Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no myslim, ze pri urovni dnesnich FPS jde spis o to si na par hodin zastrilet a pak se venovat necemu kvalitnejsimu ..
  • tak kdyz se nebudes obtezovat se strilenim tak 90% levelu probehnes za 2-3 minuty :) samozrejme nekde te hra strilet donuti ale fakt ze vetsina levelu je projit na 1-2 "nadechnuti" mezi cloakem, prehnane vlastnosti obleku, absolutni neschopnost, apatie a poruchy kratkodobe pameti AI, level dizajn a extra nizka obtiznost i na DELTU z toho delaji hodne casual zalezitost (neumim si predstavit co dela AI a jakym zpusobem je to hratelne na jeste nizsi obtiznosti) .. ale abych byl fer, hra ma okamziky kde clovek par krat umre nez to prejde (napadaji me minimalne dva) a nemuzu rict ze bych se alespon 30% hry fakt nebavil .. ale je to spis takove to baveni se tim, ze jste v podstate nesmrtelny buh a zkousite si co vsechno vam ti zmateni panacci dole sezerou :) ale jedine co mi vyslovene vadi je nutnost nastavovat grafiku pres config .. alespon vymnuti bluru, flowu a pod tam dat mohli .. pak to vypada 3x lip ..
  • Recenze se mi libila :) I kdyz autor v podcastu slibil, ze s nima konci, tak mu to snad promineme...:D Jen mam dotaz pro vsechny... A neberte to jako prudu :) Ted fakt neprudim a vazne me to zajima.. Opravdu si lidi nad 18 let takovou hru koupi kvuli singleplayeru?? A bavi je?? Ja totiz nerozumim tem hodnocenim a tak se chci presvedcit , ze je to jen muj tupej nazor, ze si takove hry to hodnoceni nezaslouzi... Hraju uz nejakej ten rok, stejne jako filmy sleduju nejakej ten rok.. A proste mi prijde , ze kdyby se tocil porad ten samej druh filmu akorat lehce pozmenen, coz ale hrace zase tak moc nezjima, kdyz herni zazitek se moc nezmeni tim, jestli strilim z te zbrane s tim oblekem, nebo z jine, tak proste nikdy takove hodnoceni nemuze prece dostat... S kazdou dalsi recenzi mi prijde , ze hodnotit nejakou znamkou je proste uplne zbytecne... (sorry, ja vim.. trochu dlouhej prujem) :)
  • Ja myslel jeho, ty boto : D
  • Kamo :D Tak Tebe bych vazne rad poznal *1* Ty musis bejt uplne v pohode :D :D Vazne jsem nevedel, zda se tomu Tvymu prujmu tady smat, nebo brecet :D Nakonec jsem sedel s otevrenou tlamou a jen neveril ... Kazdopadne jsi nezapomenutelnej :D
  • 7h? Ano, ale nekolikrat sem si dosel na WC ,snedl sem si obed i s pulkou serialu (20min) a jeste si dal pauzu (40 min). Podtrzeno, secteno hru sem hral cca 5-6 hodin a to jen kvuli tomu ze sem nekolikrat umrel pac sem hral na nejtezsi obtiznost takze spawn na zacatku levelu( debilita, kdo to vymyslel? ). Z toho plyne herni doba je 4 hodiny max.. Kdyz uz sme v tom i CoD 6 melo vic :/. Takze souhlasim sklamani roku. ( A jeste ktomu se neobtezovaly ani vydat editor kterej byl slibenej)
  • Na MP co sem četl, tak si velice Cry brousí zuby a už začali s banováním cheaterů a tak. Někde sem to četl, myslíšm že na Zingu nebo dokonce i tady, již nevím.

    Mě se hra sama nastavil na extra a tak sem to stáhl na velice vysoké nebo jak je to a hra mi opravdu nic nevyvádí, ani v SP ani v MP a věř mi, že bych si chybějící bouchačky všiml :-)
  • moc dobrá videorecenze a hezká větotvornost, Lukáši :)
  • perfektni recenze. Díky za ni.
  • V poradku, mas stesti. :) On si toho clovek ani nemusi vsimnout, ale kdyz se na to zameris, tak zjistis, ze kolem tebe obcas pobihaji vojaci s neviditelnyma zbranema, mizi ti predmety pred nosem, nebo okna ve strope, pri vypnutem bluru cerna obraz nebo se okna stavaji nepruhledna. V MP mape s majakem je zase bugla textura zeme - je cela cerna a vubec cele nasviceni mapy je divne. A multiplayer a jeho zamoreni cheatry, proti cemuz se nic nedela - to je kapitola sama o sobe a ja si tu hru kupoval hlavne kvuli MP. *10*
  • Pete.palis
    tady nešlo o vtipnost ty ucho....
  • No ono jde spspíš o to, že je to zpravidla vše HD a nejde to přepnout na nižší kvalitu a ne všichni (ani já) nemají dotatečně výkoný hardware na to aby video bylo plynutelně přehratelný.
  • Drom
    chyba je u tebe. kazdopadne k youtube uz se vyjadrovali a nedavaji to tam, protoze je YT dost nespolehlive a casto se stava, ze videorecenze "porusuje" nejaka autorska prava a pak je video nedostupne.
  • Lukáši, díky za recenzi. Od té doby, co od Vás odešel můj kamarád si jediný, koho recenze čtu. Jen tak dále :-)
  • *11* *11* *11* z tý konzolový verze
  • ...jedno z MNOHA "WTF" : D
    Vskutku vtipny komentar.
  • Nechci být hnusný, ale krom občasného zaseknutí nepřítele jsem žádnou z těch chyb, co tu píšeš nespozoroval ani neslyšel.
  • Jen aby chyba nebyla u tebe. Nikdy sem nezažil, aby se mi videa tady sekala a to ani na mém starém pracovním notebooku. Máš aktuální Flash player a podobné věci ?
  • Single i multi je plny bugu, ktere akutne potrebuji opatchovat. Zasekavajici se NPC a protivnici, chyby v prehravani hudby a zvuku, graficke glitche, nemoznost nastaveni prakticky niceho v menu hry, chybejici textury, predmety, chybna LOD, atd. atd. Multiplayer je navic momentalne prakticky nehratelny, protoze je zamoreny cheatry - existuje funkcni MP crack, existuje multihack, existuje moznost si upravit zbrane a parametry obleku dle vlastni libovule primo v souborech hry! CryTek anti-cheat vubec nefunguje a misto banovani cheatru jim rozesilaji tak akorat emailem upozorneni. EPIC FAIL. Tato hra ode me zatim 6/10, pokud se podari vse opatchovat, tak mozna nekdy 8/10. Nechapu vysoka hodnoceni, bud je to sponzoring ze strany EA nebo recenzenti nemaji kritickou soudnost. *12*
  • Pete.palis
    "PC hraní nemůže zaniknout, o to jsem se postaral"..........WTF??? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit