Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • penize jsem do toho nedal takže je mi to jedno ale vypadá to zybtečne moc oldschool
    • tim myslim treba to kontextove okno, jinak to vypada super. Takhle nejak jsem si predstavoval fallout 3. Grafika se mi líbí. Bylo by fajn kdyby to bylo jak ve falloutu ze si muzete vybrat do party postavy podle vašeho vyberu nebo jit sam.
      • Cože? Kontextové okno je naprosto úžasná věc, která (co se mě týká) dost přidává na zážitku. Rozhodně lepší, než WoW číslíčka nad hlavou.
        • Kein
          Kontextové okno je KU*VA úžasná věc!
      • Keyz
        Tak ve Fallout 3 bylo vše dost zlehčené.Zde ten svět atd. bude doufám více reálnější.

        Ve FN postava tahala kulomet 20 granátů atd..Likvidovala armády protivníku atd.
        Prostě klasika.
        Skyrim jen jiné kulisy.
        • A ve starych Falloutech snad postava nemohla nest kulomet a 20 granatu a k tomu vysrilet armadu nepratel? *8*
        • na druhou stranu je pravda že grafika nic moc :( ale co cekat od kickstarteru ze jo
  • Zamcene dvere - o pet metru vedle vysklene velke okno v urovni pasu .... lockpick the doors.... chapu ze je to ukazka zkusenosti. Jen doufam ze si daji na takovehle malickosti pozor umim si predstavit jak je nekdo nastvany ze nemuze odemcit dvere kdyz je vedle dira jak blazen skrz kterou nemuze projit "D
    • jestli to neni nahodou jina mistnost
      • To Honza: Mozna je. Ted jsem v praci a nemuzu to potvrdit. Kazdopadne ta mistnost je nejspis porad soucasti te budovy tak i kdyby vedla do jine mistnosti tak se odtamad dostanou dal... POKUD nebudou zamcene dvere! *1*
        Jinak ta hra vypada moc hezky. Neni mi sice uplne po chuti zobrazovani zbrani v podobe zelenych diodek na starem displayi ale nezpotentockuju se z toho.
    • smejki
      takový feedback by se šiknul na foru http://wasteland.inxile-entertainment.com/
  • Vzhledem k tomu, že by ta diskuse zapadla, tak to dávám sem... reaguji na tvůj obrázek z Desperados 2:
    To mi nepříjde jako dobrý příklad, protože na první pohled je jasné, že je to komplet 3D a navíc to podle mě vypadá o dost hůř než první Desperados, kteří byli 2D... Prostě já si fakt nevybavuju žádnou izo hru ve 3d, která by vypadala líp než 2D legendy... Není to vůbec tím, že bych měl něco proti 3D, to vůbec, ale prostě 3D je efektivnější když vidíš objekty pořádně z blízka a můžeš využít takových fičur jako bumbmap, cubemap, normalmap apod. Ve 3D se více ukazuje neschopnost grafiků. V době 2D her museli být grafici opravdoví machři, kteří museli umět perfektně kreslit popř. udělat velmi detailní modely, které se pak jen vyrenderovaly a udělaly se z nich 2d objekty... Dnes máš všude kupu 3D grafiků, kteří sice ovládají různé triky, ale z výrvarky by propadli - co neumí rukama se pak snaží dohnat efektama... Neplatí to samozřejmě pro všechny, ale snad pochopíš, co mám na mysli
    • ja si na jednu 3D isometricku hru spominam: ToEE :)
      skoda ze v tom engine nepokracovali
      • smejki
        3D byly jen postavy. Pozadí bylo předrenderované. Je to tedy stejné, jako to bude u Eternity.
    • Robotron3
      S tou grafikou to takhle právě neni. 3D grafiku dělají sice lidé, kteří nemusí ani umět kreslit, ale to nevadí, protože pro ně je to práce, rutina, kdy modely zhotovují podle předlohy. A předlohy dělají právě ti umělci. Podívej se na nádherný artworky jakýkoli moderní hry.
      • Tak určitě je lepší, když ten 3d grafik má nějaké výtvarné cítění, protože je potřeba mít "oko" na přesnost... My jsme měli ve firme 3d grafika, který sice studoval někde v cizině, byl hodně šikovný co se vychytávek v 3d maxu apod. týče, ale prostě neměl na to "oko", pokud měl třeba modelovat auta, tak je neměl úplně přesné a já mu furt musel vysvětlovat co musí předělávat... A takových 3d grafiků je v herních studiích hafo, pokud jde o různé fantasy hry, tam je to jedno, ale když pracuješ na hře, kde děláš modely podle reálné předlohy - např. bojové nebo automobilové simulátory, tak hned poznáš, jak dobře / špatně modeluje... Napadla mě třeba hra WRC3, modely jsou dost detailní, ale půlka aut má špatné proporce. A jako příklad perfektních modelů bych uvedl Iron Front: Liberation 44, tam jde vidět, že dotyčný, který má na starosti modely, má perfektní oko a navíc nejspíš velmi kladný vztah k věnované tématice. To už jsem ale asi hodně odbočil *4*
        • Robotron3
          To souhlasim, ale z toho je vidět, že 3d grafika zvlášť při té realističnosti potřebuje spíš preciznost a technické cítění, přesnost. Jen jsem reagoval na to, že by snad v dnešních hrách nefigurovali právě ti kreativci umělci, co umí krásně malovat a tak. Oni na té hře dělají také, akorát jejich práce se používá právě k realizaci toho 3D světa.

          ps: rozhovor s herním grafikem ve Fight Clubu by byl rozhodně super :)
        • Keyz
          O tom se mluvilo i na přednášce od Warhorse,že grafiky má mít cit pro drobnosti atd...
          Sice se v tvorbě grafiky nevyznám ale v minulosti možná byl problém udělat skvělou postavičku do strategie ve 3D a proto starší hry vypadli dobře.
          Když se podívám na postavičku ze hry Generals tak to je hnus.Rozplácnutý xicht hranaté ruce.Zase dnes některé hry mají kvalitní 3D modely postaviček i ve strategii.
      • Nooo já si myslím, že to určitě nemusí umět, ale základní skicování by ovládat měli. Třeba kamarád si každý rok zve sem do Čech někoho od Pixaru na školení českých animátorů a byl tam i týpek z Valve. Vidět jak vytváří jednoduché animace je docela hustý :D Rozhodně to není tak, že by pouze vytvářeli podle předlohy...

        PS: Sakra by si taky do toho Fight clubu mohli pozvat nějaký výtvarný umělce co kreslí artworky.... Nebo klidně i 3d grafiky :-)
  • Vypada to velmi dobre. Doufam, ze to chlapci dodelaji.
  • MrSanta
    Jsem spokojen.
  • Keyz
    Zrovna jsem si vyzkoušel Fallout Tactics a bylo pro mně dost těžkopádné.Dohrál jsem pouze první misi.
    Dost mně vadila bohužel klasická věc a to: Nikdo se netrefí na 3 metry a strašně omezený pohyb díky málo AP.
    To trefování se pak napraví to vím,ale tohle je zoufalé.Například u tahové hry Disciples byla snad základní hodnota 50% pak to nebylo tak strašné a zásadní.
    Takto se boj hrozně protahuje.I v nové hře Omerta to je lepší.U Omerty mnohem lepší.Tam nemusím stát straně blízko abych měl šanci 40%.Je tam vidět rozdíl brokovnice a pušky ohledně dostřelu atd.Je to více logické.
    - Z videa to vypadlo,že to tak strašné nebude ale zase nevím jak moc byli postavy vylepšené.

    Mohlo by zde být i vliv zbraně a munice na brnění protivníků.To je málo kde a bylo to zajímavé.
    - Ohledně naprosté důležitosti nějakého čísla na hru si pamatuji komickou historku z JA2. Kamarád tvrdil,že chtěl hodit spolubojovníkovi granát aby ho mohl použit.Stál snad 2 metry od sebe.Ten co to měl chytit to nechytil a navíc se tím granátem zranil :)
    • Si proste noob.
      • Počkej, já v pěti letech dohrál Super Robin Hooda na ZX Spektru. Nejsem noob *2* . Jen samotná nejvyšší obtížnost + první mise+neukládání pozic=smrtící kombo dobré tak akorát pro masochisty.
        • Keyz
          K tomu si dáš do bot připínáčky na židli hřebíky,vypneš topení,otevřeš okno a sundáš si vše krom bot.
          Pak to určitě pravý HC hráč ocení. *15*
          • Pockej. Zapomel jsi na okurku.
    • Příklad z nejvyšší obtížnosti-první mise. Obyčejný bandita s pětačtyřicítkou- já a dva moji kumpání=4 střely ani jeden zásah, borec dvě střely -oba kritičáky-kumpáni mrtví. Další tah-já dvě střely-mimo. Borec kritičák-game over *2*
    • Zacatek ve fallout tactics je tezkopadnejsi, projit ten tabor banditu je docela pruda a nutny save/load, to je pravda, kdyz ale chvili vydrzis, tak se to o dost zlepsi.
      • Keyz
        To vím,že se to zlepší když jsem to hrál prvně tak jsem to moc neřešil.I když jsem na to nadával :)
        Ale tahle velká váha čísel je zoufalá.To si pak říkám,jak se nemůže netrefit když má brokovnici narvanou v jeho prdeli!
        Jasně když tohle se vyřeší pak odpadne další faktor který zásadně ovlivňuje hru.Kdyby AI taktizovala byl by nedostatek munice a zbraň by se mohla ničit atd tak by zas tak nevadilo.
  • Hezky hate z mainstreamove strany povrchnich konzumnich hracu. Ne ze by me to prekvapilo, da se ocekavat a predvidal jsem ho uz davno, staci se podivat do starsich diskusi na tema kickstarter/wateland.

    Spousta hracu je proste blba a neumi si dat dve a dve dohromady, nechapou kolik co da prace, kolik co stoji a co mohou ocekavat od nizkonakladoveho projektu. Pro budocnost je dulezite, kolik tihle naivkove tvori procent prispivajicich na kickstarteru. Protoze tihleocekavali AAA hru, budou to pívazovat za pídraz a nejenze uz nikdy neprispeji, alepívedou proti kickstarteru hate. Takze doufejme, ze temi oslavnymi odami na kickstarter se jich dalo strhnout jen malo a vetsina prispivajicich byli realisti, vedeli co mohou ocekavat a dostanou to co chteli.
    • No najvacsi hater v tomto threade , je Fargoberg co je znama firma v trollingu a PS3 fanatik. Takze hate od neho je proste len priklad nazoru konzoloveho hraca AAA titulov, cize pre osud Wastelands 2 uplne nepodstatny. On na to neprispel.
      • Ja jsem take hrac konzolovych AAA titulu, to s tim nesouvisi.
        • Skor s tym nesuvisi to, ze ty hrajes AJ konzolove AAA hry.
    • Á jé. Promluvil "oldschool" a nejvíc největší "hardcore" hráč v téhle zemi.
      • Cistokrevny ad hominem. Skoda ze neumis nesouhlas projevit nejakym relevantnim argumentem. Ja chapu, ze neni politicky korektni blbovi rict, ze je blb, ale je to uprimne a otevrene. Tenhle hate je veden ciste z blbosti a nepochopeni toho co a o cem ma wasteland byt. Nechapani toho, ze je presne takovy, jaky ma byt. Kejhani postizenych hus samozrejme ocekavam.
        • Já být tebou, tak o "ad hominem" ani nezačínám. Označovat názorové oponenty za "povrchní konzumní hráče" a nadávat jim do blbců, to je solidní diskusní prasárna.
          • I tak se to da vykladat. Nicmene je to prekrouceni vyznamu receneho. Vysvetluji priciny vedeneho hate. Nezpochybnuji jejich nazor tim, ze jsou takovi, vysvetluji za maji takovy nazor proto, ze jsou takovi a z toho pohledu i jejich nazor chapu. Takze ad hominem na me neuplatnis. Existenci povrchnich konzumnich hracu jako takovych asi zpochybnit nebudes chtit, stejne jako hracu blbych, ti proste existuji. Takze muzes zpochybnit pouze vztah mezi temito hraci a timto hate. Prosim, pust se do toho.
            • Hned to nevim, sve mineni si o lidech vytvarim az na zaklade jejich jednani.

              A za blba ci hlupaka nepovazuju nekoho, kdo neco nevi, ale blbe ci hloupe jedna. Takze i dvanactileteho kluk muze jednat inteligentne nebo jako blbec.
            • Robotron3
              To je zajímavý, jak ty hned víš jakej kdo je. Jestli tobě je ke čtyřicítce, možná víc, podle toho, jak ses tu vždycky vyjadřoval, tak ti tví blbové povrchní konzumenti, jsou třeba 12ti letý kluci. Nemyslíš, že k dětem patří, že jsou povrchní? Nemyslíš, že oni samozřejmě nemůžou mít zkušenosti s hrama, které se hráli, když ještě ani nebyli na světě? Kdo je pak povrchní blb? Ten kdo z toho vyroste? Nebo ten kdo z toho už vyrůst nemůže?
          • ucho
            vytrženo z kontextu.

            "Spousta hracu je proste blba a neumi si dat dve a dve dohromady, nechapou kolik co da prace, kolik co stoji a co mohou ocekavat od nizkonakladoveho projektu."

            to je smutna pravda :-) jinými slovy někdo řekne, že vyrobí krychli a když ti ukáže náznak nehotové krychle, lidi to začnou kritizovat, že to není koule s rukama... to není žádný odlišný názor, to je prostě od daného člověka poukázání na to, že ani neví, k čemu se vyjadřuje a vyjadřuje se k tomu, protože očekává něco úplně jiného. a to se zakládá pouze na tom, že o tom nic neví, tedy na jeho vlastní hlouposti. zkus jít do kina na šmouly a pak k tomu napsat kritiku, že tam nebyla žádná krev, málo výbuchů a nestřílelo se tam. normálně myslící člověk si poklepe rukou na čelo a nazve tě blbem...
            • Ne, podstatou casti sdeleni o blbcich bylo, ze neznamy pocet blbcu investoval na kickstarteru penize do neceho cemu nerozumel, mel uplne jine ocekavani vysledku a to muze mit (podle mnozstvi blbcu) negativni dusledky na cely kickstarter.
            • jejdasek: Takže obsahem tvého původního příspěvku bylo triviální sdělení, že blbci jsou blbci? A že patrně někteří blbci diskutují pod tímto článkem?
            • Dworkin: zasadni otazka je, jak jsi prisel na to, ze hazu vsechny do jednoho pytle? Viz obraceni kauzality, ja nemluvim o vsech.
            • Ano, některé kritické názory plynou z neznalosti oboru, jiné kritické názory jsou naprosto validní. Chyba je: 1) Ty druhé házet do jednoho pytle s těmi prvními. 2) Lidem, co zastávají ty první, nadávat do blbců. Nejde o "normální myšlení", ale o schopnost slušného nesouhlasu.
          • Magister_Peditum
            Jejdasek happens. *4*
        • Robotron3
          Že tys volil Miloše? *15*
          • Ne, ja davam prednost charakternim politikum.
            • Nevidim duvod, proc se tady pretvarovat a nerikat veci otevrene tak, jak se maji. Ze to nekteri neunesou, protoze jsou zvykli na bavlnkove chovani? Jejich problem, jine to zas muze nakopnout k realistickemu pohledu na vec. Snazim se nebyt osobni a sve tvrzeni vyargumentovat, i kdyz se necham nekdy strhnout, a to je imho vic, nez co tady plodi vetsina.
            • Robotron3
              To se divim. Že máte takovej podobnej cit pro diplomacii *1*
      • ucho
        no ale má pravdu :)
        • Kde? Já vidím jen primitivní schéma "komu se to nelíbí, je povrchní konzumní hráč a patrně i blbec", což je čvrtá cenová...
          • ucho
            Dworkin: diskuzi jsi očividně nečetl. každopádně ses grandiózně postaral o další její zprasení. ale počítám, že jsi na sebe hrdý.
            • ucho
              Dworkin: ano, jak píšeš, vypustil jsi do vzduchu jedovatej smrad a jdeš pryč :)
            • Hele, ucho, vadí mě, když si tady lidi nadávaj. A ještě víc mě vadí, když jsou zbabělí a vypouští ty urážky jen tak do vzduchu jako jedovatej smrad, aby se vzápětí dotčeně bránili tím, že to vlastně mysleli jen obecně. Nevěřím tomu, že by sis sám myslel, že je takovej smrad pro inteligentní racionální diskusi přínosnej. Jestli ti vadí, že takhle reaguju, je mi líto. Už jsem takovej. Ale tady už jsem řekl, co jsem říct chtěl.
          • To ovsem vidis spatne a prikladas tomu jiny vyznam, zkus si to precist znovu, bez predpojatosti a obraceni kauzality.
            • Takže tvůj majestátní proslov, jak říkáš lidem upřímně a otevřeně, co si o nich myslíš, byla jen snůška blábolů. Máš strach přihlásit se k osobní odpovědnosti za to, co jsi napsal. Ono je to jednodušší, vypustit něco jen tak do éteru, než říct přímo, kdo jaký je, a pak si za to nést osobní odpovědnost, viď? Upřímný a otevřený člověk by neměl absolutní problém se ke své osobní odpovědnosti přihlásit. Ty máš s upřímností a otevřeností evidentně velké problémy - dost v rozporu s tím, jak sám sebe popisuješ ostatním tady na diskusním fóru.
            • Odvahy? Ne, na to nepotrebuji dost odvahy, ale hlouposti. Snazis se me vmanipulovat do pozice, do ktere by se ti to hodilo. Nejprve prekroucenim toho co jsem rekl, a ted recmi o odvaze, neskocim ti ani na jedno. V tomto pripade ani nenadavam ostatnim, to uz jsme si vysvetlili a myslel jsem, ze jsi to pochopil, asi ne.
            • jejdasek: Takže napřed tvrdíš, že tady existuje flame povrchních konzumních hráčů a potom v sobě nenajdeš dost odvahy, abys řekl, kteří konkrétní účastníci diskuse jsou povrchní konzumní hráči? Když už nadáváš ostatním, měl bys jim to umět říct zpříma, ostatně sám se tady tou schopností chlubíš.
            • Ne, vyjadril jsem se naprosto presne. Psal jsem o hate ze strany povrchnich konzumnich hracu. Nepsal jsem, ze kazdy kdo vede hate je povrchni konzumni hrac, ani dokonce ze komu se hra nelibi, je povrchni konzumni hrac, jak jsi to interpretoval ty. Jedine co bylo nepresne je tvoje interpretace a z toho i padnouci obvineni, ne ze bych tady na to nebyl zvykly. Prispevky konkretizovat nehodlam, me tvrzeni bylo umyslne obecne a metodou bylo vyhodnoceni obsahu jednotlivych prispevku.
            • jejdasek: Dobrá, na začátku ses tedy vyjádřil nepřesně. Takže - které konkrétní příspěvky v této diskusi tvoří ten tebou inzerovaný "Hezky hate z mainstreamove strany povrchnich konzumnich hracu." a jaké konkrétní metody jsi použil k tomu, abys určil, že jejich autoři jsou "povrchní konzumní hráči"?
            • Napriklad ze jim nenadavam, ze vybiram skupinu takovych lidi a prisuzuji jim nejake jednani.
            • Jaký jiný význam lze přiřadit tomu, že lidem nadáváš do povrchních konzumeristů a blbců?
          • ucho
            tak nečteš vše jako celek, ale soustřeďuješ se na části, které se ti hodí a brojíš proti nim. tím bohužel odepisuješ předem jakoukoli inteligentní diskuzi...
            • Rozkošné. Už se těším, jak se stejnou sofistikovaností dojdeš k závěru, že i ten blbec je vlastně úplně neutrální označení.
            • Na zacatku slo pochopit, ze jsi psal rychleji nez myslel a spatne sis to vylozil. Ale po te, co jsem ti na nekolika mistech vysvetlil, ze tvuj vyklad je mylny a proc, uz tohle tvrzeni vypada jako naschval, jako zly umysl. Opakujes se jako obehrana pisnicka.

              Oponent zaskatulkovan nebyl, pokud se nezaskatulkoval on sam a inteligentni diskusi s tebou brani akorat tvoje vlastni zabednenost. Ale zda se mi, ze ty o inteligentni diskusi stejne ani nestojis.

              A jen tak pod carou, byt povrchni konzument neni nic mimoradneho, kazdy clovek je povrchni konzument v rade oblasti, produktu a sluzeb, protoze neni v lidskych moznostech znat a rozumet do hloubky vsemu. A je fajn, kdyz je clovek realista a je si vedom svych silnych i slabych stranek. Konzumni spotreba dnes vladne hernimu prumyslu, vetsina hracu je konzumni a neni to pohana, je to prirozeny stav veci, ktery je mozno v klidu a bez emoci konstatovat. Dospely sebevedomy clovek si je velmi dobre vedom toho v cem se orientuje, do ceho vidi a co jde jen tak kolem nej a nema problem si to priznat. A obavam se, ze to neni tvuj pripad a proto reagujes tak haklive a zaslepene a neni s tebou rozumna rec. Zda se mi, ze ty neco tak samozrejmeho vnimas jako potupu. Co myslis, rozumis vsemu do hloubky a nebo se najdou i veci, kterym nerozumis a ktere vnimas povrchne? A je na tom neco spatneho?
            • Jak může být inteligentní diskuse, ve které oponent hned na začátku dostane ránu pod pás alias zaškatulkování jako blbec a/nebo povrchní konzumní hráč?
    • Hry, ktoré vyzbierali stotinu rozpočtu Wastelandu 2, vyzerajú 4xlepšie, tak netrep....to majú čistý zisk a bez nákladov na reklamu, či distribúciu, takže si to kľudne vynásob dvoma a to už je pomaličky rozpočet na lacnejšiu AAA hru na všetky platformy!!!

      Ahhh ty naivka....
      • Je to Alpha.... ty Slovenský všeuměle *6*
      • Ktera hra se setinovymi naklady vypada 4x lepe? Zadnou takovou neznam.

        A nezapomen, ze vzhled neni vsechno, zalezi i na tom, jaka ta hra je. Treba koridorovy Uncharted muze byt i s nizsimi naklady daleko hezci nez treba Skyrim s otevrenym svetem.

        Od tohoto indie tahoveho taktickeho rpg se ocekava komplexni hratelnost, propracovany odladeny rpg system, interaktivni rozmanity svet, rozbitelne prostredi, nelinearni reseni ukolu a tak dale. A pro takovou hru je lepsi, kdyz nad ni sedi vic hernich designeru, nez grafiku. Neni to videt na prvni pohled, nepíznas to z videa, ale bude to znat na vynikajici hratelnosti. Takze dokud si hru nezahrajes, nebudes vedet, zda naklady na ni byly vynalozeny ucelne.

        Hodnotit hru podle toho jak vypada je hrozne hloupe a povrchni, ale o tom jsem uz psal v prvnim prispevku. Ale ano u techto povrchnich hodnotitelu wasteland propadne, s tim se musi pocitat.
        • načo si si kupoval Vitu, keď si mohol mať Gameboya z 89toho? Však na grafike nezáleží....
          • Viktor_H
            Ještě nám dlužíš tu hru, co má setinu rozpočtu W2 a vypadá lépe... *3*
            • Kein
              Grim Dawn tedy, podle mě, rozhodně nevypadá líp než W2. Nehledě na to, že na ukázce W2 není zdaleka předvedena grafika tak jak bude vypadat.
            • Sui Generis nema setinove naklady, co dal nabizis?
            • Fargoberg-podle tebe vypadaji lepe. Podle me vypada lepe alfa verze Wastelandu 2.
            • Sui Generis trebárs...

              a Grim Dawn má rozpočet tiež o dosť menší a vyzerá 4x lepšie....ale však to i 6 ročný Titan Quest :-), ktorý ma takú fíčuru, že hýbuca sa tráva a nie 2 stojace pixely ako má Wasteland 2
          • Hlavne kvuli ovladani, protoze to ma Vita naprosto bezkonkurencni. Nejen ze ma oproti konkurenci dva analogy, ale i mnohem lepe resene.

            Urcite ne kvuli grafice, rad si na Vite zahraju i stare hry, jako treba Front Mision 3 z PSOne nebo jsem si na Vitu koupil Tactics Ogre pro PSP a radu dalsich. Jsou to vynikajici a hodne zabavne hry a ja hry hraju kvuli zabave, ne kvuli grafice. A wasteland 2 ma peknou grafiku, vytvarne presne sedi hernimu prostredi a zanru, takze pro vytvoreni atmosfery je vyborna. A pocet poygonu a nalestene efekty fakt neresim.
  • Pro osvezeni, jedna se o pokracovani hry Wasteland ( http://www.youtube.com/watch?v=s89DhfppbP0 ), nikoliv Fallout. Hodne z tech, co W2 podporili, Wasteland hrali. ;)
    • Wasteland nehral skoro nikdo.Fallout temer kazdy
    • Robotron3
      To snad z názvu každý vidí :) Ovšem Fallout byl zase duchovní nástupce Wasteland, takže je logické, že budou lidé Wasteland 2 srovnávat i s Falloutem.
  • l
  • k hráčom si môže vývojar dovoliť všetko i vydať hru z roku 2004 v roku 2013. Stačí sa pozrieť na praktiky EA a jej prosperitu, hráči znesú všetko ako sa ukazuje.

    Popierať hnusné modely, slabé textúry a celkovo low grafiku (to nevylepší už žiaden efekt) je klamstvo. To, že je grafika slabá je skrátka fakt.

    A prispieť synáčkovi z jednej z najbohatších rodín Ameriky, ktorý by mal v sekunde pôžičku i 100 mil.dolárov, je absolútna naivita až hlúposť......ja asi pošlem svoju výplatu Goldman Sachs, chudáci nemajú čo do huby....
    • Ehm, grafika je to poslední co mě na téhle hře zajímá. Stačí mi přijatelný model alá Infinity engine z roku 1998 a jsem spokojený. sakra,mě by klidně stačil i engine z Faery Tale Adventure 2.Ale to by asi nezkousl nikdo*2* . I když byl super.
      • Ale skousl. Mne by nevadilo ani rogue like provedeni: http://tome.wraith.cz/tome.html To by byl teprve hate :-).
        • Krása*14* Čím horší grafika=tím větší zapojení fantazie= mnohem větší prožitek ze hry.
          • navrhuji dwarf fortress - pro mě jedna z nej her vůbec
    • 13_11
      Á, pán je znalec...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit