Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • imho je to o tom co od toho očekáváš. tohle je prostě easy peasy sandbox a ne survival typu Day Z nebo starý Resident Evily (žádnej jinej survival se zombíkama mě momentálně nenapadá). Ale nechápu proč řešíš hodnocení když podle gamerankings mají všechny tři díly hodnocení kolem 80 procent. A uživatelský hodnocení na metacritic je 6,5 a to se na celý čísla zaokrouhluje nahoru, takže 7. to už je jenom rozdíl o bod a třeba Knack tu dostal 4
  • CVG – 7/10, Destructoid – 9/10, Edge – 8/10, EGM – 8/10, Eurogamer – 7/10, Everyeye.it – 8/10, Game Informer – 8.75/10, GameSpot – 7/10, Gamereactor UK – 8/10, GamesRadar – 7/10, Joystiq – 7/10, MMGN – 7.5/10, Polygon – 7.5/10, Rev3 Games – 6/10, Shacknews – 6/10, USgamer – 8/10 , Videogamer – 8/10 , IGN - 8.3/10


    Takže i recenzenti těchto stránek mají jít do léčebny ? *2*
  • Já teda měl FPS dropy a někdy dost viditelný, ale 15 mi taky přijde přehnaný.
  • to vis odkud ze to bezi 15 fps?
  • jindra.veliky
    a co maji hrat? Nejaky originalni fantasy RPS s orcy a elfy? strilet rusaky nebo muslimy?
  • Ty blaho 8/10??? Tady to snad plati MS nebo ja nevim, ta vec bezi misty i pod 15 fps a pokud jde o hratelnost, tak jde o hru pro uplne bezmozky.Skutecny kral stupidnich her a zdejsi recenzenti by si meli dat ozdravnou dobolenou v nejake lecebne.
    Jak bude ten herni prumysl vypadat, kdyz takovej prujem bude dostavat 8/10?!
  • Ze tyto fps pichoviny jeste lidi hrajou...
  • Smutný je, že to běží v 15 FPS. Dead Rising není vyloženě špatná série, ale třeba Dead Island mě bavil víc.
  • Mě to teda vůbec nebavilo a přišlo mi to stejně podprůměrný jako 1 a 2. On ten dobrej nápad tam je, o tom žádná, ale autoři se s ním ani na třetí pokus nenaučili pracovat.

    Možná je i má chyba že od hry takového formátu považuju pořádnej survival a ne procházku sadem (trojka je opravdu bohužel až směšně snadná, savování kde se mi zachce to ještě trapně ulehčuje) - navíc se mi pořád spolubojovníci pletli pod nohama a často jsem je zranil (zas a znova - kolik ještě budou muset vydat pokračování, než je tak zásadní nedostatek napadne odstranit?!?)

    Hlasové ovládání funguje dost podivně - spíš vás nasere, než že by bylo nějak užitečný. Další zabitej dobrej nápad. Na pohybový ovládání sem kašlal, fakt nemám potřebu mávat rukama jak postiženej (trapný to bylo už u prvního Kinectu a trapný je to pořád, děkuji nechci), okamžitě po mávacím cirkusovém představení Kinect letěl tam kam patří (zpátky do krabice)...

    Z grafiky mi bylo na blití - nejsem ten typ co ji staví nad hratelnost, ale když dělám launch titul, kterej má tu konzoli co nejlíp prezentovat, tak k*rva chci aby trochu vypadal a ne aby mi některý dost animace spíš vyvolávaly úsměv na tváři.

    Za mě s odřenýma ušima 4/10 (není to tak daleko od hodnotící stupnice games, u kterých díky jejich ignoraci stupnice můžete chápat 8/10 jako zhruba 6/10 - samozřejmě pokud je pro vás číselné hodnocení podstatné). / Capcomu je to asi u zadele, když tak rád nechává zmrvit jak sérii Resident Evil, tak i Dead Rising (i když DR byl zmrvenej už od jedničky)
  • Ze tyto zombie pichoviny jeste lidi hrajou...
  • Dead Rising 3 mě mile překvapilo. Nemám zombie hry rád, předchozí díly Dead Rising mě významně neoslovily, ale "trojka" působí - nevím proč - svěže a má lepší atmosféru. I když příběh je fakt výsměch, ale to je tradice.

    Od předchozích dílů je grafika pořádný pokrok vpřed, to se musí uznat, ale samozřejmě na ostatní launchové hry konzole nemá. Na druhou stranu místo striktního koridoru, který má v úžasném grafickém kabátku Ryse, je Dead Rising 3 volný sandbox.
  • Tak tak Capcom dělá dobrý a hlavně zábavný hry a doufám, že udělají další díl toho skutečného DMC, ikdyž DmC byl hodně dobrý, ale Dante je prostě jenom jeden.
  • Už to mám dávno dohrané, jste pomalí
  • Nechcete už konečně opustit od hodnocení do 10, stejně to nevyužíváte. Podle vašeho stylu hodnocení 6 a níže zabugovaný nehratelný odpad, který nezaujme ani specifickou skupinu hráčů, místo 5 jako průměr..
  • To jsi chtel asi napsat Day Z.
  • Ja jsem rad, ze se hra povedla, ne proto, protoze je na Xbox, ale kvuli tomu, ze ji ma na starosti Capcom.
  • vypada to dobre, ješte kdyby to melo survival atmosferu a obtiznost, misto mlaticky hlava nehlava.
  • Sipiš, vono těžko se v tom orientovat, když tady ještě Xone není..
  • MidnighT91
    To už vyšlo. *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit