Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taronyu

    Ten wanted systém tam je podľa mňa danný zámerne, aby to hráča nemotivovalo robiť bordel na ulici. Ten spawn policajtov je síce komický, to mohli poriešiť inak, ale podobne na tom bol aj Zaklínač 3. Mne tam nejaké naháňačky s policajtmi vôbec nechýbajú.

  • Jack1947

    O tom jsem uvažoval ! Díky za upřesnění.

  • Jack1947

    Já nevím mám grafiku rok výroby 2013! a nejede to nějak extra hrozně na samo nastavených low/high. Je pravda že s game ready ovldačem se to zlepšilo o trochu taky jsem musel dát, nižší hustotu. Na konzoli to na PS4 pro jede prý až 500-720ú dpi a sotva 60fps PS5 dá 4k ale low deatily a rioziko pádu pod 25fps je taky možné.

  • Jack1947

    Je toho tam víc a je tam cit pro detail (stejně jako Odyssey/Origins...)

  • Jack1947

    Vtipné jsou bugy třeba ted mě odstřelila "fyzikální síla" na silnici připomělo mi to tu houpačku z GTAIV... jen tady byl asi duch 😛

    Některé nejsou nic moc jako bug, kdy se mi zasekl outfit, nemůžu ho sundat 😐

  • Však si to na té konzoli klidně kup.

  • To je asi subjektivní, pro mě je Red Dead Redemption se svým rozvážným tempem daleko větší zábava než zmiňovaný ADHD Cyberpunk :D

  • Spades

    Ok tam to už je horší no :D

    Jako souhlasím že lepší bylo ty hvězdičky vůbec nedělat, spíš mi jde o to, že z toho lidí dělají strašný problém, přitom to je tak 1% té hry, navíc vůbec ne to hlavní co je na té hře zábavné a proč sem ji kupoval.

  • Spades

    Tak já to pravé beru jako deus ex s otevřenějším světem, takže mi tam ty simulace města vůbec nechybí.

  • az na to, ze se sice v RDR2 muzes umazat od blata, ale jinak je to siiilenaaa nudaaaaa....

    taky v CP nejezdi popelari...to me zaujalo, co asi delaji s temi odpadky, protoze tam je na ulici relativne cisto....a taxiky tam nemaji, nemusis jist ani pit a jsou tam plechovky se psim zradlem, ale nikdo nema zadneho mazlicka a maji tam akvarka bez rybicek....to je ale desna hra :)

  • matejhanc

    Po čtyřech Krakonoších si říkám, jak může být zábavné v několika vláknech o Cyberpunku lidem vysvětlovat jak je to na hovn. a jak si to radši koupím/nekoupím, dnes/za sto let, na PS4/toustovač... A říkám si, život je krásný!

  • Jo a hraju to na GeForce 1060 GTX 6 GB, AMD FX 8370 Eight-Core Procesor, 24 GB RAM ... víc by bylo líp, ale jak jsem už níže uvedl, ta hra není dobrá, je VÝBORNÁÁA !!!

  • Všichni policajti chodí po svých a objevují se odnikud, jakmile někoho přejedeš, okamžitě je to reported crime, zraněné nikdo nezachraňuje a mrtvoly neodváží, poškození aut je tristní (např. už Mafie 1 uměla nechat vystřílený sklo na ulici, tady nic), fyzikální model kolizí aut je směšný, atd. atd. Nemožnost úpravy auta a postavy (včetně toho, že se nedá ušpinit) je trochu zarážející, když při tvorbě postavy nastavuješ i velikost pindíka.

    Kvalitu AAA bohužel pro CP 2077 nastavilo RDR2 s maniakálním citem pro detail. Takže když tam někoho zastřelíš a někdo to vidí nebo slyší, zavolá šerifa a pobočníky, ti to na místě vyšetřují a prohledávaj okolí a případně naloží mrtvolu na koně a odjedou. Jejich chování se mění podle toho, jestli máš šátek přes tvář, jestli nejseš pocákanej od krve, jak moc jseš obecně špinavej atd. Těžko se s tím soupeří, ale CP2077 v mnoha a mnoha ohledech zaostává. 

    Holt jednou udali tempo CDPR se Zaklínačem 3, teď udává tempo Rockstar.

  • JohnyTheZik

    To prenastaveni jazyka jde fixnout upravou souboru:

    “bin\x64\steam_emu.ini” (Steam version) / “goggame-1423049311.info” (GOG)

    "language": "English" zmen na "Czech"

    "languages": ["en-US"] zmen na ["cz-cz"]

  • spoock

    Podle me je chyba delat simulator mesta, ktere nerespejtuje zakladni fungovani sveta. Pokud tvurci nejsou schopni udelat zivouci mesto, meli udelat radeji neco ala Deus Ex

  • takurcite

    Já mám gtx1080 hru mám na SSD nastavení detailů high nebo ultra až teda na všechny ty srandy okolo (suprčuptgrafickávylepšení) a docela pohoda čekal jsem to mnohem horší. FPS se drží stabilně kolem 50. Bug jen ten s tím že si hra po spuštění hodí vždy AJ. Jo a mise kde jsem musel nastoupit do taxi tak v tu chvíli do dveří narazilo jiné auto a nešlo nastoupit. Jinak až na teleport NPC a divně se vykreslujících vzdálených objektů nic. I se zaklínačema (jo všema třema) jsem měl mnohem větší problémy.

  • TheGGG

    už abych měl ps5 a toto nemusel řešit...

  • tak to je drsne, ze 1660s ktera je obecne o 20% ? slabsi, ale ma novejsi Turing architekturu dava lepsi vykon nez vykonny, ale stary Pascal

  • Mám za sebou cca 30 hod naprosto unikátního příběhu v nastavení  PC na střed. Grafiku jsem přestal vnímat a posuzovat už po 10 hodinách a můžu říci, že čím déle hrajete, tak hra je graficky lepší a lepší (starší hráče to snad ani nepřekvapí při úvaze, že vývoj trvá léta). I-TAK ! ... grafika na slabších sestavách je chvílema až neskutečná, ale atmosféra a děj jí neprosto zastíní (odložil jsem poslední herní pecky a myslím, že to sjedu za všechny postavy), aneb "nezkusíš, nevíš" :-)

  • MidnighT91

    Samozřejmě souhlasím. Ta hra potřebuje v mnoha ohledech opravit ale vyloženě rozbitá není, protože se dá dohrát a gamebreaking bug jsem nenašel, dokonce ani questbreaking což se mi stane skoro v každém rpg.

    Není na tom o nic hůř než jakákoli jiná day one hra. Jedinej problém je v tom že rozbitej Acc každej ignoruje protože za rok vyjde další. Na tohle každej čekal 7 let a tak lidi přehánějí. 

    Lidi si taky hlavně neuvědomují že je to cdp hra a za půl roku v tom budeš moct hrát za 12yo lolitku s nuke raketometem a každé npc pujde změnit na tomáše mašinku. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit