Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty jeníčku, já mám už teď emulátory na Xbox360 - XBOX 360 emulator v6.2 ( pro Dragons Dogma,... ), PS3 - eps3 v1.2.0 ( pro Heavy Rain,... ) a Gamecube - Dolphin Emulator ( jenom pro Resident Evil Remake ). A až nic nebude vycházet, tak budu dělat něco jinýho, hry hraju jenom když zrovna nemám co dělat a venku je hnusně. Stěžovat si opravdu nebudu. Zdar *5*
  • ucho
    když byl quakecon, tak na impulsedriven stál rage 170,- :) a šel u nás koupit a aktivovat na steamu.
  • Až si potom budeš stěžovat, že na PC vychází jen porty z konzolí, případně něco nevyšlo vůbec, tak si stěžuj taky tam :)
  • Jaká řada, kup Barrett M107 a je to vyřešené hned. *15*
  • Taky kupuju na piratebay. *15*
  • trolo
    kludne nech si tu svoju lokalizovanu verziu nechaju ale nech aspon dovolia kupit zo steamu eng verziu a nelockuju to pre vsetkych cechov, slovakov polakov len preto lebo oni to prekladaju. co to je za praktiky ci boha. zaklinaca som si mohol kupit aj na steame keby som chcel, bez cestiny a bez mapy, mince, dvd, soundtracku, atd atd.. krabicovka zaklinaca bola ukazkova to som si musel kupit krabicu.

    ale nech tam nechaju moznost volby a nie jak tatari komunisti zasraty. fak of cenega. pojdem si to kupit na piratebay. u mad? 40€ si necham v prasiatku.
  • Jednou jsem tu psal, že založit úspěšnej byznys na steam hrách je sakra těžký.. ceny jdou brzo razantně dolů a prostě digitální nákup se jednoznačně vyplatí než krabicovka.. Jenže ne, ta ubohá cenega nemusí chodit daleko pro inspiraci..
    Pánové a dámy z cenegy, podívejte se na sousedy z CD Projekt Red, inspirujte se.. TAKHLE SE PRODAVAJI HRY.. né ty vaše ubohé region locky.. zaplať pánbuh, že existuje to obchodování na Steamu. Na ty vaše ceny a pohrdání omezování a flusání na zákazníky se*e bílej tesák!
  • Veskoslav
    Tak vyřvávali něco o zastřelení, ale ty pořadníky jsou tak dlouhé, že nevím, jestli by ně mě vyšla řada.
  • mno tak thq na steamu asi taky nebude pro cz region... este ze mi to vzdy giftne friend z UK jako v pripade quakecomu nebo co to ted bylo a rage za cca. 220czk v prepoctu. good luck cenego.
  • Důležitější bych ani neřekl, sice tam určitě začalo hodně lidí nakupovat kvůli těm příjemnejm slevám na preordery, ale Steam jim bude oproti GMG pořád generovat několikrát víc prodejů...
  • Ticho Ostraváku :-D, kdyby si šel radši pomoct uklidit našim nepřizpůsobivým své "domovy". Máš to přece kousek. *6*
  • Veskoslav
    To byl ale tak měsíční porod, kdy někdo zabetonoval vchod.
  • jednou za uherskej rok vydaj něco v češtině....pravda občas je to porod (např. Fallout 3)
  • Veskoslav
    Bylo by fajn, kdyby aspoň na tom papíře.
  • Cenega, to je ten vydavatel u ktereho lokalizacni oddeleni existuje jen na papire, ze?! *11*
  • Veskoslav
    THQ se chce asi zlikvidovat.
  • Koukám "diskuze" se celkem rozjela.....Musí se doufat, že hry od THQ budou na Steamu dostupný i pro nás...
  • Veskoslav
    Trapný příspěvek na vyvolání flame.....
  • Jdi si hrát s tim walkmanem na hry a neotravuj... *6* *6* *6*

    PC IS BEST !!! *14* *14* *14*
  • proč s tím magorem ještě diskutujete?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit