Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • WoW tady bylo je a bude jeste dost dlouho a jestli vsm to zpusobuje nejaky dusevni problem tak je to pouze vas problem u nemusite to ventilovat ven. Jak baby z panelaku ty si taky porat jen stezujou a vsichni na ne uz serou a nikdo je neposloucha.
  • MoP ziska par stotisic re-sub, ale urcite to nebude 2.9 mil, tolko stratili v Cataclysm. Plus, v oktobri konci Annual Pass pre mnoho ludi a nikto nevie ci tych 1.2 mil. co to maju ostanu v hre.
    Ja mam pocit, ze odkedy zacal Blizzard razit filozofiu: Casual need to see content too, .. vsetko ide do kytek. Hra zacina byt prilis orientovana na casual - t.j. zlahcuju sa herne mechanizmy, odstranuju unikatnost medzi classami, cross-realm utility ulahcili hru avsak znicili server comunity, wow je prilis lahke, ked je vsetko lahke chyba tam ten pocit, ze si nieco dosiahol, nie je challenge, dobrodruzstvo, nie sú comunity, ktore tvoria zaklad MMO hry, uz to pojde len ostro z kopca. Chyba pve linearny progress, ked hrac mal jasnu viziu, tier 1 - tier 2 - tier 3 - final boss, teraz tam je paskvil, novy dungeon, o 2 mesiace nerf, do 4 mesiacov brutalny nerf, ostatne tiery su nehratelne kedze kazdy to overgearuje. Tipujem ze do pol roka po MoP, wow strati dalsich 3 mil sub a zakotvi na 5 mil. hranici.
    Nie som ziadny elitista ani netrpim syndromom special snowflake, avsak z wow sa stal paskvil, MMO zavisi na komunite, na social interaction, na pvp balance, pve progress - nic z toho uz nefunguje, bolo odstranene. WOTLK bol dobry balance medzi viacerymi typmi hracov, Cataclysm po 4.1 bol casual friendly, 4.3 bol casual patch, MoP pokracuje v trende: bitky petov, challenge mody, ktore aj tak caka brutalny nerf par tyzdnov po release, ked budu strasne tazke pre 80 percent ludi. Hral som to 7 rokov s prestavkami, Cataclysm bol riadny paskvil, dakujem koncim.
  • No jak tak koukám, tak čím známější hra.Tím víc má haterů. *1*

    Já WoWko hraju už od TBC a pořád mě baví protože to beru jako hru a zábavu. Největší problém je když to člověk začne brát moc vážně a prosedí u toho 24h 7dní v tejdnu.
    Čim víc u nějaký hry prosedíte v jednom kuse tim dřív vás přestane bavit tak už to chodí.
    (Pokud tedy nepřibude nový obsah.) Sám si teď už 3 měsíce dávám od WoW taky pauzu, jelikož chodit kolem dokola to samý by mě asi nebavilo a tu hru mi to zhnusilo.

    Takže si krátim čas na nějakejch starších hrách co už sem dlouho( nebo vůbec) nehrál a čekám jen na 25.8. kdy se pro mě konečně otevřou dveře do GW2. *14*
  • ...alebo nehrajte inferno...

    a co když chci hrát celou hru, za kterou jsem zaplatil plnou cenu? Nebo uz prodavaj D3 bez inferna? Kolik to tak muze stat?

    Celý je to zvrácený.
  • Kronoss1
    Je zde ale hodně Wowkařů, dle těch mínusů, tak se zeptej kolik jim je a proč hrají takovou blbost bez nápadu. Ta hra prakticky nemá vůbec co nabídnout, ale pokud vás baví chození těch samých raidů pro co nejlepší set, tak směle do toho, ale mně to připadá jako velice hloupá zábava. Kdyby ta hra měla alespoň dobrý příběh ...
  • build po novom datadisku načisto zanikne... v podstate zanikol uz prichodom Caty
  • Si to WoWko zahrej ty chytraku a uvidime jestli ti to furt bude pripadat jako easy hra pro casualy, tebe by nevzaly ani do te nejhorsi PvE guildy a v PvP by radsi odchazely z BGcek nez s tebou hrat (do aren by ses ani nedostal)
  • No nevím, jestli by nějakej malej harant nebo totální lamka dávala wowko, vzdyt to je jen samej theorycraft a čísilka a vše se jen točí kolem co nejlepěího buildu a podle toho, jak dobrou máš rotaci nebo jak sis vylepšil staty D: to fakt pro nezkušenné hráče neni
  • Kronoss1
    Já neříkám, že nenávidím WoW, ani se mi nezdá, že by ten příspěvek přetékal nenávistí vůči WoWku, ale díky za plus.
  • za 1200 jsem se skvěle bavil cca 300h, ale už mě to nebaví stejně jako lidi co to semnou hráli(až na jednoho blázna ten to bude hrát do smrti:-))..Možná pak zkusím PVP.
  • moudře řečeno..
  • nesouhlasím s tvým přehnaným Hejtem vůči Wowku, ale dávám Plus za kreativitu :-D

    PS: wowko je velmi kvalitní hra pro mladší nebo méně zkušené hráče.
  • Kronoss1
    Som farmil.
  • Kronoss1
    Už jsou to jen dvě stovky? Chlapci zlevnili. Jak řekl Albert Einstein: ,, Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. U té první si však nejsem tak jist".
  • trolo
    neviem co kazdy bitchuje na AH. ved nikto nestoji vedla vas s pistolou u hlavy a nehovori vam: ZAPNI AH ZAPNI AH A KUP NIECO! kludne si to farmite poctivo ked chcete. alebo nehrajte inferno. dohrajte hell a hotovo. ked vas nebavi hrat stale to iste dokola a zabijat prisperky tak nechapem naco ste kupovali diablo. v diable 2 sa to farmilo este horsie. stale dokola len na bossov. v trojke uz bossovia nemaju garanciu dobrych itemov.

    mne AH nevadi a dokonca som si uz zarobil aj 20€.
  • Kronoss1
    Ouch, to si mě vážně urazil. Tím, že se mě tu budeš snažit urážet, nezměníš kvalitu dnešního World of Warcraft, ani fakt, že jeho kvalita je nižší než životnost chuťovky zdarma v českém "marketu". Teď se tam nahází pandy, kung fu, gong a Mao Ce Tung, aby uměle prodloužili trvání zlatého dolu. Nesmíme samozřejmě zapomenout na zvýšení nejvyšší úrovně na 1001, přidání "čúpr" předmětů, které se dají najít jen za pomoci bezové hůlky a baterky Chucka Norrise, taky tam hodí nového magického koníka, který se přemění na magického koníka jiné barvy, aby vás bylo poznat (samozřejmě budou k dispozici jen základní barvy jako je modrá, žlutá, zelená a červená a ostatní budou za příjemnou cenu 3 dolarů za kus).
    Už se těším, co přijde příště. Já bych ještě čerpal z Asie a hodil tam Naruta, 5 ninja vesnic, ramen a hlavně ninjutsu. Tím se otevírá nová rasa - ninja, který místo run, many nebo zloby bude používat chakru a 5 základních elementů. Pokud by se ale tvůrcům zdálo, že by spíše potřebovali udělat něco na mikrotransakce, tak bych zavedl kult Chucka Norrise, kde by se za příjemný poplatek 10 dolarů za měsíc hráči proměnili v Chuckovi učně a jejich hlavní schopností by byl kop z otočky, který by odrovnal kohokoliv ve hře. Nápadů je, jen je zužitkovat.
  • Caincz
    To záleží, jestli pořizuješ v budgetových edicích, nebo radši řádně investuješ do nějaké speciální sběratelské...:)
  • Ty jo, teď jen doufám, že to stejně není s holkama - že když na začátku potkáš nějakou úžasnou, je vám spolu skvěle, prožijete tunu super věcí a pak to skončí, že už ti taky každá další nepřipadá jen jako laciná kopie tý první... To bych byl docela v pytli. :(
  • gert
    Já nemluvit řečí tvýho kmene. *1*
  • hele.. až ti bude dávat 9miliónů lidí dvě stovky měsíčně.. tak tu můžeš dělat borce. :) Do tý doby si můžeme sice potřást rukou, protože s tebou a s padající kvalitou WoWka souhlasím.. ale to je tak všechno :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit