Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak dle recenzí těžko *3*
  • Nadhodnocené jen tím, že je to z KS a je to indie a barevné a tak dále. Kdyby Witcher 3 pocházel z KS, tak to má na MT 99%
  • ACT1 paradni, pak to jde dolu .. cloveku navic zacnou dochazet veci, jako absence dne/noci, nejakeho zivota ve meste (lidi tam jen tak stoji), zadna zmena pocasi, hloupej physical/magical armor system, nevyvazenost v pozdejsi fazi. Ze udelali dabing je sice pekny, ale obcas to trha usi, o pribehu ani nemluve, NPC jsou charakterove nevyrazne, journal je jeden velky chaos :) je toho vic, objektivne to 10ka teda neni...

    Takze cloveku zbude zajimave mechaniky souboju, elementu, obcasne "puzzle", atd.
  • maros.goc
    zavádzaš....vždy bolo uvedené "jedno z najlepších RPG historie" ...Witcher 3, Skyrim a OS2 su jedny z naj RPG historie :) aj ked ten Skyrim je oproti Zakliancovi 3 a OS ako chudobny pribuzny, ale je to fantasticka hra ....
  • maros.goc
    hra roka, prepáč Zelda :D
  • Kdyby Quake a DN3D nikdy neexistoval a dneska by to někdo udělal v moderním vizuálu, tak bych si to zahrál radši, než BF4. Pointa je jednoduchá:

    a) hratelnost a herní mechaniky nestárnou tak, jako technické provedení
    b) military shooter automaticky neznamená lepší fps
  • Dotaz: to se da opravdu hrat jako stare Fallouty, ze se daji questy resit i slovne nebo jinymi zpusoby a hra se da projit bez zabiti? Neco je sice naznaceno v recenzi ale ja jsem skepticky.
  • Škoda, že to je izometrické RPG. Tento pohled mně prostě nesedí. Nejsem bohužel cílová skupina, což mě celkem štve.
  • Pěkná recenze.
    Byla by někde ještě informace, kolik hodin trvalo dohrání hry?
  • Proto sem já osobně vždycky pro konstruktivní debatu, kde se porovnávají hry mezi sebou, než jen pro obecné plky o nostalgii nebo o tom, že dneska je prostě všechno automaticky lepší.
  • Ale jen dokud nevýjde KCD, to bude na hodně dlouhou dobu nejlepší RPG historie, minimálně dokud Dan Vávra nedokončí Hidden & Dangerous 3.
  • Tak to jsem nečekal, čumím s otevřenou hubou! Vypadá to moc dobře!
  • Ale tím potvrzuješ že nejsi zrovna objektivní,,
    já hraju hry asi 25 let, a stálo mně to hodně času a ještě více peněz, ale jak jsem ti napsal,
    jenom proto že jsem šílel s nějaké staré hry neznamená že nové nejsou dobré a nebo dokonce lepší,

    fakt ruku na srdce kdyby si dostal Zaklínače 3 před 15-20 lety ? jenom bych viděl Ciri a šel bych do kolen,, když jsem hrál staré hry, už tehdy jsem chtěl hrát hry jako Zaklínač, Fallout, Mass Effect, Skyrim,
    ale v té době to prostě nebylo možné :))

    si představ že bychom místo quake 1 nebo duke nukem 3d měli v herně COD black OPS 3 nebo BF4
    no řeknu ti, už bychom byly minimálně 3x všichni v léčebně :)))
  • Není těch nejlepších her historie dle recenzentů poslední dobou nějak moc? Tak se to nějak opakuje. Skyrim nejlepší RPG historie, nejlepší hra historie, pak Witcher 3 nejlepší RPG historie, nejlepší hra historie, Zelda nejlepší hra historie, nejlepší open-world historie. Origonal Sin 2, nejlepší hra historie, nejlepší RPG historie.

    Hmm. Já jsem skeptický...
  • True story.
    S odstupem času mozek vytěsňuje nepříjemné vzpomínky a zůstává jenom to pozitivní.
    Proto taky spousta wannabe prohlašují, že kdysi byly hry lepší...
  • Tahove souboje z tohoto jeste nedelaji rpg.
  • Stejně jako System Shock...
  • já už jsem taky stará vykopávka, tak to bude nejspíš tím *3* Čím je člověk starší, tím víc žije ve vzpomínkách.
  • v tom případě není RPG ani Witcher 3, protože to je taky spíš single-player rubačka. Každopádně je jedno kam sem to řadí.
  • Tvoje první desítka Václave? Blahopřeju, ale opatrně s nima. :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit