Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sylens

    Dneska přijde, už se těším :) 

    • sylens

      btw očekávat u nový hry, že bude naprosto bez bugů, navíc když je to takhle obrovská a rozsáhlá hra = nevidět si na špičku nosu :))



  • karlman.hajsky

    Zatím mě hra dokázala ze židle zvednout jen dvakrát. Když mi hra spadla a když mi hra dokonce vypla i PS5. Což vlastně může být spíš chyba konzole, takže ani tohle hra nedokázala sama. Za mě zatím zklamání. 

  • iSpirit

    https://twitter.com/i/status/1336867902234955782


    goty.

    • Maxianimal

      PS4 gameplay bez patche, gg.

    • Carnage666

      To je ale PS4 gameplay. PS4 je stará konzole, všimněte si že používám stejný argument jako že 1080ti je 4 roky stará grafika a proto to na ní nemůže logicky běžet dobře.

      A teď vážně, bohužel se naplnilo to čemu nikdo nevěřil před posledním odložením. Hra běží na stařičkém PS4 na nic.

    • Goty rozhodně. Nebo jsi hrál letos lepší hru?

      • 1984

        Jednoznacne to GOTY je, alespon pro lidi, kteri maji radi RPG a radeji nez fantasy nejake to scifi/cyberpunk. Jo je to ovladanim a celkovym pristupem hodne do mainstreamu, je to pomerne zabugovane (urcite mene nez typicke Bethesdi RPG), je to hardwarove silene narocne a i kdyz graficky krasne, optimalizace by asi mohla byt lepsi, ale cert to vem... na 1080Ti to ve 2k lita klidne pod 30fps, ale ja to stejne hraju s nadsenim a citim se u toho skoro jak pred 20+ lety u prvnich dvou Falloutu. Nutno dodat, ze me maloktera hra bavi. Navic jsem nic,  co by bezelo pod 60fps nehral spoustu let a nechtel jsem to uz ani nikdy zazit... fakt nevim, co chtit vic. Ta hra je velka, komplexni...  jasne, ze jsou tam bugy, ale bude to jen lepsi. Za me 9/10, ovsem s tim, ze bych za poslednich ~10 let zadnou hru lepe nehodnotil. Na zaver bych dodal, ze je to muj subjektivni nazor, takze pokud je to pro nekoho sracka ci overhyped prumer, proc ne... sto lidi, sto chuti. Lidi jako GGG se mi samozrejme vysmejou, protoze maji pocit, ze jejich pravda je ta jedina spravna, ale kdo prekousne bugy, ma dostatecne vykonny hardware a sedi mu zanr bude asi tezko zklaman.

        • tak si uber detaily a bude ti to litat 60 ;]

      • TheGGG

        jako vtip dobré no...

      • iSpirit

        já bych řekl, že je to hra dekády minulé i nadcházející. Rozhodně bych se neomezoval jen na tento rok😛.

  • První pohled ve hře a hned chyba, paní nemá nohy. :-) 

    Asi to s těma chybama bude vážný :-)  ... uvidíme co dál. 

    https://i.imgur.com/NUE7q1D.jpg

    • Dojdu k prvnímu kontaktu a neslyším jeho hlas. Titulky jedou, ale hlas slyšet není. U jiných lidí v místnosti jsou titulky a opět není slyšet jejich hlas. :-( 

      Tak to vážně není moc dobrý. Asi počkám až to odladí. 

      • S tím zvukem to nebyla chyba hry. 

        Mám nastaven výstup přes DolbyDigital a kupodivu hlavní hlasitost ve Windows ovládá jen hlasitost dialogů a ostatní zvuky ne, ty jsou naplno. Takže jsem jen zvedl hlasitost hry v mixéru a dialogy již byly slyšet. 


        Zatím jiné chyby krom té ženské bez textur nenastaly. (mám poslední grafické drivery)

  • Thanquol

    Jsem rad, doufám, ze si Sarka hru užila. -  věřím, ze dokážu svůj mozek naladit tak, abych hru nenáviděl i chtěl.. tedy Číslo neřeším a  “pravdu ma” jak hodnocení 6, tak 9.

    Jinak osobne recenze dobrá, verdikt mi přišel pocitově slabší, ale možná to ten hypetrain ve kterém jsem stejně nakonec i já sedel přes veškerý povrchní nezájem ať už na straně - “to nemají šanci realizovat“, nebo na straně “dej mi můj cukr bejby” 

    Nakonec slušně komentovaci skóre gratuluji. škoda jen te lidské malosti zdejších Slovanů. 

  • Tak i v Zaklínač neměly perky například na nejnižší obtížnost nejak moc smysl, stejně tak používání olejů, lektvarů atd a pouze něco zvyšovaly.



  • Ahojte, 

    hrám na RTX3070, I7 10700 a hra je celá rozmazaná taká blurry ... vypol som aj film grain a nic. Je to dizajnom ? Alebo to je len nastavenim ?

    Dik

    • Carnage666

      Vypnout film grain, chromatic aberation, motion blur a ještě depth of field.

      • diki za dobry tip vyzera to lepsie, rozmyslam ci DLSS zapnute na vykon nemoze mazat tiez tu hru.

        • Carnage666

          Jo to rozhodně taky, mam to zapnuté na kvalitu a je to ostrý a naopak na výkon to maže.

          • To chce zapnout sharpening filtr pres nvidia overlay. Ja mam takhle DLSS na balanced a s tim sharpening filtrem nevidim oproti nastaveni na quality DLSS rozdil.

  • Měl bych tu dotaz na hardware: Když mi na vyšší detaily bez problémů šlape Red Dead Redemption 2, zvládne mi PC i Cyberpunk 2077? Díky za odpověď.

    • LiarForHire1

      Počkej na březen, bude to krásně opatchované a užiješ si to více a možná i ušetříš.

    • Já myslím, že ano. Ale nečekej stejnou grafiku. Cyberpunk je na tom hůř. 

      • Derp_1337

        To není moc fér porovnávat hru (C2077), kterou vývojáři zvládli vydat zároveň na 6 různých platformách, s hrou (RDR2), kterou vývojáři vydali nejdřív na 2 konzolích a teprve až po roce úprav a vychytávání bugů to vydali na PC. Když se podíváš na původní verzi RDR2 na konzolích, tak taky to nebylo zas až takový zázrak.

        Srovnávat kvalitu grafiku můžeme až po vydání několika patchů, které spraví optimalizační problémy.


        Pro ilustraci RDR2: PS4 vs PC: https://i.ytimg.com/vi/bHOqGKyJ7RI/maxresdefault.jpg

        • iSpirit

          ale prosím tě brepto. Teď očividně lžeš. RDR2 vypadá naprosto parádně i na PS4. 

          Cyberpunk byl vydán na staré generaci a PC. To jsou tři platformy. PS4, X1 a PC. RDR2 byl vydán na PS4 a X1 a pak na pc.Neomlouvej naprostou neschopnost CDP. Na PS5 a XSX to je pouze ve zpětné kompatibilitě a upgrade bude někdy příští rok. 

          Základní verze 2077 PS4 a XB1 jsou naprosto nehratelné. Je to naprosté fiasko, jako by to dělalo nějaké céčkové studio bez rozpočtu. Je to výsměch všem fanouškům na konzolích a hlavně obrovská ostuda pro CDP. Už na to reagovaly i akcie.

          https://www.forbes.com/sites/davidthier/2020/12/11/cd-projekt-red-stock-drops-after-buggy-messy-cyberpunk-2077-launch/?sh=1209f5e91bb0

          Chápu, že jsi fanboy a lži ti tady nepomůžou.

          • Derp_1337

            Nepřekrucuj informace. Cyberpunk byl vydán na 4 platformách PS4, X1, PC a Stadia. To je podstatně více než 2 platformy u RDR2. PC verze RDR2 měla celoroční spoždění, takže to není to samé.

            To s PS5 a Xbox X/S jsem se spletl, to má přijít až příští rok.


            PS: Cyberpunk měl prý velmi dobrý start na Stadia a hráči si to chválí. Na Redditu má Cyberpunk Stadia 93%. Prý je to překvapivé, že se ta hra potýká s takovými problémy na konzolích, ale streamované hraní je v pořádku.

            • iSpirit

              já překrucuji informace?

              Cituji tě:

              "To není moc fér porovnávat hru (C2077), kterou vývojáři zvládli vydat zároveň na 6 různých platformách"

              Beru, že se můžeš splést, to beru, ale napadnout mě z překrucování? To už je moc. Je pravda, že Stadii jsem nebral, protože streamovaní jde mimo mě, ale klidně si počítej i streamování. Takže 4.

              S RDR 2 to ve finále nemůžeš srovnávat, ta hra bylo poměrně luxusně vypolishovaná na to, jak vypadala na základní PS4. Cyberpunk je rozbítý tak, že na konzolích, se místy nedá hra. Zvuk nefunguje, textury se nedočítaji, objekty se rozpadají, npc se propadají, auta přestávají mít fyziku a je toho mnohem více. Je toho plný net. To si určitě dohledáš. Kdyžtak odkaz na recenzi, překlad si může zapnout kdokoliv.

              https://www.jeuxvideo.com/test/1338246/cyberpunk-2077-des-versions-ps4-et-xbox-one-fat-a-eviter-a-tout-prix.htm

              Cyberpunk měl největší hype v herní historii, hra byla oznámena ještě před uvedením základní PS4, v té době ještě nikdo nevěděl o nějaké PS4 Pro či Xbox One X. Takže v takovém případě to musí jet akceptovatelně. 

              Ty lži s tím, že patch z toho udělá jinou hru, ani snad nemá cenu komentovat. CDP věděl, že je to průseer, blokoval konzolovky do poslední chvíle, hypoval, že patch konzolovky spraví a nic. Tohle jsou fakta. 

              • Reakce na příspěvek:

                Takhle, RDR 2 vypadá líp, o tom žádná. Taky se člověk nepohybuje většinu času po městech s hromadou postav, vozidel a dalšího bordelu, což asi dost pomůže. Je taky pravda, že na konzolích bylo RDR 2 velice dobře zvládnutý. Na druhou stranu PC verze byla nehratelná ještě půl roku po vydání. A teď nemluvim o doskakujících texturách, propadech fps na 45 snímků a podobnejch prkotinách, ale vyloženě nefunkční hře. Proti tomu byl i Skyrim příklad vypilovanýho technickýho stavu.

              • Derp_1337

                Reakce na příspěvek:

                Můj omyl s PS5 a XboxX jsi označil za "lži" , takže označení tvého omylu se Stadia za "překrucování" je celkem mírný verdikt. Mohl jsem klidně použít tvá vlastní slova "lži".

                Fakt není důvod to přehánět s tou tvou útočností.

                • iSpirit

                  Reakce na příspěvek:

                  No, jelikož jsem to bral dle recenzí na MT a tam kolonka Stadia vůbec není, tak si myslím, že na tuhle "platformu" se zapomíná dosti. Navíc jestli se nepletu, Stadia streamuje z vysoce výkonných PC, takže se dá teoretický říci, že je to pořád PC. Ale klidně ti tu Stadiu započítám. Předpokládám, že k dalším věcem už asi nemáš, co řící. Naspal jsem tu dost faktů, jestli chceš odkazy na twitter, kde CDP tvrdil, že day one patch z toho udělá jinou hru, tak ti to sem můžu hodit. To samé i přísvěvek, že bude těžké ve hře najít bugy.

                  • Derp_1337

                    Reakce na příspěvek:

                    Taky předpokládám, že servery Stadia běží na nějakém výkoném PC. Když si to většina hráčů chválí, tak je vidět, že fakt byla provedena dobrá optimalizace pro tuhle platformu. Škoda, že nestihli udělat stejně dobrou práci u konzolí.


                    Ohledně hraní na Stadia: připojit se a hrát můžeš z počítače, mobilu nebo rovnou z TV. Takže Stadia je takové multiplatformní hraní.

                  • Reakce na příspěvek:

                    Tak se nehádejte. Nemá to smysl. 

                    Určitě se shodneme, že CP prostě není graficky tak dokonalý jako RDR2, a tím to hasne. Pokud někdy vydají update zlepšující grafiku, bude to prima. Ta hra si zaslouží lepší kabát.

  • Realtoltek

    No já nevím jak někdo napíše "Svoboda i svázanost" vypadá to na to, že to bude velký město s předem nalinkovaným scénařem a to bude dost o ničom. A jestli to slečna profičela za 40h tak teda nic pro mě :))). Hra má velký hype...a má obrovský potenciál k failu :).

    • Ber to tak. 100 hodin ktere naprosto ignoruji jakekoliv volby, nebo 40 hodin ktere jdou odehrat mnohokrat a vzdy jinak?

    • Kratší dějová linka je schválně. Witchera 3 dohrála 1/3 lidí a stěžovali si na délku. U Cyberpunku se hlavní dějovou linku rozhodli zkrátit, nicméně pořád tam bude dost nepovinného obsahu. 

      • W3 ale nebyl z vlastnich oci, ne?

        • Však on nic takového netvrdí. On mluví o délce hry, která s pozicí kamery nesouvisí :-D

    • Chápe někdo ten příspěvek?

      • vůbec. Všude mluví o tom, jak velká je tam svoboda a jak je to nelineární a tady týpek má nerva z toho, že je to předem nalinkovaný...

  • Arathas

    Když si vzpomenu v jakým stavu vyšel Zaklínač 3......a je to jedna z nej her dekády...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit