Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo, ale co z toho... pořád je jich dost. A že padají se snad není čemu divit.
  • Cypri
    Mě naopak bavilo hledat ty bosse. Hledat ten cíl. Tady když jdu furt tu samou mapu tak mě to nudí.
    Holt máme oba jinej vkus no.
  • SnakePlisken
    Na chleba se hold vydělávat musí. Nechápu Českou mentalitu. Někdo je úspěšný, tak mu hned nadáváme a závidíme mu. Je logické, že peníze vydělávat musí, jinak by nemohli dělat další hry, živit své manžele, manželky a děti.

    Blizzard se vypracoval z malé firmičky na úspěšnou a velkou firmu. To z něj nedělá automaticky zloducha. Pokud ano, rád si vyslechnu protiargumenty.
  • Cypri
    Wow tak to jsem nevěděl.
    Zajímací. Je to fakt takhle jak to vidím pravda??
  • Generovani map v diablu 2 byl peknej voser pokud clovek chodil farmit bossy. Mapy z Diabla 3 mi vcelku vyhovujou protoze se tam clovek tolik neztraci ve slepych ulickach jak trotl ale uz to hrat stejne alespon do vydani datadisku nechci.
  • Cypri
    Přesně tak. Myslim si že prostě vyjde Panda datáč a mraky lidí se vrátí. S tím Blizz určitě taky počítá.
  • Malo class? 5 je malo?
  • Drobny detail. To sa nedeje stale pred novym datadiskom uz par rokov, nedialo sa to nikdy. Wow subs neustale rastol, ci bol zaciatok ci koniec datadisku, hra naberala po milionoch az na hranicu 12 mil. Potom mali problemy v Cine a trochu to kleslo. Avsak zlom nastal v Cataclysm, kde im sustavne klesaju pocty non-stop. Pred Cataclysm naslubovali hory-doly, sotva polovicu splnili a hned po 2 mesiacoch ked ludia videli o com je Cataclysm nazivo zacali odchadzat, masovo. Blizzard is este stihol nalakat hracov na Diablo a ziskal 1.2 mil Annual pass - rocne predplatne. Keby to nespravili, tak tie cisla su este hrozivejsie. To sa nikdy nedialo, aby hra stracala taky obrovsky pocet hracov, ostatne MMO hry s tym nemaju nic do cinenia, na vine si je Blizzard sam. Suvisi to viac menej s tym, ze povodni vyvojari isli robit novu hru Titan, zatial co ti co ostali prekopali hru a zmenili filozofiu o 180 stupnov. To co fungovalo v TBC a v Lich King bolo z hry odstranene a zaviedli uplne ine koncept, ktory ocividne nefunguje.

    Q1 2011 - 600,000 subscribers lost
    Q2 2011 - 300,000 subscribers lost
    Q3 2011 - 800,000 subscribers lost
    Q4 2011 - 100,000 subscribers lost.
    Q2 2012 - 1,100,000 subscribers lost.
  • Cypri
    Taky jsem to chtěl střelit, pak jsem si uvědomil, že na tom svým battlenet účtu mám i ostatní jejich hry takže mám smůlu sakra... Dost mě to štve, ta hra mě nebaví.
    Dosáhl jsem max lvl a řekl si "tak, hotovo" můžu mazat.
    Protože už mě nebavilo procházet ty samý lokace pořád dokola.
    Kdyby tam fungovala ta generace map jako v D2 tak jsem skoro spokojenej.
    Ta tam není a to mi tu hru naprosto sráží. Alespoň pro mě.
  • sou dva mesice do pand, mesic do gw2, ktere vetsina hracu wow urcite zkusi a tak odliv hracu od wow bych neresil. nechci rikat, ze je jedno jestli 11, 10 nebo 9M predplatitelu, ale porad to je vic, jak vsechny ostatni MMO dohromady
  • no neviem neviem,nedavno som hral D3 a bolo uz len malo hracov,na kazdom oficialnom aj neoficialnom fore sa pise ze ludia odchadzaju z D3 tak nemam ten pocit ze 10mil. hracov
  • tak to vidíte dvě známé jména diablo a blizzard a hra se prodává sama i když je taková jaká je
  • Keyz
    Zrovna jsem to ve čtvrtek prodal.Opravdu mně vadilo když SP je ovlivněn MP.Prostě nemohu hrát SP v klidu a pak nějak MP.
    Ty čachry s aukcemi co tam provádějí to aby člověk stále sledoval jaký je stav jinak prachy ztrácí hodnotu velice rychle.Byl tam takový ten tlak jaký je u MP a MMORPG.Přesně ten tlak,že něco mám dělat jinak to bude horší u SP nesnáším.Tam si chci zahrát jak chci,kdy chci nikdy se do toho nemá sr*t.
  • misho8723
    Čiže sa Diabla III predalo cez 10 mil. kusov (mínus 1,2 predplatiteľov WoW), alebo to len znamená, že Diablo hráva 10 mil. ľudí?
  • D3 jsem si za vyhodou cenu cca 850Kc koupil.
    Bohuzel kolem levelu 52 me to prestalo bavit navic dost veci me stvalo (malo class, malo map, dementni itemizace, aukce za prachy).

    Tak nevim, Blizzardu bud dochazi dech,nebo je znicila touha po penezich.
  • Tenhle odliv maj kazdej rok pred vydanim datadisku, tak bych si ty prognozy nechal az po vydani Pandy =)
  • BLADIA-AMNESIA
    Si mysli, ze pocet predplatitelu bude stejny, nedej boze ze poroste nekolik dekad? WoW uz zkratka upada a nic s tim nikdo neudela.
  • Nojo, nekde ty prachy nahrabat musi. Ja je krmit nebudu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit