Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč každy recenzent piše jen o klikaní?? Když to není vubec pravda...protože znaly hrač už od prvního dilu používa shift....vubec to neni o klikaní aby někomu upadl prst
    • Odpověděl jsi si sám ;)
  • Zatím jsen zkusil jen s guest key-em takže jakési demo a bavilo,mám objednáno.
    A co na to Dan Vávra? nechce se mi prohlížet 5 stránek komnetů teď večer tak se jen zeptám,už se k tomu vyjádřil? *1*
  • me se hodne líbila recenze od aleše smutneho na max payna, to bylo skvele čtení, nebo treba vavrove recenze, nebo i smejkiho. doufam že vydají i nejakou další recenzi
  • Diablo 3 je hra designovana pro masy a vydelavani penez. V tomto smeru je dokonala, bude ji hrat hodne hracu a bude vydelavat. Ale ciste po herni strance je to zklamani a rozhodnuti jako nemoznost osobiteho vyvoje postavy ji degraduji. Nejsmutnejsi je, ze az za par let activision odstavi servery, tak se z ni stane mrtvy kus software. Diablu 2 tak nesaha ani po kotniky. Je to typicky predstavitel komercniho konzumniho dila.
    • Trol.diskuzni
      Naprostý souhlas, kolego... Mimochodem zajímavý blog, včera jsem si něco málo pročítal.
    • Ty jsi ale idiot, mluvíš o Diablu, které jsi ani nehrál. Přiznaný tvůrčí zájem u Diabla 2 byl aby byl koncept co nejdednoduší, aby ti na ovládání stačili 2 tlačítka a aby to dohrála i tvoje babička.
      • * tvůrčí záměr
        • Ano, priznany tvurci zamer je vyprodukovat konzumni hru pro masy. To je presne ve shode s tim, co pisu. Neni duvod me nazyvat idiotem.
    • Servery na předchozí Diabla jedou stále, z čeho usuzuješ, že je acti za pár let odstaví? Musím říct, že seš první, od koho takovou hovadinu čtu.
  • jindra.veliky
    na nekterych screenech me grafika fakt dostava...takovej Polda od Blizzardu *7*
    • Hairy_Ass
      No, ty záběry z tajné úrovně trochu připomínají styl prvních Poldů. *4*
    • Pokud to bude stejně zábavné jako Polda tak proč ne. *9*
    • Trol.diskuzni
      Jj, tím se ta hra u mě odepsala... nainstalil jsem D2 se ScreenRes patchem a jsem spokojený.
      • jindra.veliky
        kdyby aspon nechali nasrtoje pro moddery....ti vzdycky vsechno napravi, bethesda by mohla vypravet *5*
        • Popravdě, ono už něco tkaového existuje. Existovalo to už při betě. Jedná se o program, který odstraní ten blur filtr a dosadí nový, který hru ztemní a zostří.
          • Pst, na něco nadávat přece musí!
        • Trol.diskuzni
          Však počkaj, příjde TES MMO a všichni se z toho po*ereme - hráči z bugů, komunita z pracovní vytíženosti se záplatami a Howard štěstím, že si zase namastil kapsy... *3*
  • Tak sa priznám, nikdy som diablo nehral, raz som instalnul 2, ale po BG ma to neoslovilo, to však neznačí, že si o D3 nič nemyslím, my čo sme v NNNP /nehraj, nekupuj, nesťahuj pi*oviny/ vám musíme otvárať oči! *1*
    A čobolákov si nechajte, keď vás kníže premenuje na juhovýchodné Nemecko, budeme sa smiať my z čobolova. PS Zdravím agenta CIA Vondru.
    • Odulin
      NNNP? Spíš Druducha. *1*
    • Veskoslav
      Ty jsi v ale v DCNAT.
      • 6.5
        http://www.gamearena.com.au/pc/games/title/diablo-3/reviews.php/diablo-3
        Konečne súhlas
        • kostejnesmrtelny
          And not a single fuck was given that day *5*
  • Jsem rad, ze D3 splnilo vsechny me ocekavani. *5* Slysel jsem, ze v D4 zavedou prevratnou novinku, ktera potrapi mozky hracu, ehm. teda to co z nich zbylo po hrani D3 - moznost vyberu v skill tree a nutnost pridelovani bodu do vlastnosti, aby i mainstream mel pocit, ze hraje RPG *1*
    • Protože STR na gear, DEX na max block a zbytek do VIT mi totálně zavařilo mozek... *5*
      • Pubertacku, v normalnich RPG ziskani skillu je odvisle na vysi jednotlivych statistik postavy. Ziskani nekterych skilu drive, pak muze vyrazne usnadnit postup ve hre. Dale statistiky ovlivnuji nosnost postavy, rychlost, pravdepodobnost vykryti utoku, pocet kouzel, ktere se ziskaji pri prestupu na vyssi level atd. Ale to se asi detem, ktere hraji D3 spatne vysvetluje. Takze sup vymackni si bedarka a utikaj si uklikat dalsich tisic bestii.
  • Tak diablo 3 je uz celosvetove hodnocene lepe nez d2 ! At zije novy kral
    • Bezvadný král: Error37
  • Trol.diskuzni
    V každém případě Vávrův článek tato diskuze určitě netrumfne... Což jsem avizoval už před několika měsíci. *4*
    • jindra.veliky
      nejakej jeho nazor na D3 by se hodil *4* snad se o tom vypise aspon na blogu, byla by sranda *14*
  • 1001

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit