Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • - Jediná unikatní animace byla v prvním videu ze hry, kde siegebreaker ukousl barbarovi hlavu a nějaký čas uvedli, že nic takového ve hře nebude - "Bashiok post has confirmed that they were specially created for the gameplay video". Btw. ovlivňuje to hratelnost? Já teda všechny animace přeskakuju.
    - K aukci na SC se nemohu vyjádřit a dropy z bossů byly podle mě stejně náhodné, jako dropy z čehokoliv jiného.
    - Btw. ty máš kamaráde kromě čtení nejspíše potíže i se psaním a češtinou, ty bys ten čas měl trávit úplně jinde :-D
  • ano patch taky mam, ale uz mne to nejak nelaka po takove dobe hrat znovu. mezitim vyslo plno jinych lepsich her a nemam cas ztracet ho u neceho stareho avsak opraveneho
  • ano lidi nepochopili text napr. ze kazdy hrdina bude mit svoje animace zabijeni bossu a nakonec NIC a sposta dalsich veci co ve hre meli byt a nebyli tam a co se aukce tyce psalo se nekde pred vydanim, ze diky placene aukci je drop nastaven tak ze z finalnich bosu pada stejne smeti jako z te nejvoicejnejsi bedynky v prvnim aktu? jo? fakt? mozna to lidi nepochopili, muzes dat teda odkaz kde to bylo predem oznemene??
  • Osobně nějak moc nechápu obecné rozčarování a pocit nepovedenosti u původního D3. Téměř všechny informace o konceptu a systému hry byly dopředu známy. Pak vyšla hra a dost lidí se najednou strašně divilo, že něco je jinak, než v ostatních hrách nebo v předcházejícím díle. Z mého pohledu se jedná jen o nedostatečnou informovanost nebo jednoduše o nepochopení čteného textu.
    Co se týká datadisku a patche jenž mu předcházel, vnímám jej jako neskutečně precizně odvedenou práci studia Blizzard. Oceňuji, jak se snaží pracovat s komunitou i námitkami věčně nespokojených hráčů, například kompletní předělání paragon lv., kterému z mého pohledu není co vytknout. Možnost hrát za kteroukoliv postavu bez pocitu, že zanedbávám main char a zároveň i bonus, který si přenesu dál i přes to, že mi na HC zemře postava (SC nehraju vůbec). Crusadera nemohu moc hodnotit, mám jej zatím jen na 50.lv, protože se soustředím na equip u mých 70tek, ale líbí se mi. Act V je parádní a adventure mód mi přijde jako neskutečná pecka. V podstatě se od dohrání příběhu nevěnuji ničemu jinému. Ještě moc nechápu tolik polemiky kolem ceny. Cca 1000 Kč mi nepřijde jako likvidační částka. Dá se propít s přáteli v hospodě, dá se za ní jít s přítelkyní do kina či na večeři nebo jí koupit kabelku, nebo se za ni dá vcelku příjemně posedět dlouhé hodiny u počítače, jako v tomhle případě.
    Za mě 10/10 a všem haterům jeden vzkaz:
    Vypněte hru a běžte vymyslet něco, co ocení miliony lidí po celém světě. Držím Vám pěsti a přeji hodně úspěchů.
  • tak po delsi dobe realisticky pohled a nemohu jedine nez souhlasit, 9/10 jo hodne velky ulet za 3h akt, jednu classu a hlavne s tou cenou,
    jinak Blizz nepriznal zadnou chybu, protoze kdyby ji opravdu priznal tak ten datac bude zadarmo nebo min s nejakou slevou pro majitele puvodni hry...
  • Tak jsem se svým barbarem sejmul toho šmejda Malthaela na obtížnost T2 a musím napsat, že jsem se místy i dost zapotil, přeci jen 1,1mld HP. není jen tak ... no ale je dole šmejd jeden :-)


    Jinak k recenzi samotné, nějak nechápu co autor myslel v odstavci - ty 3 střídající se dungeony?
    A lahvičky Death's Breath padají dost, jen na vyšší obtížnosti T1 atd. a pouze s elitních monster.

    Jako datadisk celkem fajn, jen jaksi ta cena neodpovídá tomu co nám Blizzard naservíroval a když si vzpomenu v jakém žalostném stavu byla spuštěna původní D3, tak tohle mělo být vydáno zadarmo jako omluva pro všechny, kteří na nové Diablo čekali o 2 roky déle. Pan autor se na mě nesmí zlobit, ale 9/10 určitě není adekvátní známka, jako fanoušek Diabla, bych dal max. 7,5/10, přeci jen i když je V act velice pěkný, tak čelist mi z datadisku opravdu nepadla.

    p.s. Včera odpoledne na serveru nehorázné lagy a jednou mě to dokonce vykoplo ze hry, zrovna když jsem byl v Riftu a následně trvala 40min čekací lhůta na opětovné připojení hnus.
  • přesně, patch dostanou všichni s původní hrou, datadisk odemyká jen a pouze postavu a pátej akt
  • Asharak
    Koupil jsem si Diablo 3 a patch mám taky.
    Rekt.
  • Takze dva roky cekate na patch kterej tu hru konecne dostane do pouzitelne podoby a jeste si za ten patch musite platit.
    Ovce.
  • Aristarch
    ...ale jedna vec ma zaujíma. Čo znamená "Free Until 8 May 2014"? Že ju EA do vtedy zadarmo ponúkajú...alebo že po 8 máji mi licencia na hru končí? Netuším :D
  • Aristarch
    ...vďaka brácho. Mám síce hru kúpenú na Steame...ale na Origine potešila viac. Mám tam aj ostatné diely... a aj z dôvodu....že je na Origine v českom jazyku. ;)
  • *1* Tak evidentně si mladší ročník tak ti neznalost odpustím.

    Jen mi prosím tě ještě napiš kam až ses to dostal v BG, že to pro tebe nebyla výzva.
  • Kdo prisel o postavu ma smulu, protoze online only je lepsi. *15* *15*
  • Veskoslav
    Už jede normálně. Ale byl docela slušně brutální lag. Kdo přišel o HC postavu, má napsat na Blizzard podporu.
  • Posíla jako jediný nějaké peníze.
  • vesko je nekdo z redakce, nebo nejak napojen na redakci. nejvic mne stve že když mu neco napíšete, ihned dostanete ban, kdežto on si muže urážet a utočit kolik chce a ban nikdy nedostane.
  • A teď vychází Skyrim, Diablo 3, Mass Effect čili pro někoho taky zlatá éra a děcka této doby budou vzpomínat zase na tohle období omfg a to neznamená, že to jsou dobré hry. Se vzpamatujte proboha.
  • Panebože nojo my to chápem všechno kromě Dark Souls je sr*čka bez výzvy, mise splněna můžeš jít o dům dál. *7*

    Mimochodem v době kdy vyšlo BG 2 vyšel také, Planescape Torment, Arcanum, Deux Ex, Gothic, Jegged Alliance 2, Diablo 2, Might & Magic VII, Metal Gear Solid a mnoho dalších pecek. Ta doba je dodnes považovaná za zlatou éru herní scény. Takže to že v tu dobu nic nevycházelo je nejenom lež, ale je to přímo kardinální hovadina. *6*
  • Jsem opet zavisly :+).
  • Drahý Aloisi z Vidlákova. BG by v této době neuspěla. V té době nic lepšího nevycházelo, proto je to kult. Jinak je to pěkná srajda. Nulová hratelnost. Házení kostkami xD nepřidá na hratelnosti. Příběh na bázi D&D, čili klišé střídá klišé. No nech si chutnát gurmáne. O Zaklínačí jsem nenapsal tupé kecy, ale že je to typická gay- hra. Nulová hratelnost a jen kecy, kecy a mizerný gameplay. Není tam žádný vývoj postavy, jsou tam jen 3 před-nastavitelné buildy ze kterých je hratelný pouze jeden. 5 do nekonečna střídající potvor naprosto ignorující klimatické podmínky :D. Takzvaně příběhová hra na úrovni Walking Dead. Já potřebuji hry hrát a ne, aby to za mě hrál automat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit