Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No a nakonec to stejně budou kupovat hlavně Češi, Rusové, Poláci. Amíky to moc zajímat nebude a na Asii je tam moc málo lolitek s obřimi meči. Nevadí mi že tam nebude pes, medvědi, crafting a děti nebo že si hráč nebude moct pořídit hrad, ale tohle docela jo. Umíte si předsatvit ten mumraj, kdyby poláci vydali Witchera bez polskýho dabingu? To by bylo řevu.
  • Paulcz
    Slovanů je více než pár tisíc. A lidí, kteří by hráli historickou hru v originále také.
  • 1:06 - "We have to prepare for the worst"

    Nejak mi ten hlas vubec nesedi k ty postave.
  • Mart9
    Klenby vidí všichni, dabing zajímá pár tisíc Čechů... bohužel. Ale pokud Češi byli v Top 3 backerů na KS, bylo by fér dabing udělat.
  • kostejnesmrtelny
    Za to bych snad i zaplatil *1*
  • Každej svý ruce nějak říká...
  • Mylite se, soudruhu. Napriklad Downuv syndrom je povazovan za tezkou formu autismu a je snadno rozpoznatelnyj uz podle vzhledu
  • To bude snad první česká hra bez cz dabingu, i ten Polda se na to zmohl, přijde mi trochu divný že se dělaj s detailama jako jsou správný klenby u baráků aby všecko bylo jakože doopravdy a pak tim dabingem totálně zabijou imerzi. Docela přemejšlim, že ten dabing vypnu uplně a budu texty jen číst
  • *1* Mám a The Sims 3 je její nejoblíbenější hra. Hned po Skyrimu.
  • ty žádnou manželku nemáš
  • Precenujes potreby a prani masy. Ta jde po tom klise, po duverne znamych vecech, ktere maji hype. Nemysli si, ze kravataci nevi co a proc delaji.
  • To jse si také myslel, u Die by the Sword, ale pak jsem tomu soubojovemu systemu prisel na chut a dodnes je to to nejzajimavejsi na te hre. Tohle si s sebou nese originalita.
  • Otazka si stoji, koli ses ochoten si za cesky dabing priplatit?
  • Proč hlavní postava má obličej Krpálka?
  • Prophet
    A s čím bych to měl porovnávat, s Battlefieldem či novější hrou? I kdybych začal porovnávat obličejovou mimiku mezi nimi, i kdybych došel k názoru, že u jedné vypadá třeba lépe, tak stejně na tom nezáleží, protože u obou těch her je ta grafika na takové úrovni, že ty obličeje působí věrohodně, narozdíl od již zmiňovaného Oblivionu. Ano je to stará hra, ale lidi by se mohli porovnat, jak kdysi vypadala grafika s tou novější a být vděční, že ta hra je dělaná v této době, kdy je ta grafika mnohem lepší.
  • Stačí když to bude velký jako Libuň nebo Přívory. I tak je to slušná bitka.
  • Mě ta animace netrápí. Jsou hry, kde to je daleko horší a jsou super. A předpokládám, že to autoří vídí taky a dělají co se dá aby to bylo co nejlepší v rámci jejich sil. Já jsem hlavně zvědavej na obsah a příběh *3*
  • To je ze hry Kingdom Nevercome Undelivered?
  • TheGGG
    polština je otřesný jazyk, takže witchera jedině v angličtině
  • TheGGG
    pořád propagují ty obrovské bitvy, i když už všichni víme, jak to bude v reálu vypadat...?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit