Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rage
    už jsem se poslední dva díly z nekonečné série COD ani neobtěžoval hrát, vyloženě treyarchu nevěřím.
  • Tak s touto recenzí se naprosto ztotožňuji!Takový měly být i ty oficální od redaktorů herních časopisů a webů! Ovšem kdyby nebyli připo*raní, podplacení, nebo co...
  • Aby bylo jasno, tohle skutečně neni recenze v pravém slova smyslu, napsal jsem jí spíš jako příspěvek na můj osobní blog. Když jsem viděl že na Games.cz zavedli čtenářské recenze, tak jsem jí sem prostě bez jakýkoli ambicí prdnul, proč ne. Je to můj názor a stojim si za nim. To že byla redakcí vybraná sem opravdu nijak neovlivnil. Sám se tomu divím, páč se slohem sem na tom fakt na štíru (slovní zásobu mam vyloženě podprůměrnou). Stejně mi vaše kritika přijde velice zábavná, jelikož mě kritizujete jako recenzenta... já ale nejsem profesionální recenzent pro páná jána :-D Je to jen názor hráče (proto taky to slovo "čtenářská" před slovem "recenze" v titulku, vídíte ho tam, hm?).
    Nějaké klady hra samozřejmě má - například v recenzi zmiňovaný konspiračně-schizofrenický příběh, sice báčko jak sviň, ale funční. S tim souvisí i docela povedené "haluškové" pasáže nebo scény výslechu. Dále třeba mise kdy z letadla navádíte skupinku vojáků, do které se chvilkama přepínáte, je taky fajn. Noční ježdění (a samozřejmě střílení) na člunu za zvuků rock'n'rollu má taky docela atmošku. Příjemná změna je taky to, že váš hrdina má konečně hlas a používá ho (nebo jestli to bylo i v nějakém předchozím díle tak sorry). To všechno jsou ale skutečné drobečky. Nicméně jen díky nim neni hodnocení ještě níž :-) A pak ještě k oné kritice mé zaujatosti. Nejsem zaujatý, každé hře dám šanci. Black Ops jsem hrál proto abych zjistil, jestli se ta série už vyhrabala z hnoje, nemam důvod jí to nepřát. A opravdu si myslíte, že by bylo lepší, kdyby recenzi na hru psal její fanoušek, který jí naprosto nekriticky zbožňuje? Asi těžko...
    • Tak to jsme si všimli, že to není recenze, to nám říkat nemusíš :-) Akorát, že to redakce napsala na začátek toho tvého pamfletu, proto tolik negativních reakcí. Jen nám ještě upřesni na jaké platformě jsi hru hrál a zda to bylo legálně. Vzhledem k tvému názoru na hru totiž silně pochybuji, že by jsi si za ni dal peníze.
  • Raziel_cz
    Je úžasné, jak skoro nikdo tady není schopný připustit, že někomu ke štěstí stačí a někdo dokonce vyhledává (zcela vážně) lineární FPSky s deseti skripty na metr čtvereční, protože chce alespoň jedno odpoledne být sám tím Arnoldem Schwarzeneggerem, jít rovně a kosit, co to jde.

    Vadí vám skripty a linearita? Jděte hrát ARMU. Božínku, krátká herní doba? Kupte si World of Warcraft. Toužíte po lepším příběhu a inteligentnějších nepřátelích? Nainstalujte, co já vím, třeba Half-Life. A že se vám nelíbí grafika? A nejsou hry hlavně o hratelnosti? Pokud vím, New Vegas vizuálně zrovna nezabodovalo a stejně to každému bylo jedno. Black Ops se hraje dobře, přiznávám, bez bugů by to bylo mnohem, mnohem lepší, ale co už člověk nadělá?
  • Skvela recenze, Tryarch opet ukazuje, ze moc neumi, ale prekvapive dokaze z pacifikovat masu, ktera bez skrupuli a vulgarne napada autora textu.
  • Inak len tak medzi rečou, skúšal som pridať sem vlastnú recenziu a tak trochu (dosť) ma prekvapil fakt, že počet znakov je obmedzený na 10000. To sa potom ani nečudujem, že sa tu nemôže objaviť skutočne kvalitná čitateľská recenzia.
    • matt
      Světe div se, ale čtenářská recenze se opravdu nemůže napsat mezi komentáře k jiné čtenářské recenzi *3*
      • haha lol to nemalo chybu >> +1 ;))))))
        • matt
          Bohužel jo. Zjistil jsem, co tím týpek myslel. Špatně jsem ho pochopil. Je možnost napsat čtenářskou recenzi, přehlédl jsem tu záložku.. Beru zpět svůj předchozí koment a omlouvám se za něj.
  • trefna recenze :-) autor mohl klidne misto hodnoceni napsat bazinga :D 3/10 je az prilis krute. mozna snad jedine delka hry si takove ohodnoceni zaslouzi. nikdo by si netroufnul vydat tak spatnou hru takoveho jmena, aby dostala 30% je jasne, ze autorovi podobne pojeti strilecky vice nez vadi a ja se mu ani nedivim. na druhou stranu sou lide, kterym se to treba muze libit. ja si vzdy myslel, ze to je mladsi generace, ale asi to jde napric vekem hracu.
    CoD znam dobre jiz od prvniho dilu a single player cast sem se stejnym znechucenim jako autor prestal hrat uz nekde na ruske fronte a vydrzel sem to jen diky velke podobnosti k filmu nepritel pred branami. ani prechod z druhe svetove v podstate do soucastnosti singlu vubec nepomohl. podle me to byl krok dobrym smerem, tak na konkurenci to stejne nema. kdybych mel hodnotit podle sveho vkusu, tak single cast CoD se vubec nemuze srovnavat s far cry, crysis, nebo treba stalkerem, ale nekdo jiny muze mit prave opacny nazor a nemusi byt jen proto d****, k***, atd...
    to nej na CoD je uz od prvniho dilu multiplayer. to o co prichazi v single casti, tak v te s vice hraci naopak ziskava a s klidem bych mu dal klidne 100% kdyz k tomu pridame prakticky nutnost vlastnit originalky u MW2 a BO pro online hrani sou ty vysoke prodejni cisla celkem pochopitelne. navic tim, ze se za to musi zaplatit podle me vyrazne snizuje vyskyt vsemoznych cheateru, zebraku, deti a pod. protste to co sebou tahne kazda free online hra. pro me jen dalsi plus, ktere zase nekomu muze vadit :)
  • ps> pokud to ma velkou prodejnost, tak jedine kvuli predeslym dilum. Podle kvality se vetsinou prodava az pokracovani. Jen v pripade hodne dobre hry primo hra samotna.
  • No stylistika a slovní zásoba autora je prachmizerná, každopádně vystihuje krásně nový díl CoD. Stejná grafika, stejná naprosto lineární střelnice... Mohli by to nazývat datadiskem. Osobně jsem dohrál, co se týče posledních tří dílů, World at War - žádný wow! efekt, grafika ale dobrá, líbila se mi; Modern Warfare 2 - grafika stále stejná, možná přibylo pár polygonů a textury ve vyšším rozlišení, každopádně zde mě příběh celkem chytil, vice než u CoD: WaW; Black Ops ? Stejná grafika, opět, postup ještě příkřejší a nudnější, jako do třetice už to není moc zábava.
    Asi to hráči nevidí, ale je to opravdu ždímačka peněz. Udělá se pár lokací, v Black Ops se ani nenamáhali to nějak logicky spojit příběhem pořádně, prostě je to výslech a záblesky vyslíchaného, takže s námi smýkají po celém světe, udělá se pár mapek pro mulťák, nové modely zbraní a jedem!!! Nová hra je na světě, stádo plaťte!
    A my platíme. Teda tenhle díl kupovat nebudu, kampaň stojí za starou bačkoru a kvůli multiplayeru, který je stejný jako v předchozích dílech, to ani nemá cenu.
  • CoD je sracka (bodka)

    do posledneho pismena suhlasim s recenzentom.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit