Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 95% berte s rezervou. Je to fajn hra ale stejně jako Skyrim(taky 95%) je to ve výsledku jen to, že dá jeden recenzent 10 a začnou další. Objektivně tak 8/10.

    Jinak o hru je tu nějak malý zájem, žadní fanboys, žadní haters ani trolové. Co se děje?
  • Rekl bych ze ty jsi uplne mimo. Mimochodem, me je 27 let tak si odpust toho chlapce. Tim co pises o coopu v dos, vlastne jen potvrzujes ze ta hra je vyvijena a delana z vetsi casti pro coop. Za prve a za druhe, nemusis byt sesynchronizovany s kamaradem jak pises. Muzes se napojivat na random lidi a stejne tak oni na tebe akorat hrajes s jejixh postavou.

    Total war warhammer je taky uplne neco jineho, ale naprosto. Takze pokud me chces narknout z toho ze ja jsem mimo chlapec co srovnava jablka s hruskama tak to ma nulovou vahu pokud delas to stejne.

    Btw, nevim kdo je mimo, ty porad nechapes pointu mich prispevku a "srovnani" tech her. Ale uz nemam silu to vysvetlovat a od tveho pristupu co se jednani se mnou tyka ani chut :). Takze tak. Mas jiny nazor nez ja. Ja ti ho neberu. Jen bych podotkl ze v muj i recenzetova prospech hraje trosku vic veci nez v tvuj ;). Napriklad to, ze ta hra dostava desitkove hodnoceni skoro vsude. Mej se krasne skladej basne!
  • Si úplně mimo...s D3 to nemůžeš srovnávat. V D3 klikneš a jseš v MP, ta hra je primárně také dělána na SP, ale MP je tam snadněji implementovaný, protože je to instantní neředěná zábava v podobě ARPG.. naskočíš a jedeš, navíc tam máš rifty scalovaný podle lvl. U DOS2, pokud nemáš kamarády, kteří k tomu prostě ve stejnou dobu jako ty nesednou a nebudou postupovat stejně jako ty, tak je vymalováno.. ujede ti příběh a už tě to nebude bavit, protože jde o příběh.. Ano hrál jsem DOS 1 v coopu a proto vím jak je težký tohle sesynchronizovat a domluvit se. A ano hrál jsem D3 v MP a proto vím jak je lehký skočit do MP s random lidma a prostě klikat, srovnáváš zase úplně něco jinýho CRPG vs ARPG..chlapče. Postupuješ stejně jako recenzent ne metodicky, srovnáváš jabka s hruškama, už na tebe reagovat nebudu nejseš na mým levlu ani vzdáleně:D:D:D Vůbec nevíš o čem mluvíš. Joo a DOS 2 jsem hrál pokud si nečetl můj první příspěvek nahoře a joo líbí se mi to, vůbec to nezpochybňuji i když to má HUD chyby... Ale hodnocení není objektivní, protože hra byla hraná v opci... to je jako kdyby si hodnotil TWW2 na základě coop kampaně s kámošem.
  • Ja neseovnavam hry jako takove, myslim tim to ze hra by se mela hodnotit jako celek a pokud se prezentuje jako coop rpg (a prezentuje se tim "coop" dost silne (staci hledat:)) ) co je pak spatneho na tom ze tu hru nekdo v coopu dohral a podle toho zhodnotil. V coopu je vzdy vetsi zabava ale to preci nema nic spolecneho s kvalitami jako takovymi a je jedno zda to hral v coopu ci ne. Jen se vic bavil. No a na druhou stranu ty rikas ze je to primarne sp hra, ja si to ani tak nemyslim po tvych argumentech. A proc? Jednoduse proto ze treba diablo je porad stejna hra pokud ji hrajes solo ci v mp, myslim tim herni mechaniky. Ovsem v divinity je hra zalozena na tom ze to budes hrat v coopu a i herni mechaniky jsou na tom postavene. Paklize nebudes, "ods*re" to ai. Krasny priklad je kamen nuzky papir pri rozhovorech tvych dvou hlavnich postav v divinity 1. Hrat kamen nuzky papir s ai, jakej to ma vyznam? Ztrata casu a nuda. V coopu? Opacnej ucinek. Podivej se na trailery o coopu obou her. A pochopis ze ta hra je proste delana hlavne pro coop, akorat se bez nej obejdes.
    Uz jen v tom je genialni. Bud jsou ciste SP hry kde je mp navic. Nebo MP cooperativni hry kde pak single dtoji za velky H... divinity je v tomhle genialni. Je navrzene pro coop kde vsechny herni mechaniky o tom vypovidaji, ovsem, funguje o uplne stejne dobre i v pripade kdy se rozhodnes hrat sam.

    Hral jsi to vubec?
  • PS: BF a OW patří do úplně jiné ligy, nejen žánrově, ale diverzifikací SP a MP části o hodnocení Diablo 3 ani RBS se vůbec nikdo nebavil.. nechápu souvislosti a co ti myslíš.
  • Protože je to na všech obchodech primárně distribuováno jako SP s možností MP coop, tady není žádná diskuze. Stačí používat filtry na všech distribučních kanálech nejen digitálních.
  • Ale kde ty beres jestli je ta hra delana primarne na sp nebo na mp??????? Co na tom zase nechapes ty? Je to rpg, ale prezentuje se hlavne multiplayerem a moznostma a dopadama na vse co je ve hre mezi hraci atd. Je na to nespocet traileru atd. Ty si myslis ze hra je delana primarne jako sp, ja si myslim ze je primarne delana pro coop.

    Rainbow six siege ma taky singleplayer :) hodnotit hru dle nej ma 1/10 a nikdo to nehraje. Battlefieldy, overwatch, i to blby diablo je ve vyslednem hodnoceni lepsi diky mp.
  • Jak je na tom game master mód, nevíte někdo? Editor map je vždycky důvod k radosti, ale občas bejvaj strašlivě neintuitivní a zbytečně složitý pro někoho, kdo se celej den neválí u mámy ve sklepě.
  • ještě k té angličtině, denně komunikuji v v AJ. Zaklínače jsem na 80% zvládal z odposlechu, ale z mého 2 hodinového trialu DOSu 2 můžu říct, že angličtina použitá v téhle hře přesahuje standardní level znalostí a setkal jsem se tam se slovy, která jsem v životě neviděl, takže za mě určitě čeština aby si člověk mohl užít příběh se vším všudy a nemusel si kazit zážitek.
  • Kámo, víš jak napíču by se obecně tyhle izometrický rpg hrály, kdyby NPCčka trajdaly po mapě?
  • Za mě ta hra nemá na 10/10, ale klidně to tak být může, to já nezpochybňuji.

    Já se bavím o metodice recenzenta, primárně SP hru hraje a v MP coop, jeho METODIKA je špatná, a tím pádem jeho hodnocení je ovlivněno a tím pádem není objektivní. Hodnotí úplně něco jiného, jiný zážitek, než na co je hra primárně cílena.. hodnotí opci. Understood?
  • "Namisto aby pozorne citali" no myslim ze to jsi popsal sam sebe.

    Ja ti odpovedel a cetl pozorne. Odpovedel jsem stejny blabol jako ty jsi vubec napsal. Pises neco o debilech ... a pritom ty jsi tu nekdo kdo porovna dve hry ktere maji uplne jiny cil. Porovnavas hru s propracovanym pribehem a prumernym vsim ostatnim s hrou, ktera nema tak propracovany pribeh, ovsem vsechno ostatni az nevidane ano. A hlasas, ano hlasas. Hlasas ze maji v podstate vsichni kteri jsou z dos2 nadseni ze maji v hlave nasrano....protoze nema tak propracovany pribeh. No, ma kvality jinde nez baldurs gate a to v cem vynika je na mile daleko od baldurs gate. Neuznavam lidi co neuznavaji nazor jinych lidi a naprosto slepe, tupe a debilne se snazi jit proti proudu ovsem bez jakykoliv konstruktivni kritiky, padnych argumentu a v nejlepsim pripade s urazkami a aniz by danou hru hrali.

    "Baldurista" "ps fanboy" "xbox fanboy" "pc fanboy" - vsichni patrite do jednoho pytle -> a pak do smeti
  • Blbost.... ta hra ma v prumeru 95% proboha, to jsme zase u toho ze vsichni recenzenti jsou "tupci"? Ta hra je skvela v SP a pro ty kteri to hrajou v coopu to je jeste lepsi. A ta hra je primarne delana na coop jinak by tam nebyl...

    Podle tveho pristupu by se mohlo shodit i cele diablo, protoze to je vylozene na jeden pruchod a pokud pak nehrajes v mp je to nuda. A uprimne neznam nikoho kdo by od diablo dvojky nehral s ostatnimi hraci minimalne po lanu. Pamatuji si plne herny kde se hralo jen toto, dota 1 a csko.
  • Recenze je neobjektivní a nevypovídající. Bohužel, jedná se primárně o SP hru, majorita hráčů bude hrát hru v SP, recenzent hrál v MP coopu, což hře dodává další rozměr. To si měl nechat na druhý průchod. Opravdu amatérský přístup. Dám příklad v podobě Resident Evil 5, jako SP bych to nikdy nehrál, nicméně v coop s kamarádem jsem si hru maximálně užil a nedám na ni dodnes dopustit. Single RE5 bych hodnotil 5/10, coop 9/10... 4 body navíc pouze za mého kamaráda a za to, že seděl vedle mě s NB a královsky jsme se bavili. Objektivita pak jde stranou. To co jsem napsal platí pro RE5, ale dokážete si udělat obrázek o DOS2.

    Co se týká DOS2, chtěl jsem jen zkusit, tak jsem koupil a refundnul do 2 hodin... hra je dobrá, ale tak nějak mě nic nemotivovalo jít dál + graficky hra sice vypadá skvěle, ale z HUDu (dialogové okno + statové okno), udělali pixelart, což mě bije do očí.. je to drobnost, čeho si 99% hráčů nevšimne, ale já jsem detailista a na tohle se zaměřuji, takže čekám na slevu a nejlépe na nějakou enhanced edici nebo mod, který to napraví. Ale to jsem jen já.. jinak pokud HUD bude opraven a budu moci u toho strávit více jak 2 hodiny, pak si myslím, že by to mohlo být dobré, ale absolutní hodnocení určitě ne... teda v coopu jo, ale to je úplně vedle jakoukoli objektivitu:D
  • Paráda! Tak to mám do Vánoc o zábavu postaráno :)
  • Morraw
    Zůstávají ti na palubě ? Mě vždy zmizí a musím najímat znova.

    EDIT. Tka daleko v příběhu ještě nejsem, tak budu muset počkat.
  • OK. Mrkni si tuto sekvenciu(pretoc na cas 48:10): https://www.youtube.com/watch?v=gpza4m08zCc

    Vsimni si voice acting, atmosferu, hlbku dialogu, kvalitu deja a jeho ton atd.
    Ak je toto genericke fantasy tak proste nemas na to IQ, bez urazky ale sorry jako.
    Ok teraz mi ukaz nieco s podobnou hlbkou a atmosferou v tejto hre, predom vdaka.
  • vzdycky kdyz tu vidim tyhle balduristy se musim ptat sam sebe, jestli jsem nahodou nehral jiny hry

    genericky fantasy hry svazany s level cap 20 a pravidly D&D

    a nekdo o tom dokaze mluvit jeste 20 let pote jako o necem vyjimecnym
  • Dik, ak je pribeh naozaj ako DOS1 tak to absolutne neni pre mna. Na nete pritom vsade pisu ze je vyrazne lepsi, tu vidis ten dovod preco sa pytam nas beznych hracov.
  • Myslim ze vela ludi tu projektuje vlastne myslenie a emocie na druhych, namiesto aby pozorne citali a porozumeli komentarom inych. A to neplati len pre teba, je to vidiet hlavne na tych debiloch co ma hned "ohodnotili". Tak este raz:

    - Ja sa pytam ludi, aky je *kvalitou a hodnotami* pribeh tejto hry v porovnani z vyzsie uvedenymi. Kvalita neni viazana na konkretnu seriu alebo zaner.
    - Ja tu nic nehlasam ani netvrdim, ja sa *pytam* tych ktori to hrali dlhsie na nieco co ma zaujima, pretoze nemienim zabit 80+h zivota hodin na (mozno) prehodnotenej kravine, teda dufajuc ze sa stale najdu ludia ktori este vedia rozlisit co definuje konkretne hodnoty u tohto zanru a vedia mi to spravne podat.
    - Ja sa nepytam ci je tato hra BG348, s tou nemusi mat vobec nic spolocne. Co vsak musi mat spolocne podla mojich kriterii je kvalita a predovsetkym ma teraz zaujima pribej a jeho celkova pritazlivost - hlavne preto lebo DOS1 *bola* totalna, genericka, nudna ako hrom kravina.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší