Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    Crook: Mám spoustu oblíbených her, ale abych se přiblížil nějakému srovnání. Moje srdcovka jsou Tomb Raidery. Hledání cesty, hlavolamy, zkoumání. Chystaný nový Tomb Raider z mého pohledu neobsahuje to, co jsem na těch hrách miloval. Je to pro mě změna. Lidé ji vítají, fajn, neberu jim to. Ani neříkám, že to bude špatná hra a že se mi nebude líbit, tedy že ji nebudu hrát. Je to odklon a osobně by mi vyhovoval stejný styl, jako byl v posledním díle. Ale ani ve snu by mě nenapadlo být naštvaný na autory a říkat na jejich adresu cokoli špatného nebo jim něco vyčítat. Proč? :) Mrzí mě, že to nebude hra ve stylu, který jsem měl rád, ale holt třeba zase nějaké jiné díly budou, nebo se objeví jiná hra, nebo si prostě zahraju některé díly znovu (teď mám rozehraný čtvrtý díl).
  • Ted jsi mu to nandal... :-)
  • Teda... Wheeeew!
    To uz fakt nevim co na to rict : D
    Muzu se zeptat, jaky jsou tvoje oblibeny hry?
    Ja totiz na tom, chtit vic neceho, co se mi moc libi, nic divnyho nevidim.
    Za chvili budou lidi "tupejma ovcema" jen proto, ze dejchaj, zvejkaj, a chodej se vencit. Hlavne bejt oridzinl! : D
  • ucho
    a přesně o tomhle článek je. lidi hry vnímají jen podle názvu, jako ovce...
    prostě si někdo oblíbí značku a všechny další díly trvá na tom, aby byly všechny díly ve stejném duchu, aby ho bavily stejně. a zjevně chce donekonečna další a další díly... (stejné)
    ano, je zvláštní od hry očekávat něco jen podle značky v názvu...
  • Mustaffa
    Tak v tom případě ano *3* , ale jde o to, že máš určité žánry a ty mají svá určitá specifika. Nemůžeš srovnávat CoD s Uncharted apod.. Kdo nechce ve hrách wow efekty, milióny vypálených kulek, neohroženého hlavního hrdinu, tak si přece nekoupí Crysis.. A kdo si ho koupí a pak na to nadává jaká je to blbost, že už to není hra jako hry před 450 lety, tak to je podle mě úplně mimo mísu. Nemyslíš?
  • Jak, "rozebírat věci, které [jsi] neřešil"?
    Souhlasil bych s tebou, kdyby slo o nejakou novou znacku.
    Pokud se ale zmeni duch zavedeny serie, fanousci maj pravo bejt nastvany. Fakt neni nutny do toho tahat Robocopa *7*
    Kdyz se clovek tesi na dalsi dil svoji oblibeny hry, a misto toho co by si (opravnene) predstavoval se mu nabizi nejaka zcoolovatela fraska... v tom proste prezrale ucho rozdil nevidi?
    Tak to jsme samozrejme blby a nevyzraly my *7*
    (mimochodem, BIA skoro neznam, a netvrdim ze je zklamani ze zparchantelyho pokracovani potreba ventilovat na autorech, ale to tvoje osvecovani je uplne mimo - tohle rikej tem, co nadavaj na novy IPcka...)
  • ucho
    Prostě si řekli, že to udělají jinak...
    Vřískot byl jeden příklad, zkusím jiný. Co třeba seriály, kde jsou epizody na jedno brdo, ale občas se objeví nějaký zvláštní díl (muzikálový, snový, jakýkoli, prostě něco jiného). Srovnání s filmy je náročné, tam se většinou netočí "pokračování" ale remaky. Mimochodem z čeho soudíš, že je Brothers in Arms: Furious 4 pokračování série? podle značky "Brothers in Arms"?
    Prostě v té hře hledáš něco, co tam není...
  • No tak dobre jsou v mainstreamu, ale nejsou takove o jakych mluvil Dan. On pise, ze vsechny hry jsou s wow efektama a nabusencema a sama strelba a uplne stejne. Ja tvrdim, ze jexistuje spousta AAA her, ktere do jeho popisu nezapadaji a tudiz zadny upadek nepozoruji.
  • Vysvětlím ti to,Vřískot začala jako horrorová vyvřaždovačka ale stále pokřačovala ve stejné lajně,občas jen herci hráli víc mizerněj scénář byl horší nebo režisér totální poleno ale schéma filmu zůstalo stejné série BIA je vážná hra a dost se podobá seriálu Bratrstvo neohrožených a ted jsi představmě kdyby jeden díl dostal kupříkladu Tarantino a udělal z toho totální frašku,určitě by se zvedla vlna znechucení proč ten dobytek uráží válečné veterány,tady se autoři naprosto zbaběle schovávají za jméno vážné taktické akce jen aby z neznalých vydojili penízky a to je prostě svinárna a zbabělost největšího kalibru navíc jasně ukazují že své hře nevěří když se musejí schovávat za slavné jméno.
  • Dokonale potvrdzuješ moju teóriu o tom že liečenie komplexov druhým pripisujú výhradne extrémne zakomplexovaný ľudia :-)
  • ucho
    Ne, je to úplně jedno. všechny díly série nemusí být dobré, mohou existovat i černé ovce. To neznamená, že se v budoucnu neobjeví něco lepšího (nebo horšího). Je nesmysl předpokládat, že všechna pokračování budou stejně dobrá nebo budou kvalitou růst. U filmů je to stejně tak. (Robocop 1, 2, 3 - klesající tendence nebo Vřískot 1, 2, 3, 4 - 4 je přijata lépe než 2 a 3...).

    edit: mimochodem já se nepřu o to, že se to někomu nemusí líbit. jde o změnu a tu každý bere jinak, někdo pozitivně, někdo negativně. stejně jako nový Tomb Raider. někdo tu změnu vítá a někdo ne. jde o to, že nelibost k autorům je projev oné nevyzrálosti. nic jiného jsem nepsal, tedy nemusíš rozebírat věci, které jsem neřešil...
  • Problém současných her je v tom, že se všichni snaží svou hrou překonat CoD, God of War, Gears of War nebo jinou hru, která je na vrcholu prodejnosti v dané kategorii. Nedokážou ale pochopit, že hráči by už chtěli konečně něco jiného a jediný důvod, proč se CoD, Gears of War a God of War pořád drží v čele prodejnosti, je, že jsou z těch desítek klonů a předělávek jedné hry nejznámější nebo nejlepší. Ale vydavatelé se prostě nedokážou ani za nic smířit s tím, že by vydaná hra mohla přijít o několik procent potenciálních kupujících, a tak tam musí naházet všechny věci, které jsou teď údajně v módě.
    Sdílím Danovo zklamání se současným vývojem. Na E3 mě zaujal jen zlomek představených her, a i k těm jsem měl výhrady. Všechno prostě vypadá stejně, hraje se stejně a výraz "širší publikum" začínám poslední dobou opravdu nenávidět.
  • Vavra sa rovna komplex + velmi negativne emocie... Vavar ty si bol urcite najebany ked si to pisal cico ? alebo si uz narkos ? hm pleties si dojmy a pojmy !
  • Jemu jde ale o to, ze tohle udelali s jeho oblibenou serii.
    To je snad sakra rozdil, ne?? *7*
  • ucho
    to ano, jasně, že můžeš kritizovat, co chceš, ale posílat autory čehokoli do hajzlu je projev nevyzrálosti... (je to hloupé)
  • Moc pěkné ale bouhžel žvást,série BIA je akční FPS z taktickými prvky,nechápu co má zde učiněný trailer se hrou společného to se už klidně může jmenovat "mastím ptáky přes tepláky" navíc ta hra měla celkem zajímavou dějovou linku která se v posledním díle neuzavřela taky jsem se bláhově domníval že by jí autoři chtěli rozšířit,nemluvě o tom že hra se lehce inspirovala skutečnými vojáky které bojovali ve 101 výsadkářské a vždy jsme si mohli o tom přečíst v bonusech která hra postupně otevírala.P.S svobodně se můžu vyjádřit k čemu chci a kritizovat co chci.
  • ucho
    stejně jako u filmů, nejde natočit film, který se líbí všem. ani hra nejde udělat tak, aby se líbila všem. tobě se nelíbí, někomu se líbit bude. kvůli tomu nemusíš plivat na autory, prostě si hru nekupuj, nehraj, věnuj se jiným hrám (ideálně těm, které tě zaujmou :) ), ušetříš se naprosto zbytečného stresování.
    jako kdyby se lidé rozčilovali nad tím, že se točí telenovely...
  • Mustaffa
    Já bych spíš souhlasil s tím, aby ses naučil psát česky.
  • Hru jsem bohužel hrál a dohrál a na konci mi bylo úplně jedno, jak to vlastně dopadne, nemluvě o tom, že náplň misí byla velmi podobná tomu, co bylo k vidění v prvním díle. Té hře chybělo napětí a jakýkoli moment překvapení. Odkaz na první díl fajn, ale co dál? Nic. Každá mise naprosto předvídatelná a celkové vyznění příběhu žádné. Pevně doufám, že ve třetím díle dojde k odpravení Vita - rozhodně bych toho litoval míň než Tomyho...
  • V podstate súhlasím *4* Lenže nemyslím že film a hry sú v článku porovnávané zlým spôsobom. Počet hráčov sa môže len rozširovať , len sa musia objaviť hry ktoré zaujmú určitú skupinu . Ľudia čo bažia po kvalite a dajme tomu " intelektuálnej hĺbke " si hry nekupujú
    pretože to čo oni považujú za zábavu a kvalitu v hrách nieje . Myslím ale že ak by také hry skutočne vznikali , tak by rozhodne hráčsku obec rozšírili . Hry ktoré niečim takým môžu osloviť nepotrebujú rozhodne takú megaúžasnú grafiku a technológiu ako epické strielačky , čo znamená že nevadí obmedzenejšie publikum . Hry sú skutočne mladým médiom ale nedozrejú len tak samé od seba , od toho treba aj Vávrov píšucich rýpavé komentáre a hlavne vývojárov schopných si z nich niečo vziať k srdci . Ideálne ale Vávrov vyvíjajúcich hry *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit