Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky
    ohledne D3 jsem jen zvedavej jak jim to vyjde s tou protipiratskou ochranou...zatim porad nic..tedy..ne ze bych si to pak chtel stahnout. zatim jsem zadnou hru ze serie nehral a grafika trojky me dost odpozuje (vadi mi a to nejsem fanda serie) *1*
    • Trol.diskuzni
      Tak si zahrej 2ku...
  • no, snesl bych pro nejlepší díl serie i víc, hlavně když treba ta hra, jak se to menovalo ? skirm, nebo nak tak, prostě naka ta FPS RPG suxarna měla 10 nebo kolik OMG...

    jinak za mě D3 10/10, lepší hru jsem v tomhle století nehrál zatím
    • jindra.veliky
      zkus hledani mi, je to primo ve Windows *5*
    • "skirm"
      2/10
  • Hraci su ako sialena zviera napadnute chorobou BSE. Je jedno aku medicinu ma, bude iba viac revat.
  • to musí být teda pěkná srajda, když to dostalo jen 8
  • Já se osobně stydím za to, že jsem si koupil D3. Jestli někdy budu hrát diablo, tak už jedině dvojku nebo jedničku. Ani to blizzard nezachrání novým datadiskem
    • a co jiného bys čekal od karla drdy.diablo má své kvality,nedodělků mnohem víc.
      ale je to blizzad takže hodíme 10ku,co kdyby náhodou jsme jednou prozřeli a ohodnotili tak 6
      a odhodili ten závoj lží .kterou tady fabrika jménem level company řídí už několik let.
  • Wowko z hora za litr... lol
  • vsude dostava d3 9 z 10, hadam, ze tech 8 dali aby byly zajimavejsi....
    • Ano, všude tam, kde Activision poslal upomínkový balíček s pěknými dárky, slíbil world first whatever atd.
      Je jasné, že D3 nemá na 9 či 10/10 neboť ty jsou (měly by být) pro hry revoluční, řemeslně perfektně zvládnuté a bez chyb, ovšem jiné weby si dát méně nedovolí, protože by pak museli snášet vlnu kritiky, se kteoru se nechtějí potýkat.
      Tato stránka naopak věří svým čtenářům dost natolik, aby udělila pravdivé hodnocení. Přestože se tu najdou lidé, kteří se stejně budou pokoušet o flame a trolling, určitě to nebude jako u IGN, které si čte hromady rádoby gamerů, kteří se v době vydání velkých her typu Skyrim a D3 začnou všude ohánět hláškami typu: Ima gamer hurr durr D3/Skyrim a těší se, až vyjde Skyrim 2.
    • EG dalo 8
    • Trol.diskuzni
      Ne, to dali, protože s Activision nekamarádí...
    • A kdyby dali 9, tak by jsi zase p*čoval, že se bojí dát Diablu míň jak 9...Protože je to od blizzzzzzzzzarduuuu. *11*
      • Cahir
        Trola nelze uspokojit , je to jeho životní prokletí. *1*
    • Miserius
      Vsude dostava 9/10 pac recenzenti nemaj vlastni hlavu a vi akroat to ze lidi ocekavaj 9 ci 10
      • No hlavně že tady každá druhá kokotina dostane 9 bo 10/10... Ty hlavo... *12*
      • 8/10 je hodne malo pre Diablo 3 to je hra ktora tu s nami bude este roky ;) Hociaky paskvil co ma 4 hodiny gameplayu to chyta 9 ci 10 ale tak moze to byt fuk cisla u recenzii stratili zmysel uz pred rokmi.
  • No tak muzu rict ze me diablo 3 zklamalo...a misto toho hraju tuto hru ktera mi pripomna diablo 2 a mozna me bavi jeste o tridu vice...

    http://www.drakensang.com/?&aid=3546&invID=xbdeehficfexcbbfahiacxfcaafjxibfxidcxbaa
    • jesti hrajeś tohle tak tě lituju. Je to snad nejvíc kopírovaná hra se stupidním neli žádným příběhem. No jo no ale je pravda že vrána k vráně sedá
    • Drakensang je trošku víc nudná hra... u diabla 3 teď trávime s kámošem dost času.. nevím jak singleplayer, ale coop hra je prostě boží.. hrál jsem všechny díly diabla a pro ty, kteří brečí, že strom dovedností už ve trojce není a proto to není diablo.. zahrajte si jedničku... taky tam zádný strom dovedností nebyl a byla to úžasná hra... Ale nebudu Vám brát Vaše chytré a úžasné názory typu, že D3 je blbost... mě taky příjde WoW MoP jako naprostá sra*ka :D hlavně díky asijskému stylu zpracování, které jsem u Americké hry nečekal...
  • najvacsie sklamanie bol jednoznacne Witcher 2. Ale nebudem to vypisovat do kazdej diskusie ako poniektori kkoti tu (gay a troll)
    • Vím, že je to pokus o trolling (baby's first huh?), ale stejně: Co je na Witcher 2 špatné? Nádherná grafika? Skvělá hudba, ozvučení a voice acting? Výborný gameplay? Úžasný příběh a postavy? Nebo snad ty dobré dialogy, ta autentičnost a nebojácnost nechodit pro hrubší slovo daleko? Hra pro hráče a ne pro casual masy, která sází na atmosféru bez toho, aby se snažila být přemršele dark cool and edgy? Jistě, hra měla své vady (např bojový systém, který někdy dokázal naštvat), ale celkově se jedná snad o nejlepší RPG poslední doby.
      A ne, Skyrim si toto označení vskutku nezaslouží. Pochybuju, že by Toddík dal Skyrim Obamovi jako dárek při návštěvě.
    • "Jednoznačně"? Jednoznačně pro koho? Asi pouze pro tebe. Pro mě je to naopak "jednoznačně" nejlepší RPG za poslední roky. Tak jsme to tvé "jednoznačně" vykompenzovali mým "jednoznačně" a můžeme to uzavřít.
      Jinak abych nebyl úplně OT, tak já jsem zatím s Diablem 3 celkem spokojený..jen škoda těch výpadků (s kterými jsem se v posledních 5ti dnech až na nedělní výpadek serverů už nesetkal) a občasného kolísání odezvy od serveru (většinou se drží okolo snesitelných 250ms).
      Od Diabla 3 jsem nic nečekal, netěšil jsem se na něj (narozdíl třeba od zmíněného Zaklínače) a byl mi vcelku ukradený, koupil jsem si ho jen kvůli akci v Tescu za 725Kč a nelituju. 8/10 si určitě zaslouží. Mám ho zatím 1x projetý na Normal s mágem a teď ho projíždím s Monkem, který mě baví o trochu víc (je jako Chuck Norris křížený s bohem). Předpokládám, že mě tahle klikačka časem omrzí, ale na odreágování je to dobré a obzvlášť zabaví ve více hráčích :) *9*
      • Ten "smajl" na konci se tam dostal omylem :)
    • asi sis toho nevšiml, ale klikl si na "odeslat" a tím si to vypsal do diskusie, ty kkot
      • hehe, do zabugovaneho konzoloveho zaklinacka sa nemoze pod*ebavat co? To len jebliny mozu mat tisic komentov na Skyrim a D3
  • Grafika je nahodou pekna, len pretoze nepotrebuje DX20 nemusi byt hnusna.
    To ste vsetci taky rozmaznany s Crysis?
    • tak jiste kdyz je crysis uz 5 let starej
    • Trol.diskuzni
      Grafika je hnusná, protože je to typická omalovánkovaná jako ve WoWku... (a nejde jen o barvy, celkově to vypadá s nadsázkou jako rozpohybovaný komix)
      • ty si Uxylak? Diablo vobec neni ako wow.Ma to sice komixovy look, ale mne sa to paci.Ty chod pozerat filmy pre pamatnikov onanisto.
      • nesmysl, grrafika ma lepsi a horsi mista, ale treba leorikovo sidlo je graficky nadherne, zvlast kdyz je venku bourka a blesky skrz okna prosvetluji mistnosti
        • Trol.diskuzni
          Ještě jsem neviděl hezký screen nebo video z D3... Rád se nechám zasvětit. *3*
          • tak ono malo kdo cpe nekam high ress videa nebo screeny
          • Veskoslav
            Takže jsi to ani nehrál a bereš to podle screenu? No prostě trolí šašek.
            • Trol.diskuzni
              Ano, grafiku považuju z videí a ze screenů...
      • Mě by strašně zajímalo, jak velkou krabici od bot si předal místním redaktorům, že tě tady na fóru vůbec ještě trpí *7*
        • Trol.diskuzni
          To víš, ne každý musí mít nutkání utlačovat jakýkoliv názor, který je odlišný od toho jeho...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit