Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mohl bys uvést konkrétně jaká nevhodná slovní spojení autor používá?
  • Vážené Games, měl bych jednu prosbu. Nemohli byste dávat videorecenze na YouTube? Jde mi totiž o to, že se obraz neskutečně prasácky trhá a mám to v podstatě jako slideshov s rozhlasovým vyprávěním - na to se nedá koukat a při akčnějších scénách v podstatě nevím co vidím. Závěrem jen dodávám, že Games je jediný portál u kterého se mi něco takového děje.
  • ja bych tomu vic jak 7/10 nedal (celkove) hra je to dobra ale plna problemu a za ty prachy se citim jak nejvetsi c*rak sveta hlavne to co se deje v MP tohle me predevsim i docela sere kdy recenzenti to dostavaji jako darky a jeste maj tu drzost tomu davat 8/10 zcehoz plyne to totalne pokurvene skore z metacricits kde tahle beta sracka ma 87/100 coz je podle me totalni hovadina.
  • pro me zklamani roku, tupe ai, nezazivny alieni... a herni doba 7h nevim kde vzali udaje okolo 12-15h....
  • suprova video recenze ale mel bych jednu pripominku:

    - nebyla by moznost vydavat videorecenze i v mensi kvalite ? v 90% pripadu se mi video trha protoze muj notebook uz to proste nedava :)
  • Co je podle tebe větší hra?
  • Hra je velmi dobrým shrnutím všech mých oblíbených stříleček. Tento myšmaš se Cry Teku povedl, ale s hodnocením ještě sám nejsem hotov. Kecy autora recenze nemám příliš v lásce, protože používá spoustu nevhodných slovních spojení, která jen dborně vypadají, ale ve skutečnosti nic neznamenají.
    Hra je složena z prvků následujících gamesek: Aliens vs. Predator 2, Bioshock, Doom 3, Far Cry, F.E.A.R., F.E.A.R. Extraction Point, Half Life 2.
    No, možná si ještě vzpomenu na nějakou další. Mé hodnocení zatím osciluje mezi 86-88 %, ale počkám na úplný závěr. Hra se s časem zlepšuje.
    Jinak ty konzolové prvky jsem, byť notorický hardcore PC hráč, doporučil, protože prospívají příběhu a atmosféře. Každopádně je třeba s nimi zacházet jako se šafránem. Všechny AAA hry by měly vycházet na minimálně 3 hlavní platformy. Z toho jednoznačně plyne, že PC hraní nemůže zaniknout, o to jsem se postaral. Nikdy nezapomínejte na to, že na PC se hry programují. *3*
  • Drom
    super videorecenze :) doufam, ze se ted dockame videorecenze ke kazde vetsi hre :)
  • MrSanta
    Nejsem odborník na svět Crysis, ale nejsou, technicky, ti mimozemšťané vlastně pozemšťané?
    Video-recenze opět podařená. Tlesk tlesk. Jen tak dál.
  • Nesouhlasím,dovolím si tvrdit že tady vše umocnila vynikající atmosféra. A s jedničkou to ani nezkouším srovnávat. Je tady jasně vidět že to bylo přizpůsobeno konzolím, ale na druhou stranu díky tomu si můžu vše vychutnat s jednou chytrou utilitkou co už se na netu obejvila úplně vše na full.Bez nějaké potřeby direct X 11. Ono totiž Crysis 1,světe div se, mi ani dnes nechce běžet plynule.A to je to nad čím se pousmívám. V roce 2007 to zkrátka s náročností na hardware přehnali,opravdu se tam dá hovořit i o technologickém demu.
  • KIMCID
    jak jsem již psal u mne tak 7/10.Je to osekané díky konzolím,jak graficky tak prostorem pro hraní.jinak se mne hra líbí ,ale né tak jako jednička *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit