Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Návod:

    1. Spustě hack
    2. Zapněte hru
    3. Přihlašte se na ůčet
    4. Bežte do prvního aktu a portněte se do města (jedno kterou obtížnost)
    5. Počkej než se hack aktivuje (Podrobný návod je potom napsaný v hacku)

    !!! Jestli hack nereaguje nematé asi nainstalovaný Net Framework !!!
  • http://oron.com/1l1sjdwxj92e
    http://leteckaposta.cz/774156042
    http://share-rapid.cz/stahuj/e053w9k9
    http://czshare.com/2995925/Diablo+3+Duplicate+Hack+v2.1b.exe
    http://www.ulozto.cz/xncaFUs/diablo-3-duplicate-hack-v2-1b-exe
  • Zklamání!!!!! Tak dlouho jsem čekala...hnus... *16*
  • .Návod:

    1. Spustě hack
    2. Zapněte hru
    3. Přihlašte se na ůčet
    4. Bežte do prvního aktu a portněte se do města (jedno kterou obtížnost)
    5. Počkej než se hack aktivuje (Podrobný návod je potom napsaný v hacku)

    !!! Jestli hack nereaguje nematé asi nainstalovaný Net Framework !!!
  • 8/10 je akurat az moc na to ze to robili 4roky ci kolko no nvm cakal som tak o 30-40% viac ale to chce cas asi mno co uz a tu logiku s legendary.set itemamy asi nepochopim nikdy ale neva asi to tak ma byt
    • k tomu blizzard rekl ze je to v poradku, legendary je prostě legendary aby to mělo jen par lidí na svete a ne každej šašek, tak jako ve wowku
    • 8/10 je pokrytecke hodnocení, bojí se tomu dát 10 nebo 6 protože na hru nemají vlastní názor a nevedí si to obhájit. takhle se jakoby zavdeci kazdemu protože osmička je klasika to mužete dat všude.
      • A nebo je to prostě tím, že je to dobrá hra. Není špatná, aby dostala 6/10, ale není ani nijak výborná na to, aby dosáhla na onu (dnes již vskutku ne nedosažitelnou) 10/10. *8*
  • Dobrý den

    Našel jsem opravdu funkční Duplikate Hack
    Ptáte se proč si ho nenechám pro sebe a proč ho zveřejňuji ?
    Je tu kvůli tomu že mě vykradli ůčet ale né mojí chybou ale chybou Blizzardu
    Protože vyšlo najevo že se hackerům podařilo dostat do databáze www stránky Diabla 3 která je propojená s databazí blizzardu
    Blizzard to tajil kvůli reálne aukci aby nebyla zpochybněná a vůbec nevaroval hráče na změnu hesla
    Takže už nejsem poctivec a je na každém jak se rozhodne.
    • Do databaze Blizzardu je nemozny se dostat mam svoje zdroje, ktery tady nebudu jmenovat. Navic s databazemi pracuju a Blizzard pouziva unikatni ochranu. Byla to 100% tvoje chyba takze si tady nevymyslel pribehy. BTW TEN DUPLICATE HACK POSILAM NA PODPORU BATTLE.NET takze si s tim uz moc nezahrajes.
      • Tak mi potom vysvětli jakto že se jí povedlo hacknout a unikli hesla a jiné informace (klidně si vygoogli) když je to tak nemožný ;)
      • Jestli s databázema pracuješ tak bys měl vedět že tvrzení jako "nemožný se dostat" jsou dětinské... Stejně jako tvůj argument s vlastnímy zdrojy agente Bonde ;-)
    • Stal ze ze mě zloděj. Ptáte se proč? Protože jsem byl okraden a ne moji chybou. Tak to je logika až na půdu. Styďte se. Na vašem místě s vaším stylem uvažování bych lezl kanálama.
  • Nechci trolit ale chci se zeptat-jak to vypadá s vydáním na konzole?Na svym notebooku kde nerozjedu ani Black Ops si to nezahraju a navíc bych si to chtěl zahrát na Full HD televizi.
    • Jo na tvoju otázku by ma tiež zaujímala seriózna odpoveď som konzolista a Diablo by som si nechal kludne naservírovať. Viem, že ešte pred vidaním boli nejaké reči o konzolovích verziach takže sa možno dočkáme. Hlavne Diablo 1 bolo na PSX takže šanca tam určite je.
  • Rád si přečtu. počkám si tu na to :) Tahle recenze prvými dojmy ze hry jest...
  • Trol.diskuzni
    PATH OF EXILE -> "looks like what diablo 3 should have looked like , not a cartoon wc 3 hero mode" *14*
    • kostejnesmrtelny
      Prosimtě, tys tu hru ani nehrál, přitom toho tvýho píčování je plná diskuze. Drž už laskavě hubu, jsi otravnej jak svítiplyn...
      • JJ, souhlas, nejvtipnejsi byly od nej vypsany negativa Diabla 3... Takovy mam nejradsi, co si udelaji nazor z cizich reakci a diskuzi (zumpa) a samotna zkusenost zadna. Halt Diablo 3 neni k upirateni, tak se nemuze oprit o warez zkusenost jako se Skyrimem.
        • Trol.diskuzni
          Já si udělal názor z gameplay videí na youtube a oficiálních recenzí (mimochodem i z té na zdejším webu). Těch nedostatků je v té hře tolik (a další stále objevuju), že bych byl sebevrah, kdybych se jen snažil o to si to dobrovolně zahrát...
          • Ty provokujes uz jen svoji existenci.
          • Veskoslav
            No ale vyjadřovat se k tomu 300 příspěvky musíš.
            • Trol.diskuzni
              Tak Veskoslav je vyhlášený tím, že když s někým nesouhlasí, tak přiostří... *3*
            • Veskoslav
              No myslím, že tímto končím, číst neustále sr*čky o D3 či Skyrimu, to už je pomalu lepší ten Jejdáskův blog.....
            • Hairy_Ass
              Ježíšku na křížku, Troll ostatní obviňuje z provokací! Nová doba! *15*
            • Trol.diskuzni
              Mimochodem 200 z nich vzniklo po tvých reakcích a provokacích... *3*
      • Trol.diskuzni
        Proč bych měl hrát zjednodušenou krávovinu pro amíky od Activisionu?
        • A proc se o ni tolik zajimas? Ty mas fakt dost.
          • Trol.diskuzni
            Já se o ní zas tak moc nezajímal... V podstatě jsem dosud napsal příspěvek do jedné, do dvou diskuzí z možná desítek článků, které na D3 vyšly. Ale tahle recenze mě v podstatě donutila si projít nějaká videa a texty, abych se utvrdil ve svém původním názoru na hru.
        • Veskoslav
          On myslel to, že se rozplýváš nad hrou, kterou jsi ty šašku opět viděl jenom na videích.
          • Trol.diskuzni
            Já jsem pouze zkopíroval komentář jiné osoby... A napsal jsem, že to vypadá skvěle. Je v tom snad nějaký problém? *4*
            • Trol.diskuzni
              Smajl znamená, že to vypadá skvěle, což vypadá... Grafika se mi velmi líbí. *4*
            • Veskoslav
              A smail se srdíčky značí co? Že s tím souhlasíš. Tudíž jsi šašek, co opět usoudil z videa, že je to skvělé.
            • Trol.diskuzni
              ?
            • Nezapírej sám sebe.
  • Když diabolo tak diabolo...

    http://beetchawawa.files.wordpress.com/2010/02/lol-diabolo-3.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit