Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No pěkně jim to tam skáče, jen co je pravda :-)
  • takovejch kecu jakej to bude grafickej masakr a zatim nevím nevím.na co je to vlastne primárně určený, na konzole?
  • nj jen nesmis dat najevo ze prace na kterou mas 4 dny se da zvladnout za 4 hodiny ..
  • v cechach ? xDD to si me rozesmal *1*
  • sleepless
    Dnes vam reknu, ze je to v planu, pristi tyden uz budu moci status zmenit na "uz se na tom pracuje." :)
  • sleepless
    Chapete to spravne. Lukas dela videorecenze po svem, ale drzi se pritom celkoveho vyzneni textove recenze. Primarnim ucelem videorecenze neni podat jiny nazor, ale jit ruku v ruce s recenzi textovou 50:50 a ukazat/upozornit na to, co se textem podat neda. Pokud se nazory vyrazne lisi, tak je obvykle probereme v podcastu, popripade v samostatnem clanku.
  • janchor
    Tohle je určitě platná otázka, ale zatím nám přijde lepší / přehlednější, když video přejímá číselný hodnocení z textu. Pokud se se názory nějak konkrétně rozcházejí, ve videorecenzi to samozřejmě zazní, ale co se čísel týče zatím k žádnýmu zásadnímu (dva stupně a víc) rozkolu nedošlo, takže nebyl důvod to nějak zevrubně řešit.
  • Skvelá videorecenzia, ako vždy samozrejme, len by ma zaujímalo, prečo je pri textovej recenzií aj videorecenzií tej istej hry vždy rovnaké hodnotenie. Pochopil by som to, keby obe recenzie robil ten istý človek, ale keď ich robia dvaja rôzny ľudia, nie je možné, aby mali vždy rovnaký názor na rovnakú hru. Potom to niekomu môže pripadať tak, že tvorca videorecenzie sa musí prispôsobovať hodnoteniu z textovej recenzie len preto, že sú zverejnené na rovnakom webe.
  • pan.smajl@tiscali.cz: naprosto s tebou souhlasím. Bohužel mám zrovna tu smůlu, že se u mě bugy dost vyskytují ( mám origo ). Nejvíc mě štve, že se mě občas nenačítají Nano body, nebo naopak z ničeho nic zmizí, pak občas nemohu střílet ani měnit zbraně, jakoby se ovládání zasekne. Další věc ne systém checkpoitů, které je v některých situacích stupidně rozkmístěny, jsem pak po svém skonání nucen někdy celkem velký usek hry opakovat a to i několikrát za sebou z výše uvedených důvodů ( zásek zbraní ).
    Lol: není ti trapné se tu chlubit, že jsi si to stáhl, takovým jako ty bych z fleku napařil takovou pokutu, že by jsi ji do smrti nesplatil *10*
  • Já zas jako 40letý člověk s rodinou a spoustou jiných koníčků nedovedu pochopit zálibu v multiplayer :)
    Kdežto občasná oddychová řežba v singlu, mi naprosto vyhovuje...
    Dovedete si představit, jak asi dopadne při multiplayeru hráč co hraje jednou za týden. Nebo míň... :)

    Tedy já bych tu otázku
    "Opravdu si lidi nad 18 let takovou hru koupi kvuli singleplayeru??"
    otočil
    "Opravdu si lidi nad 18 let takovou hru koupi kvuli multiplayeru??"
  • Nemyslis ze je na case zacit brat neco slabsiho? Treba toluen? *1*
  • Naprosto s tebou souhlasím. Bohužel mám zrovna tu smůlu, že se u mě bugy dost vyskytují ( mám origo ). Nejvíc mě štve, že se mě občas nenačítají Nano body, nebo naopak z ničeho nic zmizí, pak občas nemohu střílet ani měnit zbraně, jakoby se ovládání zasekne. Další věc ne systém checkpoitů, které je v některých situacích stupidně rozkmístěny, jsem pak po svém skonání nucen někdy celkem velký usek hry opakovat a to i několikrát za sebou z výše uvedených důvodů ( zásek zbraní ).
  • Opravdu netuším co s tím máš, nemáš to blbě cracklý ? *3* Protože mě to nic nedělá.
  • No ja nechci nejak rejpat ...ale nemela by pracujici trida v prve rade PRACOVAT!!!! *1* *5*
  • Diky za oba nazory :) A midnight tam urcite nebylo nic co by nekoho urazilo.. jen me zajima jak to mate Vy ostatni :)
  • Pete.palis
    ne sry hodil jsi vlákno na mě;)
  • povím ti to takhle je my 25 a mulťák jsem naposledy hrál u modern warfare a to ješťe jen asi do 15. lvlu. Pokud hra nemá pořádnej singl tak nemám důvod ji hrát. Nebavý mě jak nějakej idiot pobíhat kolem dokola po mapě a snažit se trefit přímo ve středu bitevní vřavy poskakující lamu nebo si ničit nervy s cheaterem co vidí přes zeď jenom pro to abych si odemčel zaměřovač. Pokud to nemá příběh není to pro mě plnohodnotná hra. Vem si to takhle příjdeš z práce nebo ze školy nasranej na všechny kolem jak tě celej den prudili chceš mít chvíly svůj klid tak si přece nezapneš mulťák kde tě bude srát další banda předpubertálních lam. Pro trolly atd je to můj názor a nikoho tím nechci urazit.
  • Tak tak, nestihá mi browser, kua lidi myslete na pracující třídu:-)))
  • Jinak velmi vtipne (zaroven smutne) video, ktere ukazuje neco z toho, o cem jsem psal ;)
    http://www.youtube.com/watch?v=BmSR3c-Ru74
  • Do háje dejte už možnost nastavení kvality videa kdo se na to má potom v práci dívat sakra už.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit