Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aha, takže teď to půjde takhle: Fallout 4, TES Online, DISHONORED 2, TES VI, FALLOUT Online, Fallout V, DISHONORED Online, TES VII, DISHONORED 3, Fallout VI...atd. atd. atd. Navíc je velice pravděpodobné, že od druhého dílu bude Dishonored operworld RPG... *5*

    Dishonored je nepochybně výborná hra - autoři sice nehorázně vykradli Bioshock a HL2 - ale potenciál na pokračování už moc nemá. Museli by totiž změnit koncept - levelově dělená hra za vraha/mstitele bude totiž vždy stejná. Nových prvků se dá přidat kvanta, ale vždy to bude stejné.

    Navíc když ani po 2 měsících nejsou schopni vydat sebemenší patch, ale už mají plánovaná DLC... tím ztrácí respekt...
  • No me ta hra taky moc neohromila, spis nudila. Celkem mi byl ukradeny pribeh, postavy a nejak me nezalezelo jak hra skonci... Cena podle mne neodpovida kvalite, bohuzel prehypovana prumerna hra - alespon pro mne... Pokud bych mel napr. srovnat deus ex a todle, jasne u me vyhrava prvni zminena gamesa a na plny care.
  • Uvidíme, co z toho bude napodruhý. Hlavně, aby to nebyl obyčejnej klon jedničky, protože je toho hodně, co se dá vylepšit.
  • Nelži si sám sobě,že lžu a jdi raději dělat nšco pořádného než reagovat na moje příspvěky
  • Za to tvé výlevy jsou hotové poklady
  • Veskoslav
    Tak proč sem lozíš mezi nás bezbožné a hloupé zatracence světa diskuzí games?;) Nikdo Tě to nenutí sem chodit. Nikterak tu nikomu nebudeš chybět a my bezvěrci a zoufalci si jistě poradíme i bez Tebe a tvých přínosných příspěvků, kdy vždy lžeš:)
  • Král hlupáku zdejší odpadní komunity se samozrřejmě ozval,v nic jiného jsem ani nemohl přece doufat a popravdě je mi absolutně u prd*le co si člověk jako ty myslí...
  • To je, ale velká škoda. Já v to doufám už od doby než hra vyšla o objevily se první informace o světě. Taky by nebylo špatný kdyby v novém díle jsme mohli prožít svátek Fugue(?).
  • Veskoslav
    Promiň, nesplním ti tvé mrzké přání:) A život zde opravdu netrávím. A myslím, že na tvůj komentář lze napsat jediné: Lžeš;)
  • MrSanta
    Cosi: Nepleteš, zkušeností za sundání nepřátel nesmrtícím způsobem pomocí zakončováku je mnohem víc, než když je picneš. K tomu navíc bonusové XP za projetí úrovně bez spuštění alarmu, nebo bez toho, aby tě někdo zahlédl.
    Já vždycky vyčistil celou úroveň, většinu pomocí zakončováku. Akorát civilisty jsem nechával v klidu. Na tý policejní stanici v Detroitu jsem omráčil asi jenom jednoho poliše a to jenom kvůli přístupu k důležitému počítači. I ty věci ve zbrojírně jsem nechal být. Přece nebudu kvůli pár granátům mlátit bývalé kolegy *2*
  • Cosi
    Zapomněl jsem na body = praxis. V tom případě, pokud se nepletu je za stealth víc bodů, kvůli kompenzaci. Když se hraje pravý stealth, tak se nepřátelé likvidují jen v nejnutnějších případech. Pokud se střílí, dostávají se body za každýho padlýho nepřítele. Pokud se tedy rozhodneš vystřílet policejní stanici mělo by být bodů na praxis dost.
  • Dishonored byla moje nejhorší koupě za posledních let...Hra bez špetky inteligence,jen běhaní a likvidace nepřátel v casual kabátku... přííběh byl přiblblý a dialogy na úrovni Ordinace v růžové zahradě...A prosím, aby ubožáci typu Veskoslava,kteří tráví svůj marný život u games.cz na mě nereagovali
  • Hlavne uz zadne pandy prosim :D
  • Kozy
    Myslim že na Pandysii se jen tak nepodíváme
  • kostejnesmrtelny
    Jo, ale ať si daj záležet. Chci vězeňskej transport do nový kolonie v Pandysii *14*
  • Jenomze otevrenej boj je prave dost zabavnej :D
  • MrSanta
    Bodejť by bodíky nefungovaly, když za ně dostáváš praxis a tím si vylepšuješ postavu.
    O nutnosti používat granáty mi vyprávět nemusíš.
  • MrSanta
    To zní dobře. Díky za info. Jestli mě to nenadchne, tak ti to spočítám *3*
  • Ja si myslím,že tam asi nejsou započitane hry přes tyhle obchody,jen originalky z obchodů a tak. Prostě hmatatelna koupě :)
  • Cosi
    V Human Revolution, pokud si chtěl chodit střílecím typem, musel jsi používat granáty, miny a trhaviny. Hra která právě ukázala, že když naběhneš mezi nepřátele, tak z toho bez úhony nevyvázneš. To že za to máš ve výsledku méně bodíku a že ti to vadí je už jen na tobě. Tady je vidět, že i když to jsou jen blbé body, tak fungují. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit