Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spis ze jsi jeste dite :)
  • Mart9
    Tak se ale rozhodněte. V další diskusi někdo píše, že to je stejně ukecané, možná ještě víc než první díl a má hodně souhlasů. Tak co? *13*
  • zaty
    To je ale hrozná blbost. Jeden jazyk zvládne každý, kdo není na úrovni mentální retardace. Je to jen o tom chtít. Nikdy nepochopím, že někdo, kdo zabije týdně desítky hodin hraním her, není schopen obětovat pár hodin studiu jazyka.
  • zaty
    Odehráno cca 30 hodin a je to pecka. Po dlouhé době hra, do které jsem ochoten utopit i těch 100 hodin, i když na hraní nemám extra moc času. Nicméně má své chyby, takže za mě 9/10.
  • viz. moje komentáře níže.. víc nemá smysl dodávat..že si lhář jsem jasně prokázal *1*
  • Přesně tak, můj záměr odpočátku byl hru koupit, vyzkoušet a refundnout. V případě, že by mě to extra bavilo, tak by si hru nechal, ale to se nestalo... takže počkám na slevu a pak se rozmyslím, teda jestli vyjde EE nebo mód s updatem HUDu. Ale chlapci pořád vidí v mém textu něco co tam vůbec není... asi trolling.
  • mam jenom FHD rozliseni, takze vic jak 7 jich na sebe nenavazu do retezu

    a po jednom se s nima vsema tahat nehodlam, ale to uz by byla sila, se kterou je treba pocitat i na mezinarodni scene *1*

    hraju dal s 5, to je tak akorat, skoda, ze neslo vzit beasta a lohse, to bych klidne frcel se 6

    ted jsem to zkusil a klidne jsem mohl cestovat se 7 a zbytek zustaval na palube
  • To nemyslis vazne :-D
  • Totiz steam ti nenabizi refund po vice nez 2 hodinach. A po kolika hodinach ta hra vlastne zacne byt zabavna?
  • Takze od zivych spoluhracu muzu ocekavat ze mi nebudou pomahat, ale ze mi budou kradnout itemy a eventualne mne bodnou do zad, jak se tim chlubil Pechacek v recenzi. Asi mi neco uniklo, ale to bych dal prednost solo hrani pred takovym coopem.
  • ale já nemám nic ani proti Divinity, vždyť je to fajn ve výsledku, ale nadhodnocené jsou obě hry.

    Ale to je jedno, nejhorší na této diskuzi je ten magůrek kike, teď lituji, že jsem vůbec začal diskutovat. Je mi z takových lid zle. Tohle je mor tady tyhle lidi.
  • Takze se nakonec shodnem alespon stim last of us ze neni uplne nadhodnocene ?:)))
  • Ty nemas zadny argumenty "chlapce" :)

    Sorry ale nedokazal jsem si to odpustit
  • nech se léčit... ještě začne o klikaní. Fakt už se na ty hry vyser a jdi ven, protože tohle co tady předvádíš je na bohnice. Ti ty pixely vugumovaly mozek...
  • tady jde vidět, že tobě ty hry lezou na mozek. Agresivní člověk, co nemůže tu agresi jinak filtrovat než na diskuzích. Já se ničím neoháním, on uváděl 9,5 i na od lidí, tak jsem napsal, že to má 8,8. Nepsal jsem, že je to dobré či špatné, to ti vyvodil tvůj chorý mozek. Jinak Last of US 95% od Profíků a 9,2 od lidí, to zní dělá úplně nejlépe hodnocenou hru historie, na počet hodnotící a průměr od profesionálu. Klidně se poser, pro mě to nemá žádnou vypovídající hodnotu magoree.
  • Hosi, naucte se cist, argumentujte a pak se snad s Vami pustim do diskuze... jinak mi za to opravdu nestojite. Hodnoceni recenzenta a jeho pristup je amatersky, aproto neni objektivni, to neznamena ze by hra nemohla dostat 10/10, ale na gamesech to neberu...
  • Dwarfs = asw = femto/alucard. Stačí sledovat náklik...
  • Zoufalec se ohání user score.

    Zelda 8.4
    Bloodborne 8.8
    Nioh 8.5
    Horizon Zero Dawn 8.3

    To sis naběh, ubrečenče. Tomu řikám Delikátní QQ. ;D
  • Morraw
    Dwarfs je jasný troll. Více jak 100h RPG refundne do 2h a pak přijde dělat závěry do diskuze, že recenze není objektivní a hra si nezaslouží 10/10. To vše po necelých dvou hodinách ve hře. A pak kdo tady není objektivní.
  • Steam ale nemůžeš brát vůbec v potaz, tam není hodnocení, tam je líbí nebo nelíbí. Já bych taky dál libí, rozhodně bych hru doporučil, přesto ne za 10/10. MT má taky nulovou vypovídající hodnotu, ale pořád je to lepší než Steam. Tam aspoň můžeš dát hodnocení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit