Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VaZqeZ_EU
    Reportáž z Warhorse: Martin Klíma
    http://www.youtube.com/watch?v=Onb9nX4wszo
    Koho to zajímá, tak se na to mrkněte, než mě to tu smažou *3*
    • Příšerné video, po minutě jsem ho musel vypnout. Rozhovor to mohl být zajímavý, ale ta hudba je fakt nesnesitelná.
      • hudba i týpek jsou dobří uspávači hadů
    • ucho
      dobrý... až na tu hudbu na pozadí.
  • Keyz
    http://www.hrej.cz/clanky/prijd-kralovstvi-tve-4823/

    Jsou tam dobré video. Sice blbá hudba ale některé podrobnější informace. Vypadá, že na PC se snaží udělat opravu co to dá a snad v době vydání budou rozšířené karty a monitory aby zvládly 1440p dobře.
    • Za dva roky 1440p jak prd :)
      • Keyz
        To jsem zvědav. Grafické karty to v 60 FPS zatím nezvládají. Musíš mít opravu dobrou kartu a stejně některé hry v tom nejedou.
  • KIMCID
    Ratay?
    • Magister_Peditum
      Na starých mapách je to skutečně Rattay. vis http://www.oahshb.cz/staremapy/full_big/1747half.jpg
      • KIMCID
        ale je pravda že při toulkách s detektorem jsem našel minci maley gross
      • KIMCID
        Zjimavé počital jsem s latinou nebo češtinoněmčinou ale tohle je překvapení
        • Magister_Peditum
          Teď jsem našel mapu z 16. století (ta první byla z 18.), kde jsou Rataje psány normálně. Pozor, je jinak orientovaná, Rataje jsou nalevo od Prahy. http://www.staremapy.cz/antos/zoomify/klaudyan.html

          Tak nevím, proč WH používají nějaký německý název města ještě k tomu z 18. století. *7*
          • Jestli vůbec, páč není ono na první pohled y spíš géčkem, který suplovalo j ? Jen se ptám, s paleografií jsem se moc nezkamarádil. :D
            • KIMCID
              tim nějak nechci rejpat do hry to je jen drobnost .
            • Magister_Peditum
              Jestli myslíš tu první mapu, tak když se koukneš na Planiany (jsou severně od Ratají, dnes Plaňany), tak tam mají -y úplně stejně jako u těch "Rattay" - samozřejmě pro Němce to byla obdoba "Rataj". U té druhé mapy je to jasné "Rataje", to -g bylo takový univerzální klikyhák, který mohl znamenat -j-, -g-, to už pak záleží na kontextu. Třeba když se koukneš na Jilemnici, tak to taky vypadá, jako "Gilemnicze"
  • Začíná se mi to líbit, ale jsou tam drobnosti, které mě osobně bijou do očí...každopádně jsou to věci, které ještě nebudou dotaženy do finálové podoby. Např...Když chlápek kope motykou, tak ta jen "zajíždí" do textury země, jakoby tam nic nebylo. Nebo když ten samý chlap jde rybařit, tak svůj prut opře na mostě o "nic", prostě by tam ten prut takhle nedržel...ale to jsou detaily, které ve finálním releasu snad nebudou.
    • C-BEAM
      pridať nejaké odlietavajúce kamienky a zeminu pri "zajíždení" motyky je v cryengine otázkou pár minút takže to určite vo finále upravia. A prút jednoducho zasekol do nejakej štrbiny v dreve, s tým by som sa netrápil.
    • Nejenže hlína je jen textura bez pohybu, ale dokonce v ní nejsou žádné žížaly. Skandál!
      • Na žížaly jsem zapoměl... taktéž by bylo fajn, občas vidět krtka vykouknout z krtince, ale hlavně aby měl modré kalhoty!
        • Kalhoty s kapsama!
    • kubi-wan
      No a co? Policajti v Mafii taky měli imaginární bloček a tužku, když udělaovali pokutu... *1*
    • Magister_Peditum
      Už jenom fakt, že ten prut někde fyzicky sebere a nevyndá ho jen tak z kapsy u kalhot, jako tomu je u jiných podobných her, mě bohatě stačí. A že motyka zajíždí do země a nic se neděje? Tímhle tempem bychom si mohli za chvíli stěžovat, že se ve hře nesouloží (myšleno, že to postavy nemají v denním cyklu), co já vím, třeba WH myslí i na to. *3* *15*
    • Keyz
      Supr, že to vidíš ale je hlavní aby to co tam bude nebylo horší než mají ostatní hry. A jestli to bude lepší velké + pro WH.

      Většina her na to kašle mají to tak jak popisuješ a lidi na to bohužel kašlou. Pak je chyba to řešit a brát to jako u hry, která to chce mít dobrý, když neřekli, že vše bude fungovat jak má.
    • Kdyz budou, vubec nic se nestane, uz tak je to chovani ambientu uzasne. Na nejaky zaseknuty prut hazim bobek, dulezitejsi bude aby se to vzajemne netlouklo a fungovalo. Kdyz si vzpomenu jak v Arma2 par slepic na silnici totalne odrovnalo celou tankovou kolonu. Tak je Arma3 pro jistotu uplne bez zivota. *15*
      Kluci z Warhorse nad praci premysleji, je to videt uz ted. A chtit po nich, aby kopac motykou fyzicky modeloval teren, to je neznalost a nebo ignorace soucasnych moznosti. Pokud by to byl "nextgen" zemedelsky simulator tak dejme tomu.
      • Tak určitě, jen to prostě bije do očí. Kdyby to v daném místě doprovázel např. "oblak" prachu, tak to ani nejde vidět, ale myslím si, že to budou mít nakonec nějak ošetřené. Každopádně, pokud opravdu dostojí všemu co říkají a bude to fungovat, tak tady budeme mít přelomovou hru.
  • promitac
    Znepokojilo ma jeho tričko. F3 bola nehorazna sragora a znesvetenie znacky.
    • To je ikonka perku " Čtyřprstý Ú ch y l á k " tak dlouho jsi strkal zbyle ctyri prsty do vsech moznych otvoru az si ziskal bonus +3 k charisma pri uspesnem zasunuti. bonus se projevi pri aplikaci na jakoukoliv zivotni formou na bazi uhliku nebo kremiku bez rozdilu pohlavi
    • a všiml sis že to je triko s Vault Boyem a nic víc? Nemá to nikde nápis "miluju F3"
    • Možná pro fanoušky původních dílů. Pro mě, jakožto člověka prvními díly v době vydání nepolíbeného, se jednalo o dobrou hru.
      Nemůžete čekat, že hry budou pořád stejné, bez ústupků masám (bohužel). Autoři na nich musejí vydělávat a hardcore RPG by jim asi moc financí nepřineslo.
      Pro mě bylo podobným znesvěcením značky třetí pokračování Max Payna, ale nikdy bych si nedovolil říct, že ta hra je srágora. Hra to byla dobrá, jen úplně jinde, než původní díly.
      S Faloutem je to podobné.
      • promitac
        Ta hra bola sr**ka. Tečka.
      • kickasl
        Jak jiz bylo mnohokrat napsano NV dopad dobre a to je jeste novejsi nez 3.
        Pro me byla 3 prvni dil, ktery jsem hral. Ze zacatku to na me pusobilo fakt dobre(precejenom fallout ma fakt svet) a zacatek do ted povazuju za vybornej, ale nakonec jsem to ani nedohral. Dalsi byl NV- ten uz jsem s radosti dohral a jeste se k nemu vracel. A nakonec 1 a 2, ktere si svuj status legendy opravdu zaslouzi.
      • Nemusí být pořád stejné, stačí vedle sebe postavit F3 a FNV a pak je jasné, že i přes 'ústupky masám' (heh) je rozdíl mezi volovinou a hardcore RPG v podstatě jen designu světa/úkolů.

        Tedy pokud si člověk pod hardcore nepředstavuje spíše to umělé ztížení - příšerné ovládání, nevyvážené systémy, nedomyšlenosti, bugy, technická omezení, debilní UI a spol.
      • Paulcz
        Vždycky to jde nějak rozumně vyvážit. Myšlenka, že autoři musí vydělávat na úkor kvality hry není dobrá, je to dost zpátečnický myšlení. Navíc tím omlouvají zásadní chyby v designu hry, "ústupky masám" musejí mít také určité hranice. Můžu např. zjednodušit ovládání, ale je blbost dělat hru zbytečně stupidní nebo vynechat prvky, který jsou pro ni zásadní. Kvalitu dokáže ocenit každý, kdo není úplný ignorant. "Bez nedostatku vyšších potřeb už tě čeká leda pohřeb" *3*
      • To triko mě taky zarazilo, zvlášt po tom, jak Dan kritizoval F3. Pro mě je F3 taky špatná hra, ale New Vegas se mi líbilo. Max Payne 3 je imho trochu jiný případ, tam to pokazil jen špatný scénář, jinak ta hra byla technicky velice dobrá a pořád to byl Max Payne. U F3 je problém, že Bethesda prakticky změnila koncept hry a úplně ignorovala svět, který předtím tak usilovně budovali původní tvůrci.
        • Dildo_Vagins
          Dan ve Fight Clubu zmínil, že je fanouškem prvních dvou dílů. A ten obrázek je právě hlavní ikonou už z dob Fallout 1, to jak to potom Bethesda zkurv.... je věc druhá.
          • To sice jo, ale pořád to nic nemění na tom, že je to Fallout 3 triko - vault boy ukazuje prsty 3 a přes záda je nápis Fallout 3 *4*
  • Vávra je jednoznačně buran. U mě se odepsal tim extempore s důvody, proč nenávidí skyrim. Navíc mě na*ral tim, že blábolí v aj... Velkej problém udělat to video v češtině i v aj. *16*
    • To tady nemuzes psat, tady je klub hnedonosych obdivovatelu pana "100 duvodu vycucanych z prstu"... *14*
      • jj, "Klub řiťolezců Dana Vávry a nepřátel Skyrimu" *1*
        • Hele, co kdyby sis vymackl bedara, pustil si Justinka Bibra a odesel si hrat sveho Codika. Opravdu nechapu, proc moula tveho kalibru musi se vyjadrovat k necemu, co zjevne hrat nikdy nebude, protoze by mu museli transplantovat mozek.
        • Paulcz
          rád vidím, že to někomu přináší i radost :)
    • VaZqeZ_EU
      WARNING!.. Perimeter intruder detected! WARNING!.. Perimeter intruder detected!
      Do you want to activate defense system? Press Yes / No.. YES!
      All batteries start shooting on the target in 3.. 2.. 1.. FIRE! -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 -1 ......
    • Troll Detected !!! !!!
    • Magister_Peditum
      Buran? To spíš sedí na tebe, dle tvého komentáře. *3*
    • walltar
      Proč by dělal updaty na KS v češtině?
    • Chim
      To že má někdo na něco jiný názor než mám já, neznamená, že nutně toho člověka musím odepsat.

      Jak moc času zabere tobě profesionálně natočit, sestříhat a ozvučit 8-mi minutové video?
    • Dildo_Vagins
      Ehm, to video je video update na Kickstarter, nauč se anglicky je rok 2014. Protože si dovolil říct svůj názor na Skyrim ( mimochodem jsem stejného názoru jako Dan ), tak je buran ?
  • Peasanti? No to snad nemyslíte vážně.
    • hlavne dejte vsichni minuska ty vole. kdyby prudil s nejakym pocestelym vyrazem tak nereknu, ale zbytecne pouzivat v cesky psanym textu ciste anglicky vyrazy mi taky prijde jako demence.
    • VaZqeZ_EU
      Winter is Coming..
      • a His is the fury.
    • Chim
      opravdu skandální termit
      • Skandální jistě ne, ale podle té koncovky cz jsem nabyl dojmu, že se tady bude mluvit česky. No tak nic.
  • VaZqeZ_EU
    Je mě líto toho nebohého chlapce (5:58) *11*
    • Keyz
      Málo makal, tak dostal pár ran a již maká dobře. *5*

      Jak říkal M. Rybka. Vávra to tam řídí tvrdě.
    • Jsem čekal, že máš na mysli toho se seknutými prsty.
    • strabo
      Aneb jak někdo píše na Youtube, buď hodně makaj nebo hodně hulej...kdo ví pravda bude asi někde uprostřed *1*
      • ucho
        prostě tak vypadá, žádný extra závěry bych z toho nedělal. mluvil poměrně energicky, unavený nebyl. nevyspalý člověk vypadá rozhodně jinak...
        • VaZqeZ_EU
          ..však jsem to myslel ironicky *3*
  • Dneska ma byt u Krause naky Vavra vite kdo toje?
    • 2 minuty googlení

      http://www.showjanakrause.cz/v-pristi-show/ *3*
      • proboha co ti na tom trvalo 2 minuty?
    • To je David Vávra.
    • Keyz
      http://www.showjanakrause.cz/v-pristi-show/david-vavra/
  • Mno vypadá to pěkně, ale ptám se bude to i zábavné? Chodit rubat dřevo a krmit slepice není zrovna moje oblíbená činnost. Zabývat se historii je dost odvážné, ale obávám se že nenabízí dost různorodých a zajímavých činností.
    • A co v tý době si chtěl dělat? jít do shopping parku? pomoct babce na přechodu? ty lidi se tenkrát museli nějak uživit, vybojovat svobodu..Já si to teda rád zkusím tu tehdejší bídu..ti vemou pole ženu děti, žes nezaplatil daň..ne-li poprava (ber to s nadsázkou .)) Naopak si myslím, že hra nabídne nemalé možnosti, které tě na nějakou dobu posadí na zadek.
    • wenceslaus
      Pravda, zabij 10 prasat zní o tolik zábavněji ... :-D

      Tohle nechápu. Lidé mají pocit, že je fantasy nějak zajímavější, přitom je často jenom přeplácaný.
    • walltar
      To není simulátor středověkého života ... je to příběhová hra, jako třeba mafie. Ty budeš spíš běhat a zabíjet lidi, než sekat dřevo a krmit slepice.
      • Ja proti sekani drivi ve hre nic nemam. Beru to tak, ze bude treba se nejak zivit -> budes potrebovat vydelat prachy na jidlo, a toto by mohla byt jedna z moznych cest.
    • Magister_Peditum
      Však to budou dělat npc. Nebo si myslíš, že hra bude o krmení slepic a sekání dřeva?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit