Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hra je o tom jak se hraje, mne se hraje dobre a co je hlavni, bavi mne ji hrat. Dokonce se mi stalo, ze jsem schuti zacal hru znovu na vyssi obtiznost. nepamatuju u ktere jine kampanove hry se mi tohle v posledni dobe stalo. no a kooperace tu zabavnost jeste nasobi. Pravda je, ze hra je, na to jak dlouhym vyvojem prosla, po obsahove strance kratka, obvzlast ACT 4 pusobi znacne uspechanym a nedodelanym dojmem. coz je hodne zvlastni. Co se mi naopak libi je, ze se vzrustajici obtiznosti nepratelum pribyvaji utoky a ne ze by se jen zvedly zivoty a dps.
  • No jestli sracccka jako Dragon age II dostala 9 nebo dokonce 10 tak pak diablo ma u me 10 s hvezdickou. Chybi mi tam akorat rozdelovani atrributu a bylo by to super. Jedine minus jsou zatim legendary itemy.
    • Legendary itemy
      itemizace celkove
      nastaveni dropu
      nektery ability jsou stejne nepouzitelny takze hodne buildu je stejnyhc (haha budou miliony kombinaci)
      inferno neni tezky, ale je gearcheck + rng faceroll s prestrelenyma cislama
      mezi prvnim a druhym aktem inferna nesmyslne velkej skok, kterej nejde preklenout jinak nez a) byt protahovan pro dropy z dalsiho aktu b) koupit si gear z dalsiho aktu
      z hlavy uz vic nevim
      jako casual hra asi ok, ale endgame znacne failuje
      • inferno není těžký? te´d sem v prvním aktu na hell a ne že bych to nedával ale zrovna jednoduchý bych tomu neříkal, tak co potom inferno. už si ho hrál??
        • Ano inferno neni tezky od slova obtiznost, pozadavky na hrace, nutnost mit skill atd. Inferno je absolutne prestreleny ve dvou vecech
          1.) rng - grupa champu co ma napr. molten arcaenchanted a vortex te "na haluz" proste v moment kdy si usmysli vortexne mezi sebe a kdyz se tam toci arcany tak jsi instantne mrtvej
          2.) gearcheck - vsechno dava neskutecne silenej dmg a "porazis" to jedine tim ze naberes (ahoj aukce) gear s resistama a hromadou hp

          Jinak uhybat tocicim se arcanum, stunovat moby, hazet si je na hromadu atd. je v pohode. Nejde to kdyz arcane dava 4000 za sekundu + do toho te bije champ po 4 tisicich a pod tebou hori ohen a champove te do toho vortexujou.

          A to mam 45k hp 80% armor a 500 vsechny resisty (melo by byt cca 50% redukce)
          Druha vec je balance mezi classama, ale o tom jindy, treba to trochu spravi.
          • je mi teda jasný, že snad nikdo neodolá a když bude potřeboval lepší předmět, nebude farmit, ale skočí do aukce, zas na druhou stranu do diabla 2 lidi equip taky kupovali.
            každopádně doufám, že ty skilly monstrům trochu poupraví, některý kombinace sou fakt až šílený
            • celkem si nedovedu představit třeba takovou elitku s arcanama, immortal mobama, moltenem a high healthama :D
  • inac, preco v recenzii nebolo rozobrate to nosenie zbrani, co som tu zachytil, tj. ze monk a carodejnik nosi zbrane, a pri boji im zmiznu
    • protoze je recenze cela divna
  • ,,Jeho boj není limitován vaším chybným rozhodnutím..." Takováhle věta mě prostě popichuje. Prostě to napište přímo - je to zjednodušení, které ale napomáhá k zábavnější a zběsilejší akci, o které Diablo vždy bylo. Takhle to vyzní, že bylo mínusem, že někam ,,špatně" vložíte atribut, jenže o tom VÝVOJ POSTAVY je, v životě si taky nepřepínáte podle situace.. Rozumějte ten systém nehaním ba naopak, je variabilní (ne zase tolik, aby se dal obhajovat tím, že neobsahuje zbytečné skilly), je jinačí a s ohledem na větší pestrost vlastností protivníků má své místo a smysl. Když se to vezme kolem a kolem, tak se v diskuzích nestřetává názor fanboyů vs oldschool hráčů, ale všeprostupující slepost k proměně spotřebních věcí (hry, filmy, atd.) vs odpor vůči ubírání se tímhle směrem. Když jsem kámošovi řekl, že to není RPG, tak se bránil slovy o tom, že ho definice RPG ,nezajímá", že ho to baví. Proč by ne? Nikdo mu to brát nebude naopak, ale ať naopak druhým není odepíráno říkat, že skloňované slovíčko RPG nebo ještě lepší slovní spojení - akční RPG bylo dnes předefinováno. Recenze není špatná, ale na můj vkus se moc snaží obhajovat změny, místo aby byla napsána více úderně - například Blizzard určitě chce dělat hry pro co nejvíce široké spektrum hráčů, ale určitě na prvním místě je zisk, proto jsou změny v D3 ušity na míru aukce, na které chce jednoduše dlouhodobě vydělávat. Proč to neříct tak, jak to je?! D3 se snaží zavděčit všem, ale změny opět vedou více ke casual hráčům, protože ty dneska herní průmysl živí. Opět na druhou stránku nemůže člověk, který pamatuje zlatou dobu herního odvětví čekat, že se dnes vyrojí hra, která bude opravdovou perlou, skutečnou revolucí. (trefně někdo v jiné diskuzi poznamenal, jak se mění i samotné diskutování, kdy jsme dříve každý měly názor, ale neodsuzovalo se v rámci nám neoblíbených žánrů apod., navíc každý měl/byl rád za každou hru i když ho nakonec nebavila). Do diskuze bych ani nepsal, kdyby mě nemrzelo, jak se svět mění a jak to zasahuje i mnou oblíbené hry :(
  • Hanzales
    Mohli jste tam alespoň trošku rozvést třeba Artisany, nebo ty vyšší obtížnosti. Mně to třeba na normal a nightmare přišlo jako dvě rozdílné hry. Zatímco na normal jsem za celou hru umřel tak 3x a to ještě kvůli lagu a v podstatě bylo jedno, co do postavičky napráskám a jakým stylem hraju, na Nightmare umírám i 5x na jedné skupince elitek a nutí mně to hrát úplně jinak, promýšlet vše od skilů, rozdělení kamenů, až po způsob boje atd.
    • RockStar
      To myslíš vážně??? Ty chceš aby ti tahle "recenze" něco řekla?? To chceš moc:))) Najdi si můj večerní komentář, kde malinko nakousávám kvalitu, spíš nekvalitu, recenze...
      • Veskoslav
        Tak napiš svou, čtenářskou. Jistě oceníme její kvality:)A neber to jako urážku, rád čtu čtenářské recenze. Ale kafrat umí každý o špatné či obré recenzi:)
  • Keďže som neočakával najlepšiu hru všetkých čias tak som spokojný a pre mňa to je tak 8,5/10 alebo 9/10 alebo niečo medzi.A určite nebudem hladať chybu v menu pretože sa mi nepáči veľkosť písma
  • Keyz
    Doufám,že je tam Scavenger a má podobně komické zvuky animaci jako v Diablo 1.

    http://www.youtube.com/watch?v=Fl5I5CUTqh4 1:32
    -Jak zaklepe ve smrtelné křeči nožičkama to je dokonalé :D

    Vůbec ty zvuky potvor byli srandovní a trefné,je to zde taky?
  • Zeptám se,kdo vše máte momentálně problémy s kolísáním frameratu, micro stutteringem a lagama? Po posledním patchi mi začlo diablo blbnout, že se zakousává a zpomaluje při loadování nových zvuků, nových skupin příšer a tak podobně. V actu 3 to kvůli tomu bylo téměř nehratelné.Zdá se to být celkem globální problém o kterém Blizzard zatím mlčí ... nepřišel na forech s jedinym vyjádřením, krom jejich otřepaného "zkontrolujte si zda máte nejnovější ovladače". Někde tam mají problém, protože na to nemá vliv žádná úprava nastavení, snad jen změna harwareclass v d3prefs, ale to problémy stejně úplně neodstraní, jen se to trochu zlepší. Každopádně podle postů na offi forech má ten problém tisíce lidí.
    • sankuri
      Mam podobny problem.
    • taky mam obcas tento problem :) neco podobne me delaji i 25 man raidy ve wowku, kde i vypnute zvuky, nizke rozliseni a low detaily moc nepomahaji a zatim sem neprisel co je u me v pc spatne
      • Já bych moc neřekl že to bude v PC, spíš engine má nějaký problém s konfigurací daného PC. Já mám Intel core i5 2,4ghz, geforce mx540 2gb a 6gb ram a přítelkyně konfigurace je Intel core i5 2,4ghz, geforce 520mx 1gb a 4gb ram a jí běhá vše v naprosté pohodě, žádné kolísaní frameratu, žádný stuttering ani v těch největších bitvách a ve více lidech a mě se to zpomaluje že je to téměř nehratelné. Pročítal jsem už opravdu velké množství témat na offi foru a ještě mi zbývá pár nápadů ketré jsem nezkoušel. Třebas teorii, že to dělá když máte hru na disku se systémem (přítelkyně má 2 disky ... já pouze jeden), že kvůli tomu že se načítají systémové věci se načíta diablo z disku pomaleji. A druhá teorie je, že nějak špatně využívá CPU což by mělo jít vyřešit pomocí programu Throttlestop. Tyhle dvě varianty budu testovat dnes až přijdu z práce. Jinak jsem už skusil vše ... povypínat úplně všechny grafická nastavení co jsou, přidat do nvidia control panelu vyjímku pro diablo a ručně mu nastavit aby využívalo správné GPU (bralo integrovanou kartu na místo geforce), upravit přednačítání snímků v nvidia control panelu. Změnit výše zmiňovanou harware class v d3prefs, vypnout tam i trilinear filtering. Prostě kromě těchto 2 věcí jsem zkoušel již vše co se na forech probíralo. Tak doufám, že něco z toho zbývajícího pomůže, jinak budu muset počkat na fix od blizzu, čehož bychom se nemuseli dočkat, pokud je problém přímo v enginu.
  • Diablo 3 je nejlepsi hra vsech dob
    • To určitě není*13*
  • Zdá se, že mnoho lidí nepochopilo ten systém skillu v Diablu 3. V čem je rozdíl oproti pridelování bodu? V ničem, akorát v tom úkonu, že pridelíte bod. A vtom, že kdybyste chteli zmenit skilly, tak ve vetšine ostatních her musíte navštívit nejake npc a zaplatit treba nejakou sumu, tady to mužete udelat prímo na bojišti. Teda principialne žádny rozdil. Vašim buildem je to, co mate na skill baru.
    Navíc Blizzard chce aby se hráči drželi jednoho buildu, k čemu ma sloužit nephalem valor buff pro max. lvl
    • Já s tímto systémem také problémy nemám, asi je to zjednodušení oproti předchozím dílům a v podstatě se nedá nic pokazit, ale pro mě je to ok.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší