Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paulcz
    držím palce, snad jen to perspektivní zobrazení není zrovna můj šálek čaje
  • Wasteland 2 je moje nejocekavanejsi indie hra. Doufam ze to bude stat za to a aspon trochu to ozivi zanr tahovych taktickžch her zapadniho strihu.
    • Viktor_H
      Tak zrovna indie bych to úplně nenazýval.
      • A proč ne? Jsou to přece nezávislá vývojáři nebo ne?
        • Viktor_H
          Jasně, ale přece jen je ten budget někde jinde...
          • Indie neni o nakladech, ale o stylu. Komercni hra je podrizena marketingu, jde v ni predevsim o byznys. U indie titulu jde predevsim o hru samotnou, vetsinou nema komercni potencial a i kdyz ma, neni mu podrizena. Treba minecraft.
            • Viktor_H
              "Komercni hra je podrizena marketingu, jde v ni predevsim o byznys." - Tohle prostě není pravda. Neříkám, že tomu tak často není, ale podle mě generalizuješ a vidíš to až moc černobíle.
  • Nemůžu se dočkat, až to bude venku. *14* *14*
    Jakožto velký fanoušek původních Falloutů (F2 je má nejoblíbenější hra :)) po wastelandu okamžitě skočím, drapsnu a na dlouhou dobu nepustím (pokud to během vývoje nějak nepodělají, což se doufám nestane)! *14*
  • PCfanos
    Na Wasteland 2 jsem přispěl hlavně protože mám hodně rád FNV, Fargo mi byl sympatický a líbí se mi jak byli a jsou otevření vůči komunitě, od samotné hry čekám spíš to, že mě umožní přičichnout k těm tolik vychvalovaným starým hrám v přeci jen přístupnějším, současném vizuálu. Po téhle ukázce se mi to i potvrdilo, takže mého závratného příspěvku 15 doláču *8* rozhodně nelituji.
    Asi se z toho nestane mainstremový trhák a nový trend, ale to nikdo rozumný ani nečeká..
    • ucho
      možná to nebude mainstreamový trhák, ale věřím, že hra bude mít dobrou reklamu mezi lidmi a pokud bude opravdu kvalitní, lidé by si ji mohli kupovat i z principu jako "tu hru z kickstarteru", protože se o ní bude mluvit... tedy šance na zajímavý komerční úspěch tu je...
  • suboj vyzeral na pohlad ok. co je super, lebo posledne veci (xcom a velmi slubne vyzerajuca omerta) boli v subojoch velmi divne a suboj je v tomto type hier to, co rozhoduje.
  • Zatím sem spokojenej i jako fanda Falloutů protože to přináší i něco (pro mě) nového, respektive něco co tu dlouho nebylo a působí neotřele, není to jen kopie Fallout tactics v lepší grafice tak snad to bude i o to zajímavější. Jedna z mála her, na kterou se opravdu těším.
  • Keyz
    To zase bude doufání,že se hrdina trefí :) Jak to bývá u tahových her.
    Pak nadávky když se netrefí na pár metrů.Tohle byla vždycky sranda
  • Teda zatial *1*
  • Nemozem si pomoct Fallout Tactics s pribehom a so slabsie vyriesenymi dialogmi... *7*
    • Možná ze mě bude kacíř, ale Fallout Tactics byl lepší než Fallout 1,2. Netroluji*14* . Takže je možná dobře ,že je mu podobný.
      • Kein
        Nebyl lepší nebo horší, byl zcela jiný.
      • Podle me je to nesrovnatelne. F1.2 jsou cistokrevne rpg,FT je strategicka tahova hra. Proste jiny zanr
      • Jako za mě lepší rohodně nebyl... pro mě je Fallout 1,2 NEJ, hlavně teda 2. díl, ten se mi líbil víc... ale pohlížím na to čístě ze stránky příběhu, humoru, atmosféry atd atd atd....
        Ale Fallout Tactics jsem taky hrál, prostě jako fanda Falloutů jsem si ho chtěl a musel zahrát a dohrát... po stránce příběhu humoru a atmosféry už to nebylo vůbec ono, ale naopak po stránce soubojů a různě zvolené taktiky v nich, se mi FT moc líbil....
        a Musím říct, že tenhle W2 mi taky těmi soubojemi, možností ovládat víc postav a taktikou boje hned připoměl taky právě FT mnohem více než F 1,2...
    • Proc te napadl zrovna FT? Spise to vypada jako Fallout 1,2 ve vylepsene grafice
      • vubec to nevypada jako fallout a už vubec ne ve vylepšený grafice, Naopak v Horší! a divně neproporční
      • Bylo to to první co mě napadlo hned ze začátku. "Sakra, to je podobné FT".
        • Viktor_H
          Vždyť je to party based hra! Je přece jasné, že z hlediska ovládání jsou si ty hry mnohem podobnější než s F1/2.

          A FT tyhle aspekty přece vůbec neměl řešeny špatně...
        • smejki
          Od začátku je FoT zmiňován jako jedna z hlavních inspirací pro soubojovou složku.
          • No však. Taky mě FT celkem bavil :) . Na druhou stranu jsem se těšil na hezké rozhovory, tj. dialogy a ty tu patrně nebudou (pokud definujeme dialog jako přirozený proud rozhovoru, ne nadhození tématu z jedné strany a odpověď z druhé. To je funkce třeba informačního terminálu :) ). Ne že by to dělalo tu hru špatnou, jen... jinou.
      • Mě to taky připomíná spíš FT, aspoň tím jak se to hraje.
        • Tak ono je to celkem jedno,protoze FT vypadali skoro stejne a boj byl uplne stejny jako F1,F2
          • palcov
            FT byla taktická "týmová" akce s podivnou hratelností (i když ho mám rád), F1, 2 byly RPG, kde jste ovládali jednu postavu a procházeli přáběhem. Ačkoli ve F1,2 bylo množství akce také velké (možná 60% hry), soustředilo se na příběh. Proto, pokud je těžištěm videa hlavně boj, připomíná FT.
            Jinak video vypadá celkem dobře :)
            • Tak boje jsou tezistem kazdeho videa. Ale resime blbosti. proste to pripomina Fallout universum:)
      • Neviem asi preto ze som ho hral asi 3-4 x a aj tie char. vyzerali nejak podobne..a hned mi to tak nejak napadlo..to prostredie..skratka pre mna jasny FT zatial *3*
        • souhlas, původně jsem čekal něco, co bude připomínat F1-2, nakonec to ale opravdu vypadá spíše jako FT... tedy né že by to bylo špatně, hra to byla celkem zábavná, ale přece jen bych preferoval ty první dva díly
  • Keyz
    Ten HUD kde je zbraň mně připadá moc velký.Klidně by to šlo udělat menší.Tohle je obrovské jako kdybych seděl od PC 10 metrů.
    Vůbec to připadá celé hodně obrovské.
    • Marquis
      Hned na začátku gameplaye ukazoval, že HUD bude hráčem měnitelný = přesouvatelný, zmenšovatlený atd.
      Prosím lidi, když se koukáte, soustřeďte se... *7*
      • Keyz
        Je fakt,že jsem dost přeskakoval a doufal,že se trefím *4*
        Netrefil jsem se.

        Stejně,ta ikona zbraně je velká.Když to zmenším tak budu mít menší popisky které jsou nejsou velké,ale ikona zbraně je velká.Mám raději když to nezabírá zbytečně místo.
        Taky škoda,že ikona zbraně není taková jak vypadá ve hře ale je celá zelená.Rád se dívám na to co mají borci za výbavu.
        Tohle jsou ale i drobnosti.
    • nekromant33
      myslim ze jestli de customizovat pozici tak bude v options i ui scale moznost

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit