Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Unity jsem zatím nehrál, ale nevěřím, že to je takový propadák. Myslím si, že ani jeden díl série nemůže jít s hodnocením pod 8/10. Někteří píšou, jak je to pořád to samé... Ale vzpomínám si, když při vydání trojky lidi remcali, že už to není stejná hra jako předtím a bla bla bla...
    Proto i další díl jistě v mnoha aspektech daleko přesáhne hry jiných značek. Vždyť AC je svým způsobem revoluční hra... A o jejich enginu i z AC 1, se většině her i v dnešní době můe jen zdát.
    • 1. 8/10? Ty asi nemáš moc vysoké požadavky na kvalitu hry.
      2. U trojky lidi remcali, protože tam přidali plno aktivit, které byly neskutečně nudné, ze soubojů udělali primitivní mačkání protiútoku a hlavní hrdina měl méně charisma než houska z Lidlu. Navíc to byla právě jedna z největších novinek, přidání námořních misí, která hráče bavila nejvíc. Důvodem kritiky byly špatné změny, ne změny obecně.
      3. AC 1 bylo revoluční, ale dnes, po 7 letech neustálého kopírování a užívání prvků z AC i v jiných sériích od Ubisoftu, je to jedna z nejtypičtějších a nejstereotypnějších sérií na světě.
      4. Myslíš ten engine z AC 1, kvůli kterému člověk potřeboval PC za 30 tis. na plynulé hraní?
      • No moc lepších her není... jaká jiná hra už by si vysloužila takové hodnocení :D.
        V roce 2007 jsem kupoval počítač za 22 tisíc... Funguju na něm do teď. Jen mám novou grafiku a úspěšně jsem hrál i AC III.
  • To je dobra novinarcina hypovat hru rok pred vydanim, hned po tom co najnovsia hra zo serie je uplny technicky fail.

    Smutne na Vas pozerat.
  • před koupením dalšího AC, doporučuji shlédnout toto video: https://www.youtube.com/watch?v=5jWpggPNF9I *1* *1*
  • Jen poznámka na okraj, nevím co jiného by měli být počítačové hry takového formátu, než "topánky z Číny" a "konzumní zboží"... žijete v nějaké jiném světě než já ? nebo co ?
  • Do háje! Né, že to Uni posere! Tohle vypadá skvěle!
  • kennyB
    Proč je tady pořád čím dál víc uplakánků??? Když se někomu hra nelíbí, ať jí nehraje a drží hu.u. Takhle plakat by se dalo nad každým pokračováním té, či oné hry. A říkat někomu, kdo si tenhle díl koupil, že je příčinou úpadku dobrých her??? To myslíte vážně??? *8*
  • Co je na tom prostředí tak zajímavého nechápu. Každé místo na světě je svým způsobem zajímavé, ale jde o to co tu bylo a co se podobá předchozímu. U FC vsadili na protiklad tropy/mrazy a jakžtakž to fungovalo, být fc4 v Africe, tak je to horší. A tohle? Zase podobné baráky jako v 5tce, jen postavám dají jiný skin. Přitom je tolik různých míst a období. Nic proti Anglii (kdyby tam aspoň pořádně využili mlhu což se nestane), ale raději bych něco jiného i kdyby to mělo být někde v Nigérii za 2hé světové nebo na Fidji v 16tém století. Tohle mi přijde dost ohrané, jakoby tady na té planetě existovalo 10 míst která se točí pořád dokola.
    • I proto je pro mě 4ka jediný normální dobrý Asasín kterého jsem hrál (a dohrál), pirátských her je málo a té hře to dodalo šmrnc, byť ty AC mechanizmy moc nemusím.
  • Nevím jak ostatní hráče,ale představa Viktoriánské Anglie pro sérii AC mě děsí. Ano Londýn bude dozajista úžasná lokace,ale problém je v době kdy se má děj odehrávat. Viktoriánská doba (1837-1901) dle mého poskytuje až moc moderní technologie. Především co se zbraňových systémů týče. Zatímco v posledních čtyřech hrách byli pušky a pistole (vyjma Unity) jedno rané. Ve Viktoriánském období se již od začátku používali opakovací pušky na náboje jak je známe dnes. Můžete tedy za několika vteřin vystřílet pět ran a během okamžiku být opět schopný střelby. Navíc první kulomet (moli jste vidět v posledním samurajovi) byl vynalezen roku 1861 a velmi rychle zaveden do výzbroje evropských mocností. Obávám se aby se AC nepřiblížilo Call of Duty :(
    Co myslíte vy?
    • Souhlasím. A prostredi je dobry ale podle mne nebude tolik otevrenej svet .
  • Hm....Další díl kterej bude zabugovanej a nebude se hejbat jako slavné ACU *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit