Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě se Diablo 3 líbí, rubu to s barbarem a ve třetím aktu mám nahráno 25 hodin a to jedu na Normal, nechci vidět co se stane s herní dobou na vyšší obtížnosti.. K tomu máme v plánu s kámošem co-op.(Zdravím Souzu)
    On-line připojení už taková sranda není, hlavně to, že mě to sem tam vykopne ze hry, když už mám uděláno kus levelu.
    Změny mi nevadí, hra mi díky tomu přijde svižnější.Takže suma sumárum-spokojenost:-)
    • God-of-War
      Já už jedu Nightmare, s Demon Hunterkou:). Mam narubáno 45 hodin a sem ve třetim aktu...
      • A to Ti nepřijde nic špatného na tom že za 45hodin máš hru dohrátou skoro na nightmare?
        • God-of-War
          A to je jako moc rychle? Jako nevim...prolejzam fakt všechno. A nebo to bude tim damagem, co mam:D a hlavně používam jedině evasive fire + ta runa, co ti to rozdělí na tři rány...
      • Ataker
        Tak to jo... taky nightmare začátek prvního aktu, ale s Witch Doctorem nahráno mám bez 15min 30hod. prolézám opravdu celé lokace a všechny dungeony ať to co nejvíc natáhnu a ještě víc užiju.
        • Jo taky se s tím mazlím, sranda je, že bedna s nejlepším lootem je většinou právě na nějakém zapadlém kousku mapy, takže ti co jdou rovnou za nosem-no těch je mi líto:-)
      • No vida chlape, ta mě zajímá společně s Witch Doctorem asi nejvíc, už se těším:-)Je to návykovka to mi nikdo nevymluví:-)
        • God-of-War
          Hunterka je zlatá!:). Nejvíc je skill, kterej ti přivolá fretky!! *1* . Sebíraj ti goldy a ještě ti to přidá 10 procent do gold find *5*
          • No ty vole já jsem chtěl jít už spát dneska nebo co:-)
            • God-of-War
              Já už musim...mam totiž ranní *1* . Tak přeju dobrej hunting.
  • Trol.diskuzni
    Pro všechny D3 fanboye doporučuji -> http://diskuse.tiscali.cz/games/clanek/diablo-iii-je-pod-utokem-piratu-vykradajicich-ucty-59479/
    • Ach toto už tu bylo tolikrát. Zvláštní že mě nikdo nikdy nic nevzal :D
    • Ze te to bavi porad si stezovat. To se tak nudis ? Zkus si najit zenskou pak nebudes mti cas na takove kraviny jako sledovat vse o diablu a porad dokola si stezovat. Vim ze te bavi byt za trolla asi. Chapu... Diablo III nesnasis ale tak kdyz nejakou hru nenavidim tak se o ni vubec nezajimam a kaslu na ni prece ne ? Nejde mi o to ze plives na diablo je mi to fuk je to tvuj nazor jen mi nejde do hlavy proc to delas porad dokola tak jsem se nad tim pozastavil.
      • Protože je to člověk, který nemá co dělat a nic ho nebaví. A tudíž ho štve, že se u her baví někdo jiný, když on to nedokáže. A teď pravděpodobně (pokud sem ještě zavítá, tahle diskuze už není "in") by sem napsal o svém bohulibém poslání bojkotovat ty hrůzy Blizzardu, aby neprosákly dál:-D Nám jen zbývá obrnit se a nenechat si hraní otrávit, protože pak bychom dopadli jako on...
        • Mas pravdu ovsem cekam nejaky koment ve stylu vy jste decka nerozumite tomu my duchodci co jsme hravali Diablo 1, Wizardry 8 atd. atd. To byly super hry to uz vy nepamatujete protoze jste mladi a nicemu nerozumite. My stari jsme nejlepsi konzervativni nedokazeme se naucit novým mechanizmum proto na hru nadavame. Nemam nic proti starsim hracum ale pokud se tu zacnou objevovat a trollovat o tom jak to kdysi bylo lepsi to me dokaze urvat(nekdo takovy tu byl procital jsem diskuzi). Doba sla dal a pokud to starsi hraci nedokazi respektovat tak by nemeli uz hrat hry ale radsi se ucit pleteni nebo lepit modely letadel ci jit ven krmit holuby do parku.
    • A co jako? Tohle se stalo i u WoW. Já ti člověče nevím jak je ta hra stará a kolik mega lidí to pořád hraje, ale neřekl bych, že to mělo nějaký větší vliv na odchod hráčů. Navíc jsou tu bezpečné služby na ochranu accountu (Authetificatior a SMS Protector).

      Meh.
      • Trol.diskuzni
        To já jen, jak fanboyové básní o "bezproblémovém online singleplayeru, na který si přece nikdo nemůže ani za mák stěžovat, protože vše je krásné".

        Mimochodem: Authenticator tě neochrání stoprocentně, už i takové případy tady jsou... A mimochodem to je za příplatek (jak tady někteří hovoří o tom, že Diablo 3 je v podstatě za lidovku oproti D2) = D3 + mobilní stálé připojení k internetu + authenticator nerovná se stoprocentně spolehlivé a komfortní jako tomu bylo za D2.
        • "nerovná se stoprocentně spolehlivé a komfortní jako tomu bylo za D2"

          Aha. Ty se bavíš o Diablu 2, kde BYL singleplayer. Kdo by se ti proboha do singleplayeru hackoval. Nice one bro. 10/10.
          • @Hmmm: Nebav se s nima brácho, nemá to význam - oni tu nediskutují kvůli tomu, že by je hry bavily:-)
          • Trol.diskuzni
            Diablo 2 mělo zcela regulérní single player, s onlinem jsem nemusel mít pranic společného čili to bylo koncipováno jako single player s dodatečným battlenet mulťákem...

            Co se Diablo 3 týče - ano, je to nová hra... je to WC 3 Hero mode, ale rozhodně ne nástupce série Diablo. Po Diablu se tahle fraška jenom jmenuje.
            • Ono vlastne trestat nekoho kdo si koupi hru tim, ze mu lagujou servery a nezahraje si bez netu je vlastne v poradku, protoze pirati (kteri budou stejne hrat na nejakym freecku a bude jim zadek ze to stoji za prd) si to nemuzou zwarezit. To by jsme mohli vsechny lidi zavrit do vezeni, pak by se prestalo krast ne? Muj pozersky bro.
              Taky se mi libi to jak kazdej kdo ma jinej nazor je tro(t)l. Takovy postoj je znamkou velke inteligence, zvlast od nekoho kdo si mysli ze znat kod serveru = byt schopnej ho hacknout.
            • "single player s dodatečným"

              To je Tvoje definice koncepce D2. Historická fakta ti to bohužel vyvracejíjí, protože dlouhověkost a sláva Diablo 2 byla zaručena hlavně díky multiplayeru plus PvP atd. To, že "to mělo" singleplayer neznamená, že to bylo primárně koncipované jako singleplayer.

              Už jen to, že tam byly skilly, které byly dělané více pro partu (nebo pro PvP) než pro solo. Nebo to, že Blizzard v patchích balancoval PvP. Ukládání čistě jen postavy a respawn mobů (V SINGLU), což je podobný koncept jako v MMO RPG (fan nepochopil, ale k tomuto tro(t)lovi už se nehodlám vracet).

              Máš pravdu, že tam singl byl a hodně lidí ho hrálo včetně mě, ale hra inklinovala spíš k multiplayeru - obchodování s itemy, PvP. Bylo logickým a předvídávým krokem, že Blizzard tohle více rozvine/zabezpečí. Má z toho prachy (AH), ale to mě netrápí. Nejsem anti-kapitalista a už vůbec ne zloděj. Každý slušnější pokus o ochranu proti pirátům vítám a server side systém bezpochyby je dobrým systémem. Kéž by bylo víc takových her. PC scéna by šla nahoru. Piráti dolů.
          • Trol.diskuzni
            No a v Diablu 3 je singleplayer, kde musíš být neustále připojený k internetu, aby Activision mohl rejžovat na aukcích, hurá sláva! *5*
            • MMO maji save a pak respawn mobu? Ty tomu dneska davas.

              Ale diky za to priznani, ze D3 neni to co bylo D2. Ostatne i blizzard to psal. Nic necekejte ale hlavne si to kupte. *15*
            • "WoW je od začátku stavěné jako MMORPG, je to onlineovka... Diablo bylo odjakživa single player hrou, pro tvoji informaci."

              Nemáš pravdu. Diablo i Diablo 2 bylo koncipované jako singleplayer & multiplayerová hra. V Diablu 2 už hra dokonce nešla klasicky ukládat. Jen save postavy a exit plus respawn mobů (tento systém mají prakticky všechny MMO). Dále tu bylo PvP (i když hra byl primárně zaměřená na PvM).

              I kdyby si pravdu měl, tak je tady ještě ten detail, že co BYLO už není a Diablo 3 je nová hra.
            • Ne vo.le tro.le fanoboi rekl ze je to multiplayerovka a je to lepsi. *5*
            • Trol.diskuzni
              WoW je od začátku stavěné jako MMORPG, je to onlineovka... Diablo bylo odjakživa single player hrou, pro tvoji informaci. A single player tam je, přestože je, bohužel, zprzněn do jakési online formy. Mno jo, MSORPG. *7*

              I proto považuju D3 za velký fail... To není nástupce D2, ale nová platforma pro wowkaře.
            • "No a v Diablu 3 je singleplayer."

              Co? Diablo 3 má singleplayer? Já v Diablu 3 žádnou takovou volbu ve hře nevidím. Uh? No jo vlastně, já zapomněl. Můžeš hrát solo, takže to musí být singleplayer. Potom má tedy singleplayer i WoW, protože tam můžeš hrát taky solo a obě hry jsou technicky STEJNĚ řešené (client-server).

              "aby Activision mohl rejžovat"

              Stopped reading there... *7*
        • To je ale prece chyba hrace, ze si neprecetl na krabici ze server bude lag, oh wait vlastne jeho pripojeni bude lagovat.
          • "Psal jsi ze D3 by bylo zahackovany kdyby melo singl, coz je samozrejme blbost. Singl nema nic spolecnyho s tim co se deje na online serverech."

            Nevíš, o čem mluvíš. Jakmile je hra offline singl (nebo client side), tak je k dispozici kompletní kód hry. Lze hackovat (na serverech i na LAN). Jakmile je hra server side (WoW a D3), tak to vylučuje uvolnění celého kódu hry, protože část běží ze serveru a ty jí nikdy mít nebudeš. Závěr? Udělám to za tebe, protože ty by si to asi nezvládl.

            Server side systém vylučuje možnost offline singlu. Ledaže by Blizzard definitivně vypl servery a dal lidem celý kód k dispozici. Pak by mohl každý hrát offline. Mám pochopení pro idioty, ale ne pro trolly, takže bye.
            • A kde mas ty argumenty? Proc nekdo kdo pise jenom troll, nemas pravdu, nerozumis tomu, ty bys to nezvladl atd. chce argumenty? Sam si zadny nepredvedl.

              Jo btw, proc pises ze v SC2 se "ale cheatuje lolku"... ja nekde napsal ze ne?

              Zrovna od tebe, kterej napise Diablo 3 ale neni singl hra a zakonci to /thread s pocitem ze vyhral diskuzi tim ze rekl "ja mam pravdu je konec" to perfektne sedi.

              Jo a jestli sis nevsiml, s tim idiotem jsi zacal ty, tak co se vztekas. *7*
            • Ve Starcraftu 2 se ale cheatuje lolíku. Už to fakt nehul. Co tu máme dál? Aha, 5 řádek urážek a rozebírání mého fanboyismu, kšiltovky a broování. Tímhle si fakt na váze svého postu nepřidáš. Nějaké argumenty tam nemáš? Hm. To nemůžeš jenom napsat, že sem idiot? Ušetřil by sis čas. I když mám dojem, že to asi líp neumíš. Meh on you.
            • Aha zajimave, takze treba Starcraft 2 vlastne nemuze existovat, protoze singl je offline a mp je pres bnet. Ale hlavne ze tomu rozumis "idiote". *15*
              A jinak se mi docela libi tvuj styl fanboyizace teda argumentace. Ja mam pravdu, ja ja ty tomu nerozumis. *12*
              Ono vlastne nejlepsi je nekomu nadavat a sam pouzivat bro. To je nejaka poza? Jsi nejaky wannabe cernoskej hoper? *15*
          • Pokud potřebuješ na krabici u online hry upozornění, že hra může lagovat, tak máš serióznmí problém s porozuměním fungování internetu.
            • Gratuluju, nepochopil jsi co jsi sam napsal. Jinak "bro" je to co si rikaji 13 husti typci s rovnyma ksiltama?

              Jinak kdyz to nechapes, tak ti to napisu znova a polopate. Psal jsi ze D3 by bylo zahackovany kdyby melo singl, coz je samozrejme blbost. Singl nema nic spolecnyho s tim co se deje na online serverech. Jinak to ze mp je online a nejde hacknout jsem tam psal, nemusis to opakovat "bro".
            • Tak teď si to zabil bro. Diablo 3 funguje technicky na stejném principu (server side) jako WoW, proto potřebuje k fungování internet a proto nikdy nepůjde hacknout (jen emulovaný server jako u WoW). Věděl sem, že si troll, ale takle dobrý? Congratz. 10/10.
            • Aha, jenze kdybys o tom neco vedel, tak bys nerekl takovou piczovinu. D2 bylo pocheatovany ne proto, ze melo singl, ale proto, ze vetsina veci byla client side. U D3 by mohlo byt stejne jak ve wowku vsechno server side. A videls pocheatovany wowko? Tak priste se snaz trochu vic.
            • Kdyby hra měla singl, tak dopadne jako Diablo 2. Prohackovaná a procheatovaná až na kost. No, thx bro.
            • Ne, fanboyove maji problem pochopit, ze kdyby hra mela singl jako singl tak nic nemuze lagovat.
  • Ano Error 37 se objevuje víc než je zdrávo a většinou kvůli plnému serveru nebo patchování. Nutnost být pořád online je také nešťastný tah ze strany Blizzardu. Multiplayer byl v D2 úplně jiný lvl a stejně tomu tak je i v D3.I přest to všechno věřím, že narozdíl od jiných her Blizzard bude D3 neustále ladit a vylepšovat. D3 je skvělá klikačka i když momentálně na závislost jako na Diablu 2 to rozhodně nevidím. Spíše skvělá oddychovka:-)
    • v 21 stoleti to nevidim jako spatny tah :D prinasi to mnohem vic vyhod nez kdyby to byl jen cisty singleplayer...
  • Nejsem žádný velký fanda diabla ani jiných her stejného provedení, ale po těch xxx letech jsem si to rád zahrál a jsem spokojený :)
    Nicméně musím říci, že hra je zajímavá až na další obtížnost a nejlépe když hrajete s přáteli nebo tak...public games jsou sice dobrá věc, kdy se nudíte při tvorbě xté postavy, ale musíte počítat, že lidi jsou od přírody kreténi....a těch je v každé onlinovce hromady...a tady také :)
    Nehraju to nijak zvlášť rychle (kamarád už jede 3.akt na inferno), mám vícero postav a jsem teprve ve 3.aktu na nightmare, ale opravdu je to zajímavější, když musíte používat skilly společně s mozkem, a ne jen někam skočit a pustit všechno jako na normál :)
    Doufám, že mě to neomrzí než se dostanu na 60.lvl, fakt si chci zkusit s kamarády inferno, ač se bojím, že mě zabije první zombie přežvykující kus koně na začátku nebo co to tam je :)

    Ale je také třeba říci, že jejich 10-12 let vývoje tam vidět není....tak tři roky když přivřu oči....okopčená dvojka s pár vylepšeními....ovšem dobře provedenými....příběh pěkný, souboje atraktivní, dynamické (při vyšších obtížnostech), efekty skillů super...samotná grafika u mě hodně špatně provedená, prostě wowko 2.0 včetně stejných skinů určitých potvor ať už ze starcraftu (nebo hodně podobných) či přímo z wowka, např. demon hunterské prase z durotaru...megafail.

    Nicméně rubačka je to pěkná a oddychovka také, skvělá hra na paření s kamarády, u mě 7-8/10
  • LordBlackadder
    Tak dobrá, právě jsem již po desáte musel změnit IP adresu (během hodiny), protože jsem byl zaBANován administrátorem games.tiscali.cz, přišel o dva účty a musel založit třetí a to vše jen proto, že jsem napsal vlastní názor na úroveň hloubky receneze, jsem zvědavý, zdali bude smazán i tento můj příspěvěk a zdali opět budu muset změnit IP adresu a založit nový účet. Dle mého názoru korporátní pravidla neporušuje.
    • sleepless
      Pastujes jeden a ten samy text do diskusi pod recenze. U Maxe Payna jsem nevedel, jestli je to mysleno vazne, nebo ne. Nechal jsem to byt, prestoze na dotaz se odpovedet nedalo, proste nedalo. Kdyz jsi s tim zacal tady a text byl uplne stejny, videl jsem, ze to je normalni trolling. Proto ty bany. Pokud jsi jen mimozemstan, tak se omlouvam.
      • LordBlackadder
        Bravo, pane Poláček(?), děkuji za Vaše odhodlání k reakci. Mohu Vás ujistit, že o trolling nešlo, argumentace byla myšlena zcela vážně, pokud jste shledal některé z implikací jako vágní, nemusí být chyba nutně na mé straně.
        • "Ono vlastně používání cizích slov je bezvadné, pokud totiž v inkriminované větě nahradíme cizí slovíčka normálními, ze sofistikované věty se stane věta banální: člověk vždy dělá to, co dělá. Je to tautologie ve své čisté, bezobsažné podobě. Ale mýty se na tom staví skvěle."

          Jinak- li řečeno nikoho tady tím nenadchneš burane *3*
          • Trol.diskuzni
            Amaroun => the biggest troll-hunter strikes again!
            • Trol.diskuzni
              Sounds epic => that counts!
            • Ringwraith
              Po bitvě je každej generál.

              (No, to asi přesně nesedí, ale co už.)
          • LordBlackadder
            Dovoluji si označit Vaše vystupování za velmi kontroverzní. Za sebe mohu jen dodat, že iluze má mnoho podob.
            • LordBlackadder
              @Amaroun
              Máte-li problém s rekognizací filologických možností Vaši rodné řeči, doporučuji Vám navštívit ústav pro jazyk Český. Vaši reakci by nemohl považovat za validní ani pražský pantáta ze Smíchova.
            • Jo to možná je, ale co jiného říct lidem, kteří se opakují jako gramofonová deska s naprosto iracionálními požadavky strukturovaných do distingovaných, uhlazených vět, jenž mají za cíl co nejvíce legitimizovat jejich požadavky? Finanční náklady vložené do projektu? Jako vážně? Nauč se používat internet a najdi si to...
      • Trol.diskuzni
        Áhá... Takže klíčové je být pro redakci stále zábavným a neotřelým! *14*
        • Klicove je nechovat se jako pako... a jeste se tomu pak hrooooozne divit ze dava redakce bany. Ale to moc dobre vis ty i tady tvuj kolega pan Zmijak *5*
    • je to smutné, ale dávám tomu tak minutku...možná ve tři ráno to zůstane :)
      osobně jsem neviděl tvé/vaše první příspěvky...takže nemůžu soudit věrohodnost, ale chápu chápu
      • Trol.diskuzni
        Měl jen jediný příspěvek... Lze si jej dohledat u recenze na Max Payne, tam myslím není smázlý.
        • ach jo tak Creat se dostal uz i sem . A nezapomente Pane Creat napsat jak je AMD uzasne a ze jen na nem bezi Diablo UZASNE . Pro neinformovane to je mistni blbec z CZC . I kdyz tam uz taky dostal Banana .
          • Trol.diskuzni
            Creat - to jako já? *8*
            • Tak Trolle tebe vazne nemyslim . Ale ten tvuj kamos nad tebou to je . Na czc je to mistni provokater ,demagog a magor . Prosazuje tam AMD a spini Intel . O HW nic nevi ,ale styl psani to jeho Vykani a radoby intelektualni odpovedi vse sedi .
            • Asi myslí Addera.
    • firebug
      Jses urcite jeden z nejhorsich trollu, ktere jsme na games potkal. Gratuluji! :-)
      • LordBlackadder
        Na nic takového si nehraji.
        • firebug
          Nepises nahodou podobne absurdni pozadavky ke kazde recenzi (financovani projektu? jako vazne?), co se tu na games objevi? Mam dojem, ze jsem to uz nekde cetl... Podle me jses Troll a to prosim jeden z tech nejhorsich. Preji ti at dostanes jeste ten rekordni 13. BAN, at se dneska nenudis.. :-) Dobrou noc
          • LordBlackadder
            Nedomnívám se, že mé požadavky jsou jakkoli absurdní, jsem věrný redditor a českou herní komunitu (nebo to, co z ní zbylo) mám v rámci možností rád.
            • firebug
              @LordBlackadder: Tim si dokazal, ze nejsi upne ztraceny pripad a pokud opravdu chces, dokazes si na na internetu najit nejaky clanek, ktery tvym narokum vyhovuje (i kdyz vlastne ve skutecnosti tak polovinu tvych pozadavku zcela ignoruje). Tvoje ucast ve zdejsi diskuzi tak nema za cil nalezt odpovedi na tve otazky, ale jen a pouze provokovat a zanaset diskuzi naprostymi blbostmi, ktere vlastne nikoho nezajimaji... Porad si o sobe myslis, ze nejsi Troll?
            • LordBlackadder
              @firebug Zde je odkaz na recenzi vytvořenou člověkem, který oplýval alespoň základním citem pro objektivní metodiku posuzování vytvořeného obsahu, služeb, zvoleného obchodního modelu a herních mechanik: gamefaqs.com/pc/930659-diablo-iii/reviews/review-150599
            • firebug
              Fajn. Jestli povazujes sve pozadavky za zcela opodstatnene, mohl bys mi prosim napsat odkaz na recenzi Diabla 3, ktera je bez vyjimky splnuje? Ne ze by me neco z tech tvych pozadavku opravdu zajimalo, ale pro zajimavost bych se rad setkal s necim, co povazujes za "plnohodnotnou recenzi". Prectu si to rano, pac ted jdu fakt uz spat, ale predem dekuji za odpoved.
            • Ringwraith
              >redditor

              I love you, from my heart, I love you, forever with you.

              *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • Trol.diskuzni
        Nejhorších = špatných, nebo nejhorších = hrůzných?
        • firebug
          Tak nejak asi oboji. Trollove me obecne dost serou, to je ale asi duvod, proc to delate.. Tvoje prispevky jsou obcas aspon docela usmevne, i kdyz s tim Skyrimem by sis to mohl uz odpustit. Tvuj kolega ale jenom pise k recenzim porad ty same absurni pozadavky, coz je fakt zivacka... :-)
    • Trol.diskuzni
      Mně taky občas mažou opakovaně i zcela seriozní příspěvky... Takže očekávej, že smažou i tenhle.
      • LordBlackadder
        A neznáš email na admina?
        • Dostal jsi ban za CTRL+C + CTRL+V spam, ty hloubko recenze *15*
          • Trol.diskuzni
            Tak vzhledem k tomu, že jak u MP, tak u D3 ten názor tak nějak pasuje podle něj, proč by jej nemohl projevit dvakrát?
            • LordBlackadder
              Vaše vystupování na tomto serveru považuji bezvýhrandě za nejrozumnější.
        • Trol.diskuzni
          bizi@tiscali.cz... ale bývá busy, no *4*
  • jednoznačně největší zklamání je akt 4, kvalitní hra, ale... že by mě pohltila jako D2 to rozhodně ne. Asi jsem už starej :D
    • Rozmýšlal som podobne. :)
      Ale Akt 4 bol sklamaním aj pre mňa.
  • Karle Vojtíšku,kdy se chystáš do podcastu?ty a Vávra jste nejlepší.
  • xixixao
    Souhlas s předchozími, styl recenze, zvlášť na takhle profláklou hru, prostě vůbec nesedí... Chtělo by to jít trochu do hloubky...
  • Velmi prumerna recenze, ted nemam čas psát proč ale vrátím se k tomu zítra. Hodnocení je taky uplne mimo mísu, proč 8? V žánru je to jasná desítka. Grafika je to nejlepší co jsem za poslední dobu videl, omnoho lepší než treba starcraft 2. Jasne mohli by udelat super nabušenou grafiku s brutalnimi naroky na hw, jenže tohle je skvely kompromis mezi tim jak dobre to vypada a jake to ma naroky. Mužeme se bavit o zvolenem stylu ale za to se body nestrhavaji.
    A to rikam jako nekdo koho tenhle žánr vlastne nebavi a ani d3 jsem nedohrál protože mne nebaví, ale jsem objektivní.
    • Říkáš žánrově a srovnáváš to s SC2. Říkáš, že grafika je skvělá a ona není (stylizace se ti možná líbí, ale to pravé ořechové získáš až se stáhnutím dark filtru a noblur filtru), stačí se podívat na 5,6 let starý Titan Quest, který měl detailní grafiku a vypadal přitom taky dobře (popravdě, jak ta koukám ještě stále vypadá).
      http://www.youtube.com/watch?v=XCPtWLYNFME&feature=related
    • Jasná desítka v žánru je D2 LOD s patchem 1.13. To je top.
      Bohužel po fiasku s D3 (který si zaslouží tak maximálně 6/10) je jasné, že Diablo 2 už nikdy nic nepřekoná.
      • nejake argumenty?
      • Ja bych dal jeste sanci Torchlight 2 :)
        • Asharak
          Už systém perků to podle mě TL2 nedovolí *3*
          • To se uvidí. Já si ho určitě koupím...teda pokud někdy vypnou tu betu. Měla jít jen o víkendu a hraju ještě teď, mám pocit že mě to přestane dřív bavit než to vyjde.
  • Dobrý den

    Našel jsem opravdu funkční Duplikate Hack
    Ptáte se proč si ho nenechám pro sebe a proč ho zveřejňuji ?
    Je tu kvůli tomu že mě vykradli ůčet ale né mojí chybou ale chybou Blizzardu
    Protože vyšlo najevo že se hackerům podařilo dostat do databáze www stránky Diabla 3 která je propojená s databazí blizzardu
    Blizzard to tajil kvůli reálne aukci aby nebyla zpochybněná a vůbec nevaroval hráče na změnu hesla
    Takže už nejsem poctivec a je na každém jak se rozhodne
    • Jisté je to tajné a tutlaj to. Proto to ví někdo z vesnice. Leda by ses tam hacknu ty :-) Další možnost je ta že si mél heslo 123.... No každopádně GJ

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit