Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A vy tie CODy a NeedFOrSpeedy a Command And COnquery este hrate? Vsetko to splachli dole toaletou... originalita je fuc a my tu namiesto hier hrame len vyvary z hier rokov minulych... (cest vynimkam). Ovela castejsie dnes najdete zabavu v Indie hre ako vo full 'AAA' titule.
  • kolko mas rokov? 12? :)
    • toto nemala byt reakcia pre autora calnku ale pre 0.12.2010 14:42 Radek (anonym).
      (som zvedavy ci to teraz pastne ako reakciu kam alebo to zas drbne uplne hore.)
  • no jak to tak čtu tak CoD kupují lidi co milovaly tuhle značku a je jich opravdu hodně. Obávám se že tenhle díl to změní a bohužel k horšímu. Na druhou stranu si to šéfové z Activision o to říkaly a dobře jim tak. Jen lituji hráče co za to vyhodily peníze a přišli o svojí oblíbenou značku. *9*
  • Pre mna je toto prve COD pri ktorom som nedohral kampan. Netvrdim ze tie predchadzajuce boli ovela lepsie ale toto uz ma fakt nebavi. Strasne mi vadi ten nekonecny pocet nepriatelov a pohyb ako v tuneli. Pre mna by ta hra bola 100x lepsia keby tam bola aspon aka taka volnost pohybu , moznost napr. obehnut nepriatela zozadu a podobne. Takto len utekate dopredu ako po kolajach a na Vas nabiehaju neuveritelne mnozstva nepriatelov. Pripada mi to ako stary akcny film. Netvrdim ze to musi byt nejaky simulator /na to by som nemal tolko casu na hranie/ ale trosku realnosti a volnosti by urcite neuskodilo. Na takete bezhlave strielanie je multiplayer.
  • Zdenda666
    Hateri by si meli uvedomit ze je to hodnoceni ciste singleplayer casti ve ktere autor uvadi negativa ktera jsou mimochodem naprosto neprehlednutelna.
    Single cast neni lepsi nez u predeslych dilu a proto se o pozitivech autor alespon podle meho nazoru nezminil.Vseobecne vysoka hodnoceni na ostatnich webech od ostatnich autoru jsou dana predevsim faktem ze CoD serie stavi na MP o ktere jak jste si mohli vsimnout autor nezminuje.
    A vysledne hodnoceni je jen cislo ktere nic neznamena.Autora mohla SP cast nebavit/nudit ale MP si uziva.
    • Jasné že autor neuvádza hodnotenie multiplayerovej časti, keď hru len stiahol z internetu.
      • Ty ho znáš že si seš tak moc jistý tím že to stáhnul?
  • Prej grafika v Black Opsu vyloženě hnusná haha, autor asi nerozumí vůbec tomu co tady kritizuje, aby bylo jasno jedná se o těžce modifikovaný IW 3.0, když vezmu v potaz že MW2 používá IW 4.0 engine, tak Black Ops nedopadlo špatně, například práce ze světli (rozmazání světelných parsků na lesklích objektech) vůbec není v žádném díle (ani v MW3) je perfektní i tváře a mimika je skvělá, byť na Crysis či Medal of Honor Airborne to nemá. Takže ono to je naopak Treynarch to s enginem umí líp než Infinity Ward, když Infinity Ward používá v každém svém díle novější a novější engine, tak Treynarch je stále dohání ze starší verzi tohoto enginu, nadruhou stranu, v dílech od Infinity Wardu je lepší hratelnost, lépe zpracované skripty, a podle mne jsou tyto díly detailnější, co do počtu objektů atd, ale jak říkám black ops to zase umí ze shaderama ve hře a samozřejmně ze světelnýma efektama.
  • Jen jsem si tak pokyvoval hlavou, když autor zmínil onu výtečnou misi ze čtyřky (Černobyl). Jako jedinou jsem si jí zahrál s chutí znovu. A navíc chvilkové utichnutí střelby a mírné stealth prvky působily neobyčejně osvěžujícím dojmem oproti nepřetržité střelbě a akci za každou cenu.
    • Jo, tahle mise v MW a její obdoba v MW2 byla naprosto úžasná a také jediná mise kterou jsem si dal vícekrát. Bohužel konec té mise, tak strašná střelnice, to bylo příšerné a nečekal jsem, že se tímhle směrem budou odvíjet další díly *10*
      • Asi si v IW mysleli, že tu "nudnou" část bez nepřetržitejch jatek by měli nějak vykompenzovat pokud možno pořádnym masakrem. No nebyl to dobrej nápad.
  • Souhlasim s článkem, zlatá jednička call of duty, sice byla taky přímočará, ale počítaje MoH tak druhá hra svého druhu na PC, a navíc se tam stříleli nepřátelé "jen" po desítkách, ale tyhle poslední díly, to je fakt už moc. Autora bych ještě doplnil o poznámku o výběru zbraní. Když už si to hraje na studenou válku, tak se alespoň mohli obtěžovat se zbraněmi které do toho období patří. Typově to celkem sedí až na pár kousků, ale ty všemožný upravy a serepetičky na nich a ještě v takovym množství, to jsem si řikal že je asi nějaká sranda.
  • stale sa divim nad tym ako mozu autori vyprodukovat taku "sracku" a aj tak stale bude mat milionove predaje?
    to naozaj nemaju tie ovce sudnost aspon trochu?
    • Protoze vedcina lidi sou idioti kteri sou ochotny dat za todle 1000,- kc. To plati naprosto ve vsem hry nejsou vyjimkou. Nekde sem cetl ze 30% koupenejch her si lide v usa ani nerozbalej dalsich 40% se nedostane ani prez prvni level popr. skončí u instalace a ty co to dohrajou na nejtěžší obtiznost? tech sou prej 3%... .
      • Presne, hry jsou uz mega ve strednim proudu (mainstreem...nebo jak se to pise). Uz je to jako s muzikou. Vis jak, treba Lady Gaga je total vyplach, shit, ale prodava jak svina. Rozumis, proste uz se jako hraci budem rozdelovat na ty co to fakt citej a hledaji v tom cim dal tim vic, lepsi zazitky, veci co je oslovi... a na ty co si dou jen zatrsat a krome pravydelneho rytmu disca s poradnou vyumelvanou zenskou/clapem je jim jedno co tam hraje (hlavne at to nerusi jejich zabehly stereotip)... doma pusti max. radio a telku..... No treba se to casem projevi i v oblikani a tak :D Nedivyl bych se..... (Pozor! to je hardcore gamer, vidis ty rukavy Pepco) :DDD
        • mainstream, stereotyp, nedivil

          Jinak můj názor je, ať si každý hraje a poslouchá co chce, ostatním je po tom hovno (a to zdůrazňuju, že Lady Gaga je mi ukradená).
    • neda sa to nazvat sracka je to jeho nazor a ja ho respektujem!!!A keby sa mali vivijat hry len podla recenzentov a nie konzumenotv tak bi uz hry asi nexsitovali
      • Nj, bohužel dělají se hry pro masy. Žádná originalita, žádná inovace, prostě vyrobíme to samé, změníme zbraně a vymyslíme debilní příběh, však ono to stádo bude po milionech kupovat. To mě hrozně štve tohleto. A bohužel recenzant si nedovolí říct, že už to tu bylo, že je to pořád to samé a ikdyž to řekne, tak dá stejně vysoké hodnocení. Protože prostě je to značka Call of Duty. Kdyby před Black Ops nebylo napsáno Call of Duty, tak to bude dostávat daleko nižší hodnocení. CoD si vydobyl slávu famózním 1. a 2. dílem. Modern Warfare byl také krásný a z toho teď těží další 3 díly. Snad bude příští díl jiný a v něčem nový :-/
  • No akurat to hram teraz, a uz nech to je zamnou rychlo. Ten chaos okolo je proste neznesitelny:D skutocne ani cas nieco pozriet okolo ani nic :D Aj predosle boli rychle zbesile ale toto je vrchol: same vybuchy, zmatok, strelba, chaos.
    • valka je podle tebe o tichu, prehledu, zajistenejch zbrani a naprostem radu ????
      • I John Rambo furt střílel.
      • Robotron3
        Ve valce jsem samo nebyl, ale podle me je treba valka take hlavne o tom cekani, ze se neco bude dit. Te akce ve valce zase tolik neni, kdyz se to porovna s casem stravenym v zakladne, na ceste, pri prevozu, v zakopech, atd. atd... Nejhorsi je ve valce urcite to cekani, nez se skutecne zacne strilet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit