Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to sem tu rozsiril debatu:D jak ja to delam? :D to je jedno en rekam ze hry za posledni leta stoji za houby tod vse proste pribehove a hratelne uplne o nicem posledni 2 roky hraju hry co sou aj 10 let stare protoze to sou hry uz kterych clovek dokaze sedet i nekolik hodin zatim co treba u novych her vubec nerikam ze kazdy ale ja osobne ano treba u hitmana noveho u asssassins creed a jinyh sem sedel 10 minut a musel sem to vypnout worl of tank totalne precenovana hra xcom a podobne to sou proste hry co jenom pekne vypadaji ale prakticky to s tebou nic neudela jak rikam stare hry nejlepsi hry *9*
  • Amylee.Anderson
    Ne? https://pbs.twimg.com/media/Azzp-LUCEAAhyLQ.jpg:large
  • walltar
    Víš jací v tom rybníku museli být kapři?
  • No ale pořád vypadá nejlíp ze všech dílů TES. *3*
  • ZvacA
    Naopak. A počkej, až realisticky zjistíš, jak se v té době kadilo ve městech. Chlapče, to se k zakaděnýmu rybníku budeš ještě rád vracet...
  • Ne, otázka zní - kdo by to celý zaplatil?
  • BTW vyborne video - stale aktualni.
  • Co nevíme, nemůžeme předpokládat.
  • Ferdis2
    ešte pridať animus a jedeme! *1*
  • ten záchod neni umistnen realisticky, prece nebudou kadit do rybníka
  • zdarma se klidně přihlásim na dabing, nějaký zkušenosti už mám a vsadim se že bych nebyl sám.
  • Aha, to je pane dedukce. Takže jediný dvě dobrý český hry byly Mafie 1 a Flashpoint, na týhle dělá hlavní designér Mafie a hlavní designér Flashpointu, ALE bude to konina. Tak teď by mě zajímal ten logický postup z A do B...
  • dum a tri domy, je to podobny jak slovak madarovi...
  • češi jsou dobrý herci a dabéři. ale už to neni jako za Menšíka, Hrušinskýho atd no...
  • fakt lol nejvíc lol. tohle je ukázka princezna ze mlejna. počkej si až uvidíš ukázku nějakýho hradu třeba. všechno je to o nasvícení tý scény. zkus si představit tu pohádku strašidelnou jak si popsal. děti by u toho srrali strachy
  • hlavně tam musí bejt skákání abych mohl skákat kolem hráče a střílej do něj šípy rychlostí legolase
  • jde o to, že skyrim je prostě konzoloidní shitt. sice mě to zezačátku bavilo má to svoje kouzlo. a je to pro mě taková menší náhrada za might and magic. ale furt je to hrozně tupá, nelogická, hrozně ošklivě hranatá hra. tam právě je použit onen generátor stromů a všeho
  • Ferdis2
    Určite, len autori sa momentálne snažia otestovať palcáty s laserovými zameriavačmi, aby si sa tam cítil ako doma... *1*
  • prepsat do programovaciho jazyka? Snad prepsat do zdrojaku pomoci programovaciho jazyka :). Jinak viz nademnou, k tomu aby nam fyzika prisla naprosto realisticka staci nejakej jednodussi model realne fyziky, na tom by se uz simulace dali provadet relativne snadno. A jinak jen tak bokem, prepsat vsechny fyz. zakony sveta by sme nemohly, pac nas mozek pravdepodobne neni dostatecne vykonej na to je pochopit. Viz kvantova mechanika, kvant. teorie pole atd. ale do toho vubec nevidim, tak radsi nebudu delat moudryho.
  • http://i27.photobucket.com/albums/c195/MatoHa/Facebook02.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit