Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak Dishonored překonává očekávání prodejů :D V Arkane si asi myslí, že udělaji dobrou hru, ktera ma skoro ve všech recenzich 8-9 a nebude se dobre prodavat. Oproti tomu EA brečí, že si MOH:Warfigher nikdo nekupuje s pruměrnym hodnocenim 4-5. :D :D
  • USER47
    Není to Francouz, ale Bulhar, a není to přímo game designer, ale visual design director - od toho právě některý ty prvky estetiky (tallboy/strider etc.). Nicméně ty podobnosti spíš vykukovaly na concept artech či prvních screenech, ve výsledku je ten svět od HL2 hodně odlišnej a při hraní mi half na mysl nepřišel snad ani jednou.

    Navíc po herní stránce to má k Bioshocku či HL2 asi tak stejně daleko jako k Angry Birds...
  • ale těch 10% v absolutních číslech není tak málo *3*
  • Pokud se nemýlím, tak s HL2 to má společného jednoho francouzského designéra, který právě dělal jak na HL2, tak i teď na Dishonored. A pak ještě Arkane dělalo u druhého BioShocku design a animace či co.
  • Tak to mi uniklo. Ale i tak, hlavně některé z prvních levelů jsou jen pár ulic.
  • S tím patchem máš pravdu, hra se na některých místech sekne a není to způsobeno systémem, na kterém hraješ, ale hrou samotnou.

    Třeba mě se stalo, že se mi hra na PS3 sekla v profesorovo domě, kdy jsem se vtělil do myši, přicvakl na ní minu a když jsem jí chtěl nechat vybouchnout, tak hra zamrzla. Ale nejkurióznější mi na tomhle přišlo, že jeden týpek s tímto stejným zamrznutím přišel na twitter Harveyho Smithe a ten mu na to odvětil "že pokud nechce, aby se mu hra v tom profesorovo domě sekla, tak musí zabít stráž hlídající tu budovu, pak to totiž nezamrzne." Zkrátka nic ve smyslu "Ano, jsme si vědomi tohoto problému a děláme na tom." To mne dost zarazilo.

    A pak se mi ještě navíc v některých částech ke konci hry začínaly jen problikavě objevovat na obrazovce takové malé, bílé, protivné textury. Ale žádný echo jsem na otázku "Co s tím?" nedostal. Takže doufám, že nějaký patch časem vyjde.
  • USER47
    Sandboxový město nikdy neslibovali, vždycky o tom mluvili jako o oddělenejch otevřenějších levelech.
  • Tak očekávala se mnohem větší svoboda pohybu..ne jen po ulici, po střeše nebo kanálem
    - otevřenější svět...jestli autoři hned na začátku oznámili, že hra bude rozdělena ja levely, tak se omlouvám, asi mi to uniklo, ale čekal jsem otevřené město
    - větší interakce s obyvateli...ti ve hře v podstatě nejsou
    - větší využitelnost kouzel...dohrát se dá jen za použití blinku
    - vyváženost mezi stealth a action gameplayem...proč se zbytečně s někym mlátit, když se během vteřiny blinkneš kam potřebuješ, je to jednodušší a rychlejší

    to by pro příklad asi stačilo
    nemyslím to jako trolling
  • Boom
    Tak sis milé dítko zatroloval, tak vyčůrat a spát;)
  • USER47
    S Bioshockem ani HL2 to nemá společnýho vůbec nic kromě určitejch prvků estetiky. To už mi to přišlo výrazně podobnější Thiefovi či Hitmanovi.

    Jinak nemyslím, že musej nějak zásadně měnit koncept, už jen samotná změna prostředí by mohla dost změnit zážitek. Ten svět má rozhodně potenciál na ukázání odlišnejch lokací/vyprávění odlišnejch příběhů.
  • Drtimlam
    Všichni víme, že jsi pouhopouhý hloupý trol, co rád provokuje. Přečetl jsem si diskuzi a ke hře jako takové jsi napsal absolutní hovvno. Gratuluji, zařadil ses po bok GGG a Codyho.....
  • Veskoslav
    No ve Steam novinkách mi to na mail přišlo:-D Že nějaký rekord či co *1*
  • Veskoslav
    No ano. Kdo s tebou nesouhlasí, je nejspíš hlupák, že?
  • "...ani zdaleka nenaplnil to, co se od něho očekávalo."

    Tohle bys měl nějak víc objasnit/rozebrat, jinak ten příspěvek neberu.
  • Dishonored, i přesto že je to velmi povedená hra, ani zdaleka nenaplnil to, co se od něho očekávalo. Pokračování by si rozhodně zasloužil, ale musel by se dost předělat, aby to nebyla jen kopie jedničky.
  • Preed
    V tom pripade ani nechcem vediet ake hry mas rad lebo 90% trhu je oproti dishonored odpad.
  • rhaegar
    To dělá Veskoslav a je mu podobní
  • Nechápu o čem se tu bavíme. Dishonored si nehrál, ale chceš aby přídomek stealth byl odebrán. A pak tu plácáš nějaké příklady na hru, která je úplně někde jinde...
  • za co ho proboha mínuskujete, vždyť má pravdu
  • To se tak nekdy stane, ze cloveku hra nesedne. Ma takle zklamal Deus Ex, ktery je imho spatne a velmi nezvladnute herni mechanismy a litoval jsem, ze jsem za nej dal plnou cenu. Dishonored me docela bavi, ale nejvetsi radost mi letos udelalo Dragons Dogma.

    A na hloupe jedince, kteri netoleruji jiny nez svuj vlastni nazor se vys...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit