Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BTW recenzi si představuji takto: http://www.eurogamer.cz/articles/diablo-3-recenze
    TISCALI PLS!
    • BoB.2
      Tam je recenze 2dny a má 83komentářů ,tady je den a má jich 362 to mluví za vše. *5*
      • Taky vám nejde UTF8 kódování? Máte místo květen kvìten?
      • Čím více komentářů tím více zobraz...aktivity adblocku.
      • tam se musíš registrovat, což dost odrazuje. tiscali je trolling lepčejší
        • Hairy_Ass
          Jo, povinná registrace by možná někoho odradila, ale tady jsou nejaktivnější trollové stejně mezi registrovanými uživateli, takže by to problém neřešilo. *4*
  • uprímně řečeno ..hrál jsem starter edici ....to je takovej HNUS velebnosti že to není ani možné 5/10 ...víc bych tomu nedal ani kdyby mi šéf blizzu klekl u nouhou :D...hra hodná 500 ....ani ne !!!! *11* *11* *11* *11* *11*
  • 11/10
  • Trol.diskuzni
    Skyrim 10/10 -> Diablo III 8/10... To je krapet zajímavé.
    • Cahir
      Nikoliv, vzhledem k tomu, že recenze Diabla 2 a Warcraftu 3 se taktéž pohybovaly kolem 80%...

      Blizzard přelomové hry prostě nedělá. Kultovní možná, přelomové nikoliv. Stejně se z D3 opět stane nejhranější hacknslash na několik let.
      • Trol.diskuzni
        A Skyrim byl přelomový v čemže? I ten bugfest už přece předtím předvedli hned čtyřikrát...
        • Cahir
          Hele já nejsem zrovna ten nejlepší člověk na obhajobu Skyrimu. *1* Mám k němu hooodně výhrad... Ale jestli jsem za dobu v něm strávenou něčeho potkal minimum, byly to právě bugy.
        • Tobě ten Skyrim vlezl řádně do hlavy. Už jen za to jak tě se*e bych mu dal 12/10 ;-)
          • Trol.diskuzni
            Já jsem mu chtěl dát též 12/10 tady, ale bohužel mi to systém neumožnil... Takže jen 10ka. *3*
            • No vidíš, tak můžeš být spokojený a už nebreptat.
    • Miserius
      Je to tak spravne, Skyrim XXX hernich hodin, Diablo X *16* A neresim nejaky problemy s pripojenim, kdo si myslel ze prvni 2 dny bude nonstop hrat je ma*or (coz samo o sobe je smutny u singleplayer hry )
      • Trol.diskuzni
        Vzhledem k tomu, že to dost lidí bude chtít hrát jen v singlu, tak je vcelku kontroverzní fakt, že mu to (u této série) nově není zcela zaručeně umožněno... Ale když si vzpomenu na to, co jsem zažil se šoky se Skyrimem, tak si myslím, že si "nemají vzájemně co vyčítat".
      • BoB.2
        Na Skyrim vychází opravný Pathe ještě tet, podle mě si 10/10 nezaslouží jak Skyrim tak Diablo3.
        • Miserius
          No a? Patche tu od toho jsou. Mozna si 10 nezaslouzi, ale 9.5 trebas jo, a stopro vic nez Diablo! Pokud to beres tedy tak, ze hra se hodnoti hned po vydani v tom stavu jak vyjde (kdyz se ti nelibi patche) tak Skyrim -8, Diablo -3
          • A proc si skyrim zaslouzi vic nez diablo?
            • Miserius
              Zzz co to placas? Co meles o penezich? To mas takovy komplexi ze to pises vsude? Jinak kapesny dostavam, samozrejme, ale moje kapesny bude vetsi nez tvuj plat :)

              Drasta: Pul roku? Hra se dohraje za 7 hodin, x5 polovani a jsi na 35 hodinach, jestli pak jen behas sem tam a a prijdes si ze hrajes, to uz je jina...
            • Srovnavat skyrim s diablem je ulet.
              Herni doba je individualni.Nekoho to muze bavit hrat skyrim 100 hodin a me treba jen 30 .
              Kazdopadne pochybuju podle toho stylu jakym to miserius napsal ze vubec nejake penize ma krome kapesneho od rodicu :]
            • Ja u Diabla pocitam s hraci dobou cca pul roku az rok. Vedlejsi questy me nezajimaj, pribeh me nezajima. Zajima me to co je hrach od blizzardu to nejlepsi. Krystalicky cista hratelnost.
            • Miserius
              Nabidne ti 10x delsi hraci dobu, dejme tomu hlavni pribehovou linii maji oboje na stejne "urovni" ale tim diablo konci, skyrim zacina (a nez zacnete rikat ze vedlejsi Q jsou o hovne, Valce o Skyrim, spousta "cechů" atd, tomu nerikam bezny, suchy vedlejsi Q). Diablo asi za par mesicu nabidne pvp areny...supr teda no, 9 let delaj takovouhle chujarnu a stejne nevydaj vse... Always online ? Tak na moje penize zapomente, takovehle hry jsem si chtel zapnout na notasu na chajde po vecerech např... Pokud budes rikat ze diablo nema jen jednu class, Skyrim taky muzes behat jako melee bojovnik, wizard atd, jak tady tak u Diabla bude herni zazitek az na par vyjimek jen o jinym boji...
  • Jen 8/10 jo? Po pravdě jsem čekal jasnou 10ku max. 9ku :) Ale já jsem pouze uživatel.
    • Trol.diskuzni
      Mno jo, holt tady někdo nebyl dostatečně motivován...
      • To bude tím že Activision nemá v ČR pořádnýho vydavatele...
        • Trol.diskuzni
          No právě... Od nich ceny do podcastu nejsou.
  • jindra.veliky
    nechce se mi to cist takze co je v recenzi uvedeno za zapory? *6*
    • Cahir
      Nastoupil Král (ještě k tomu znuděný) a rád by věděl, jaké jsou zápory. No tak poddaní, služte!
      • jindra.veliky
        zatim jen princ...trochu by ses měl venovat zahranici *3*
        • zatim a asi navždy *3*
      • Tleskám, opravdu, ale opravdu moc pěkně napsané. Tvým trefným názorem se mi na tváři vyloudil úsměv .-) Kéž by, bylo více takových pěkných a slušných reakcí na games.cz


        Váš Werdes
  • jak jsem se jich zastaval, tak 3 tydny po vydani je to furt to samy, error 37, lagy, vykopavani ze hry... to uz fakt nejde rict jinak nez BLIZZARD JSOU ZASRANY VYJEBANY ZMRDSKY K*K0TI K*RVA DOPICI
    • čéče po desetihodinový nonstop pařbě,kurňa si mě rosesmál.Dej si studenou sprchu a možná to bude lepší *1*
      Divný, nalognul jsem napoprvé, ze hry mě to nevyhodilo ani jednou, nepřeháníš takhle náhodou?Nebo že bych byl takovej haluzák? *1*
  • Sakra teď se nemůžu dostat do aukce, rychle tomu uberte dva body z hodnocení... (jenom vtip)
    • Teď už shodili servry úplně..
      • jj vi nekdo proc ??
        • Protože jim došlo že udělali srašku a ted se za to stydí
  • firebug
    Fajnova recenze. Na hru se prozatim porad tesim, ale jsem zvedavy na dojmy od jinych autoru (hlavne by me zajimalo, jak se libi Tukanovi). Do Diabla 3 urcite jako fanousek dvojky casem pujdu. Snad do te doby trosku zlevni a Blizzardu se podari vychytat tech par chybek, kvuli kterym jsou nekteri uzivatele schopni hazet na Metacritics ty demostrativni nuly... :-)
    • Ellendway
      Pokud myslíš problémy se servery, tak ty již jedou bez větších chyb. Ano, někdy je lag na pár sekund, ale přežít se to dá i na Hell obtížnost :)
      • Jo, jako třeba v neděli, kdy to půl dne nejelo :))))
  • sankuri
    Mno takze Hell za sorcku stale zadna vyzva, snad to Inferno bude tak hard jak lidi tvrdi, protoze jinak zacnu litovat vyhozenych penez.
    • Neboj, na infernu si vylámeš zuby :) (Normal - Hell jsou jen expící oblasti)
    • Zayl
      To sis koupil Diablo kvůli obtížnosti? Teda nevím jestli si nezabloudil do špatného žánru. A pokud tě baví gameplay tak to nejsou vyhozené peníze ne?
      • sankuri
        Koupil jsem D3, protoze jsem se neco nahral D2. Tam ta obtiznost byla.
        • Osobně si zatím taky trochu myslím, že by mohli obtížnostně ještě trochu přidat... Hlavně bosů na konci aktu apod. Ale i tak jsou některý kombinace championů strašně drsný.
          Jinak ale Inferno je už velmi tuhý...respektive od druhého aktu je pro melee postavy momentálně obtížný až moc. Většinou umírají na první ránu protože nemají vybavení. Co jsem ale zatím vykoukal, tak lepší resistance, lepší brnění a zbraně mají opravdu velký vliv a i tohle se prý dá zvládat. Otázkou ale je, zda se někomu chce doopravdy měsíc "farmařit" první akt inferno, aby poté v actu2 nezemřel na jednu, ale na dvě rány :) Hodně pak pomůže aukce, kde si lidi prostě nakoupí vybavení z Actu 4...
          Jo a wizardka a demon hunter zvládají inferno lépe... Sice taky umírají na jednu ránu, ale naopak volí taktiku co největší škody a z dálky ty championy udolají...
    • Kolik na ní máš dps a HPčka? Já hraju s kamarádem a na hell nás občas nějaká ta skupina elitek dokázala docela potrápit a mých 40k HP šlo někdy hodně rychle dolů.
      • kupodivu jsem zjistil, ze na hell je to single jednodussi nez ve skupine
      • sankuri
        s buffem momentalne neco pres 7600 damage a kolem 13k HP, lvl mam 52
        • Já na 54 barbarovi mám necelých 6k dps a již zmíněných 40k HP a některé elity byly schopné mi životy hodně rychle zredukovat. Ale je fakt, jak píše sk, že na solo to bylo opravdu o poznání lehčí než v duo.
        • Aha a prešiel si hell na 52 leveli. *7*

          To ti ale uverí len niekto, čo d3 nikdy nehral, lebo level 50 budeš po skončení nightmare a 52 tak po prvom akte hell. A 13k hp? Takže v podstate každý druhý unikátny enemy ťa dá na dve tri rany a takým ako mortar/desecrated/fire chains sa ani nemôžeš ukázať v line of sight. Ale chcípať pri každej skupinke nie je žiadna výzva, čo?

          *15*
          • sankuri
            Oprava musim mit uz 54 (nejsem doma abych se podival presne) kdyz mam vlastne Force Armor:-) Ja jsem nerek ze jsem ho prosel, ale ze ho hraju:-) Jo pravda bez buffu neustojim kolikrat 2 rany od jedineho obycejneho moba (s Force Armorem a Diamond Skinem jich ustojim i 10 bez ohledu na to jestli je to nejaky zombik nebo Diablo bez ohledu na to kolik mam HP), ale sorcka neni tank aby potrebovala milion HP, k tomu ma skilly, pasivky a predevsim dmg aby to vsechno chciplo driv nez se to probudi z mrazu/stunu. Mam tento build:
            http://eu.battle.net/d3/en/calculator/wizard#miXdYO!bYW!baaacY
          • No to je vlastně fakt, já nightmare ukončil na 52 levelu, level jsem pak udělal během farmení itemů, které jsou potřeba na výrobu hole, která je nutná pro vstup do tajného levelu s plyšovými medvídky, kopretinkami a poníky a včera jsem začal hell a jsem někde za půlkou 1. aktu na 54. A 13k HP je opravdu málo, že by překlep?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit