Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    doufal jsem trochu, že se rozpovídají i o těch reakcích na zločiny. třeba co se bude dít po tom vyvražďování za varianty a na co všechno to bude mít vliv. ale jinak super update. a myslím, že takový mod sheep simulator by byl taky trhák...
    • VaZqeZ_EU
      Podle mě, je na to trochu brzo.. Mají před sebou ještě dlooohou cestu a tyto věci mají zdá se zatím ještě na papíře *3*
    • Chim
      Normálně mě to taky napadlo když jsem to video viděl. Takový sheep simulator by byl skvělá gamesa *1*
  • prudislav
    http://cdn.makeagif.com/media/2-13-2014/VRAQZh.gif
  • MrSanta
    Tohle video ve mě zanechalo velmi dobrý dojem. Sice si pořád moc nedokážu představit jak ta hra bude fungovat a zatím mě moc neláká, ale tohle vypadá vskutku skvěle.
    • Covece ja na stredovek a historii obecne moc nejsem, ale jak vidim tu propracovanost, tuto hru si nenecham ujit. A to pocitam ze to nemusi fungovat dokonale, chybky asi budou. Ale celkovej dojem je uzasnej.
  • Hlavne borci pomalu a peclive. I mene je nekdy vice.
  • Nová fan stránka hry Kingdom Come.
    http://kingdomcome.czech-games.net/
  • Ted mi přišel z KickStarteru mail, že jim nejaký pi*usové hackli stránky. *10*
  • Thorovo kladivo na krku, hmm, hned je mi ještě sympatičtější, kluk jeden vousatá! :D
  • Ovce by se určitě takhle nerozutekli, běhají ve skupinkách. :-D
    • Rozutekl(i)?! Imbecilové
      • XorxoxTalarius
        No jo, no jo .... resime psychologii davu ovci a ne gramatiku :)
    • XorxoxTalarius
      Rozutekli ... ovce vzdy behaji do vsech stran, ale pak se zase vrati smerem k "matce" stada. Pletes si ovce se Zergama *1*
  • Schválne je tu niekto kto sa o tých nových updatoch dozvie z games.cz a nie priamo z toho ich kickstarteru?
    • VaZqeZ_EU
      ..nebo z Fight Clubu *3*
    • Spíš s facebooku:)
      • nebo s fóra *3*
        • Nebo z youtube :D
  • fap fap fap fap fap fap fap fap... to je epic

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit