Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...a preto hrajes hru , ktoru by zvladol aj automat, alebo focusni, nastav stit, ktory je velkosti pokrievky na hrniec ale s hitboxom ako stena 5x5 m a cakaj ako uder do neho, NPC vo velkosti mensej stodoly strasne rozhadze aby som ho mohol trafit, zvysne NPC sa vacsinou len pozeraju a nereaguju. Samozrejme definitivne umriet sa neda a vsetky itemy sa v neviditelnom bagli sa transportuju k ohniku...Sooo hardcore.
  • Onine only je lepsi.
  • "We are aware of an issue that is affecting our authentication servers, which may result in failed or slow login attempts. We are currently investigating the cause and will provide updates as they are available."

    No, to je sice hezký.. ale to je tak těžký jako pojistku, při nefuknčosti udělat postavu nějakym způsobem nezranitelnou? Bo uchovat staty, když je to stejně online i když člověk čučí do nastavení? Moc se v tom nevyznam, já moc hry online nehraju ale nebudu to hrát.

    A z Blizzardu upa čiší to, jak moc chce prachy a takový hry mě už nebaví z principu..
    Online je to stejně jenom kvůli warezu..
    Což chápu.. ale hrát (pro mě) se to nedá. Stačilo. Jdu jinam. :D
  • Chachá.. tak sem si stáhl "starter edition", že si to zkusim zapařit, než do toho vlepim prachy. Chvíli pohoda, po hodině disconnecting i když mi net fačí, na kábl.. a nejlepší je, že mě mlátily pošahaný blicí obludy i když sem u nich vůbec nestál a zabili mě, i když sem utekl na druhej konec mapy a vypil si lektvar, protože sem nic nemohl dělat.. bezva, nefungovalo to. Charakter sem smazal páč mít smrt jen tak to fkt ne..
    Tohle ale online hry dělaj běžně a postihy který pak hráči maj nikoho nezajímaj.
    A to sem nehrál ani public..
    Kdyby to neudělali takhle... ********
  • Vtip je v tom, ze "polovina" datace byla obsazena uz v patchi 2,0 a ten je hratelnej i jen s vanilou. Vlastne ten patch obsahoval datadisk celej, ale ten zbytek se cloveku zpristupni, az zaplati RoS. Proto se taky uz nic nestahovalo tehdy o pulnoci, stacil zadat kllic a hotovka...
  • Na zakladnich prvcich hry patch nic nezmenil, jen pridal vetsi cisla. Wilson out.
  • FeebeE
    dneska to laguje zase... ;)
  • Probuh, todle prece neni nic noveho, era DLC tady je uz dobrych 5-6 let. D3: RoS je spatny priklad, protoze narozdil od klasickych DLC z konzoloveho sveta, jde o plnohodnotny datadisk "ze stare skoly", ktery vyda za 3-4 DLCs...
  • super to som potreboval vedet dik
  • kovar.jakub
    V původní hře je zakomponovaný patch - takže loot 2.0, upravené Paragon levely, upravené legendárky (ale jen základní - na 60-70 jich je víc, navíc se dají i rozumněji craftit), upravené skilly, upravené obtížnosti.

    Datadisk přidává Adventure mode, 70 lvl, Crusadera, pátý akt, nového artisana (transmog, enchant...), další možnosti craftu atd.
  • spis mu podekuj, az budes dospely, tak te uz nikdo na tohle upozornovat nebude, jen se ti vysmejou
  • presne tak, ja jsem taky fanda Diabla a na trojku se tesil jak malej Jarda, ale jake bylo moje rozcarovani z toho jak fungoval item drop...todle melo byt to nadseni z itemu co ti padnul...po 300h mi padnul nula uzitecnych veci a to ze se legendarky po stohach prodavali vendorovi o necem svedci a mys jak tupe ovce jim nato skocime znova za stejne penize, proste snama voraji jak se jim libi a mi jim zato jeste platime a dokud to budeme delat oni nebudou mit duvod cokoliv menit, se podivejte co Blizz od WoWka vydal za hry porad stejny engine je to uplne stejna pisnicka jako EA a jejich CoD a BF....
  • Asharak
    Ano. Dostaneš vše kromě příštupu k věcem z datáče, čili kromě 61+, crusadera, V. aktu a dalších úrovní craftění + třetího artisana.
  • Cus, jak to vlastne je? Ked kupim diablo3 dostanem vsecko noveho co prinasa patch (transmog,2.0.adventure, atd...)? Bo musim kupit RoS? Act 5 mi je momentalne ukradnuty aj navysenie levelu.. dik za info
  • grmar nazi detected
  • for Vesloslav: troll zacinat brat vazne trolling od ostatnich, trosku smutne ze :) jinak jsem jeden z mala anonymu na tvy strane , ale kdyz si to tak vemes ... pisecek sis proto tu nachystal sam, to jak se tu ktobe lidi chovaji je jen odraz tveho predesleho chovani, pouceni pro priste

    a jinak je redakce tak neschopna ze neumi upravit ty vlakna aby to vypadalo trosku lidsky? dit je takovejch templatu boha... provozujete takovej navstevovanej web a pritom tu mate takovydle prasarny neprehledny :) FUJKY ...
  • Hezky napsáno.
  • Jenomže no už se tohle jaksi trendem bohužel stalo.
  • Hmmm vypadá to, že lobisté dostali skvělí nápad jak vidělat více peněz na prodeji her...
    "Sice náš herní trh vidělává více než Hollywood, ale chtělo by to ještě větší zisky"
    "A co kdyby jsme prodali nekompletní produkt ? Mohli bychom pak zkompletovat placenými DLCs nebo datadisky"
    Tak to podle mě proběhlo kdyý se podíváme na BF4, Rome II, Diablo III...
    Jen aby se to nestalo trendem...
  • Hlavní problém spočíval v tom, že D3 po vydání a několika dohráních (se stupňující se obtížnosti) vlastně ani nebyl důvod, proč hru hrát dále. Osobně jsem dohrál D3 po vydání 3x za sebou a za tu dobu mi na mou postavu, nepadl jediný slušný item, který by se dal použít, což už pro většinu "normálních" hráčů může byt problém a malá frustrace z toho, proč hru vlastně hrát, jako nezlob se, ale hrát hru s tím, že vše potřebné koupím v aukci a posléze budu měsíce nesmyslně farmit v očekávání, že mi snad padne item, která lze dobře prodat, tak tohle opravdu není Diablo, které jsem hrával a které jsem si představoval i když bylo avizováno mnoho informací před vydáním D3, tak celkový dojem po spuštění byl mnohonásobně horší tzv. aukční loot systém, celou hru pro mnoho hráčů defakto pohřbil a tohle přiznává i BLizzard.

    K tvému závěrečnému hodnocení a dodatku, napíši jen tolik 10/10 může dát jen s prominutím hloupá ne-uvažující ovce a když sem napíši příspěvek, který pojednává o tom, co se mi na hře nelíbí, ještě neznamená, že jsem hater i když v tvých očích nejspíše ano.

    A co se ceny týče, ano pro mě 1000kč není likvidační, také jsem datadisk pořídil v den vydání, ale cena, kterou si Blizzard určil, je díky malému obsahu, který za tyto peníze nabízí, až velice nestandardní a přemrštěna. A také fakt, že na skutečné Diablo, jsem musel čekat o 2 roky déle, takže místo jakési imaginarní omluvy ze strany Blizzu, přišla další facka v podobě, chceš hrát, tak plať a pořádně.

    Apropos nemáš náhodou takový pocit, že čím dále méně odvedené práce z dílny Blizzard, platíš čím dál větší částky, já třeba mám? Jinak řečeno s jídlem roste chuť a Blizzard zkouší, kam až může zajít a co vše si může u zákazníka dovolit, jak je z tvého příspěvku patrné, je toho ještě hodně. Zkus se někdy nad tím zamyslet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit