Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra vyborna :) skoda ze uz dokazou i pirati prolomit ochranu jakou ma diablo 3 s tim ze udelali emulator a hrajou to taky :// Tem parchantum bych to vubec nepral zato jak me ukradli goldy.
    • Co mají lidé co Ti vykradli účet společného s těma co hrají neoriginální hru? Naopak to nedává smysl. Aby Ti někdo vykradl účet tak musí být na BN tudíž musí mít originálku.
  • hmm, jak vas muže takovy primitivní žánr bavit, to skutečne rešite v praci tak složite problemy 9 hodin denne, že večer nezvladate hru, ktera vyzaduje alespon trochu kreativity, taktiky nebo premyslení?
    • Když je to tak primitivní hra, kterou ty zřejmě pohrdáš, pro vůbec do této diskuze mezi nás primitivy chodíš?
    • Hraní kreativních her se přeci s Diablem nijak nevylučuje - dá se to v pohodě střídat. A hlavně hra typu Diablo vlastně není o zábavě. Je to perfektně odladěnej virtuální "Skinner Box" (kdo chce, nechť zagooglí) - čistá psychologie jak správným dávkováním (což je docela věda) odměn (od reálných pamlsků pro zvířata, ale po žlutý loot pro hráče) přimět subjet aby do zblbnutí opakovat nějakou akci (Skinner nechal zvířátka mačkat plošinku, Dibalo nechá hráče klikat na panáčky zobrazující démony). Pokud to dávkování odměn odladíš fakt dobře, tak požadovaná činnost nemusí být vůbec zábavná aby ji subjekt opakovat do zblbnutí. (tím samozřejmě nepomlouvám Diablo - taky ho teď pařím do zblbnutí s výjimkou když nejedou servery. Jen jsem realista a nedělám si iluze že by za tím bylo něco víc)
  • http://www.sirlin.net/blog/2012/5/3/diablo-3s-ability-system.html
    mluví mě z duše....
    • Odulin
      Sirlin = nejlepší karetní bojovka na světě= Yomi :))
    • Trol.diskuzni
      Je to velmi obratně napsané, bohužel však taky velmi jednostranné... V podstatě by se to dalo shrnout do jedné věty: "Nyní je to správně, v Diablo 2 to bylo špatně a tak to je, bez diskuze."
      • seš šikula, pochopils!....v D2 to bylo dobře do té doby než D3 ukázalo jak na to jít mnohem lépe... .)
        • Trol.diskuzni
          Je mi jasné, že v dnešní době už je i gameplay ve stylu D2 příliš hardcore... *7*
          • ten gameplay který byl založený na tom dostat skill na 20 level podpřit ho synergiema a pak už jen čekat až padle věc která dále zvedne level toho skillu - well, byl to gameplay, a to vskutku skvělý, vydrželo mě to léta a obrovské plus byly mody kterých sem se něco nahrál (Eastern sun, Zy-El, Median...) - diablo 3 rozhodně není dokonalé, nejvíc mě tam vadí právě to, že nepodporuje mody a že je tam až moc nachystaného místa na další datadisky....................ALE to, že schopnosti nejsou založené na číslech levelů je podle mě, jako fakt old skool hráče kterej rozhodně nemá rád zjednodušování, skvělý tah - sem zatím na Hellu s doctorem na 60lvl a celkově mám nahráno 72 hodin (strašný číslo :( ) a je mě zcala jasné že možnosti jsou mnohem větší než v D2 kde to omezovaly právě ty skillpointy - i když se to tak z prvu vůůůbec nezdá!!!
  • Hairy_Ass
    Někde na začátku diskuse jsem napsal, že doufám, že se to tady nezvrhne, když recenzent udělil v celku neutrální 8/10, ale dnes ráno tu je skoro o 300 komentářů víc a trollové mají žně. *1*
    • ale on tam přece nezdůvodnil, proč nedal 10/10; vůbec nechápeš ten problém, on to nedal! myslím, že za toto se bude brzo zodpovídat tribunálu blizzardích fanbojů.
      tak nám nedali desítku diablu 3, paní Müllerová!
  • Odulin
    Mimochodem včera večír jsem přišel k D3, že s tím zas pohnu a koukám, já nemám ani floka, monka (29) skoro nahatýho, v truhle ani vindru...no nepotěšilo mě to. Ze začátku jsem myslel, že to budu nějak řešit, ale nakonec jsem byl po ani ne 2 hoďkách zpět na svých číslech (HP, DPS,Armor). Chvílema jsem si přišel, jako kdybych přešel na novou obtížnost.:) Začal jsem hrát jiným stylem, využívat jiné skilly a hrát prostě efektivněji. Takže sumasumárm dobrá zkušenost....jenom bych ji nerad zažíval pravidelně. *4*
    • A hrál si přes public? Máš Blizzard Authenticator? Nebo se ti to stalo i když hraješ jen solo?
      • Odulin
        Jj 2x a už to asi neudělám. Autentifikátor nemám a ani neplánuju. Uvidímě jestli hacker vstoupí 2x do stejného účtu.;)
    • takze stylem: vykradli mi postavu... jsem za to rad!
      • Odulin
        Jj tak nějak. Jako co mám dělat, prdět se s nějakou podporou a řešit to bůhví jak dlouho a jakym stylem nebo nadávat jaký jsou v Blizz kkti? Raději na všem hledám to dobré a ono nakonec to opravdu byla dobrá a zajímavá zkušenost. Jestli dnes večer zažiju to samé, tak už ale tak odvázán nebudu.:)
        • Zayl
          Zkusil bych kariéru v církvi. S takovým přístupem můžeš aspirovat i na papeže. Někdo ti něco ukradl. Být trošku naštvaný je přirozená reakce, ne?
          • Odulin
            No jéje...ale naštvanej tak 5 minut, nebudu nad tím lamentovat celej večír.;) V týhle fázi to nebylo až takový neštěstí...ale to je jedno, to je subjektivní.
        • Trol.diskuzni
          Blizzard to PRÝ řeší v rámci desítek minut...
          • Odulin
            Njn. tak snad příště..;)
            • Mě hacknuli wowko a Blizzardu trvalo necelý 2 hodiny včetně chatu s GM abych měl všechno zpátky. Podpora jim celkem funguje.
            • Nedávno mi byl vrácen účet za dvě hodiny. Tak snad někdy příště :-*
    • cool story
  • sidi
    :D tak presne to je s diablem !
    http://9gag.com/gag/4255986
    • Veskoslav
      To samé jde udělat s iPhone a cihlou atd.....
      • Ringwraith
        A nebude to pravdivé?
        • Bude, ale bude to naprosto jednostranné. Taky můžu takhle udělat článek, kde budou všechny věci co mne srali když jsem tak před rokem chtěl Diablo 2 začít hrát znova a většina z nich v Diablu 3 neni.
        • Bude a nebude... v tom je prave kouzlo demagogie...
    • Hanzales
      Já tam třeba minimálně s 6ti body absolutně nesouhlasím. Ve zbytku má pravdu, ale celkově to zase působí jen jako další idnividuální hate :o)
    • GlaDOS
      Tohle ti udělám s každou hrou ;)
      • no to je smutna pravda ze nove hry nestoji za nic
        • GlaDOS
          Napsal jsem s každou hrou. Ne s novou hrou.
          • Dej Wizardry 6 a 7, Ultimu 6 a 7, Gabriel knight 1,2,3 :) Pro zacatek staci.
          • skus system shock 1 a 2
            • a BG1 a BG2 :)
        • life28
          tak nekupuj, nehraj.
        • Veskoslav
          Jde spíše o to, že tyto účelové obrázky nic nedokazují a můžeš to takřka udělat s jakoukoliv hrou, věcí, jídlem atd.
  • Ahoj! kupil som si hru Diablo, hral som ju 2 tyzdne a - stop- moj akont je zamknuty - tak mi poslali na mail co mam robit. skontroloval som pocitac, maily - zavirene nebolo nic ani som nemal cervou- 3 krok prihlasit sa https://eu.battle.net/account/support/password-reset.html a zmeniť heslo - bohuzial moje mail adresa nie je vedena v battle.net - tak co mam zmenit a urobit aby to slo??- nejde to vôbec - tak zajtra idem do obchodu vratit hru - nejde !! som zvedavy co mi povedia ? alebo mi vie niekto poradit - diky
    • Jak to myslíš že tvoje mail adresa není vedena v battle.net? Vždyť na přihlášení jsi tam nějakou dával ne?
    • btw to je jasny, ze hru ti zpatky nevezmou :D kdyz uz si pouzil CD key :D:D to je jako kdyby si snedl plechovku s tunakem a sel to reklamovat..
    • tak vina je nejspis na tve strane, me hacknuli ucet ve WoW tak sem poridil authenticator a vse je v pohode. Jinak email adresa zmenit jde jen v pripade, ze tam mas svoje jmeno a posles jim fotku tve obcanky nebo pasu. btw nahres si bezpecnosti software, kopiruj heslo misto vytukavani a porid si authenticator a nikdo se na tvuj acc nedostane. Jeste je tam nova ochrana pomoci smsek, kterou sem zatim nemel duvod zkouset..
  • tak Lord of Hell konečně povstal, máme tu "perfektní" DRM ochranu a ta si už vytváří svoji armádu skřetů a zombíků, co se vrhne do aukcí *7*
    neheldě na DRM, je tahle hra prázdná, nenáročná, odreagovávačka/sračka za 6/10max. Dojede to opravdu každej za pár hodin... už ani nemá smysl se někde chlubit, že si to zvládl dohrát, to dává větší smysl se chlubit výkony v angry birds, čeče
    tfuj
    • Veskoslav
      Až dojedeš za pár hodin Inferno od koupi hry, tak ti koupím barák, auto, letadlo a budu ti platit doživotní rentu 300000 dollarů...
      • Někteří lidi profičí normál a tím pro ně D3 končí...
        • Teď je otázka, jestli to má jenom kvůli normalu cenu kupovat... A to platí obecně snad pro všechny ARPG.
    • Takže ty to dohraješ za těch pár hodin na Inferno?To jsi opravdu maník.A v Diablo 3 se člověk nechlubí tím,že to dohrál na Normal.Ale že udělal nějaké achievmenty podle mě, které jen tak někdo nezvládne. Neříkám,že hra je bezkonkurenční.Ale jako velmi dobrá odreagovačka mě baví týden a pořád mě to ani trochu neomrzelo.V partě s kamarády je to senzační zábava.A pokud někdo rád krvavá jatka, tak je to hra právě pro něj.Časem přibude PvP,datadisky což zase prodlouží dobu hraní.Která už teď je podle mě slušná (tím nemyslím dohrání Normal,který je spíš takový tutorial)
    • Lady of Hell.
  • Ešte raz ak by niekto vedel poradiť skus mi na ps123w@pobox.sk - tu radu :) ďakujem za pomoc nespokojny
  • jedina šance pro tiscali, aby si zachovalo tvář je udelat kontrarecenzi od nekoho kdo to umí a pro koho tahle serie neco znamena. tohle se stejne u velkych her bezne dela

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit