tady slušný a bohatý lidi, co si hry zásadně kupujou.
  • jen bych chtel podotknout milá Cenego - v demokracii NIKDY nemuzete konkurovat nizsi ceně bez nejake pridane hodnoty a protoze dost lidi muze cestovat nebo maj pratele v zahranici kteri jim danou hru koupi. Holt ukazkovej pristup radoby monopolu v regionu na urcite produkty (vydavatele) jen nechapu jakto ze s dim firmy souhlasi - kdyz musi mit prokazatelne horsi prodeje v danym pasmu + spousta lidi taky dokaze region lock obejit a nejni to zadna veda. o pirate ani nemluve. kkti hladovi ! (doufam ze to cte nekdo z cenegy - je to psany pro vas) viva la distribucjon dižital !
  • Tím porušením zákona si nejsem úplně jistý. Jako fyzická osoba = občan nejsi plátce DPH. Tudíž je to starost prodejce, zda daň odvede či ne. Navíc český finančák si asi těžko zkontroluje kolik her jsi si stáhnul a odkud. U toho cla nevím, u fyzického dovozu (nákupu ze zahraničí) je tam limit do kdy neplatíš, ale netuším zda se clo vztahuje i na digitální distribuce?
  • tak to je skoda - jsem to minul.. dal jsem jen o 50 vic - to preziju. nejde mi to vse uhlidat no... :D
  • jn, pockat ty tri dny je maximalni zlo, to clovek nedokaze vydrzet, naprosto te chapu
  • Sv1ne to byt muzou, ale take neprehledni, ze se v hernim byznysu drzi uz spoustu let a na rozdil od spousty jinych, kteri v te dobe rovnez zacinali, nezkrachovali a jsou uspesni. A o to v byznyse bezi.

    Vrah vydal prohlaseni, ze ty vrazdy chteli jini, on ji jen realizoval. Podle veskoslava se tak zbavil zodpovednosti a vinny. Ja vim ze jsi blbej, ale ze az tak moc, tome prekvapuje.

    Presne jak jsem rekl, staci trochu slev a hlupaci jsou zaslepeni. Pripominas mi duchodce zenoucimi se za slevami. Za par grosu klidne prodas svobodu a otevrenost pc platformy coz ma a jeste bude mit dalekosahle dopady. Nadavas na region locky a horem dolem cpes prachy do toho, kdo za ne muze. Blbost nad blbost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit