Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • potrolil sis? Je ti lépe?
  • No kde, koupil jsem si ho v obchodě, co je toto prosimvás za hloupou otázku??
  • Kde by PCretard vzal Playstation *15*
  • To je dobře, logické pasáže a puzzly např. v God of War mě vždycky bavily, dát na chvilku pauzu od vraždění a provětrat mozkové závity
  • ano!
  • Dobrý den, hru jsem nehrál Dark Souls, tak se chci zeptat, jestli obsahuje nějaké adventurní prvky, napřiklad kombinování předmětů nebo logické puzzly?
  • Chosen undead je každý ty jelito, všechny duše které jsi potkal a sebral jsou chosen undead :D
  • Děkuji za vskutku vyčerpávající odpověď rizoto.
  • tak to jsi tu hru hrál nejspíš tolik jako Vrobela Underrail
    http://darksouls.wikia.com/wiki/Chosen_Undead
  • ne, nic podobného neexistuje. To ti reknu rovnou. Zbytek komentovat nebudu.
  • Ptal jsem se na názor. Kdybych chtěl číst něco podobného, tak si koupím noviny.
  • omg *11* lacineeeeeeeeeeeee
  • zadny chosen undead neni, uz tady je prvni vysmech vsem klisoidním fantasy a první prvek originality.
  • Prosím Vás o Váš názor, zdali je to něco jako Bloodborne? Ten jsem chvilku hrál, protože prostředí se mi líbilo, ale nepřátelé jsou pořád na stejném místě a pořád dokola. Jako v pekle. Dark Souls 3 je na tom obdobně? Já bych si to rád zahrál, gameplay se mi líbí a prostředí je parádní. Jenže se bojím, že je to jedno a to samé. Nehrál jsem DS dříve, tak netuším. Díky *2*
  • Strazci Galaxie jsou taky otravni, takova Ex Machina je fajne, Interstellar taky.
  • http://www.csfd.cz/film/289178-jupiter-vychazi/komentare/podle-rating/

    tak očividně v tom nejsem sám. Zajímalo by mě, v čem je Jupiter vychází o tolik horší než Strážci galaxie. Podle mého je to na stejné urovni. Rozdíl je jen v tom, že Jupiter je originálnější. Má spoustu akce a krásný vizuál - viz třeba svatba. Je to klasická space opera.

    stejně podhodnocený byl třeba John Carter z Marsu. Taky mně hlava nebere.
  • Sorry za preklepy pisu nq mobilu v praci
  • Pro rizolo a ostani peosim o vysvetleni v cem je pribeh darksouls originalni. Neberte to jako flame ale co je dneska originalni?

    Hlavni hrdina je chosen undead - takze je to vyvoleny jako v kazdem druhem rpg akorat je.nemrtvy. dale : great war, dragon race, probuzeni demonu, atd. A vyvoleny na ktereho se cekalo 1000 let jate teda vy a mate zaxhranit svet nebo jak to teda ? Osobne me prijde pribeh zajimavy, ale rikat o nem ze je originalni a navazet se do vsech ostatnich rpg ze jsou vykrqfack zavani chronickym fanbojstvim :)
  • tesim se na ne, mame v praci domací kino sal, ktery muzeme vyuzivat, jsou tam samozrejme kresla za 200K jedno, takze do kina nechodim, nevidim duvod, takze jenom cekam na Bluray. Uvidime, pak ti reknu. Osobne nechapu, jak muze mit Jupiter 50%, osobne bych ho hodnotil tak 10%...

    Mass Effect je proste hloupoucky, infantilní jak to umi jen Bioware, pak reknou, ze je to epicke a decka opakuji, ze je to epicke. Jak dlouho dreni tenhle koncpet o vsehozlu a parte hic? 15 let?
  • já neříkám, že ten příběh je špatný. Minimálně je originální. Ale můj konečný dojem je, že předstírá hloubku, která v něm není, protože každý si do toho promítá to své. Když se nad tím zamyslíš, tak je ten příběh zcela banální (ehm minimalistický, to zní líp). Viz ten příklad s tím Siegmeyerem. A tak je to v té hře se vším. Myslím si, že ten příběh měl potenciál být mnohem lepším než nakonec byl, kdyby byl víc symbolický

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit