Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PS. Tak sem na to kouknul a čeština je už oficiálně součástí BGT. ;D
    Návod na instalaci:
    https://www.gog.com/forum/general/enhance_the_gameplay_in_your_edition_of_baldurs_gate_from_gogcom
  • Nejsem si jistej, ale vzhledem k tomu, že to používá originální data a nepřidává to nový obsah co se týče textu, tak nevidím důvod, proč by to nemělo jít. Je tam akorát při instalaci možnost drobný korektury originálních eng textů, ale to je volitelný. Maximálně bys měl v angličtině tu jednu in-game sekvenci, která je tam navíc při přechodu z BG1 do BG2, kde tě na cestě do Amnu přepadnou a zajmou Irenicusovi lidi.
  • Boze muj, dalsi fanboy dite co si neumi koupit vsechny tri platformy.....

    Tlou- oceneni za jeden z nejlepsich pribehu ve hre vubec a ty napises toto. Nema smysl k tomu rozepisovat neco hlubsiho, ne nekomu kdo ma iq horici zirafy. Sorryjako
  • madPav3L
    Je to stejně ukecané, možná ještě trochu víc, zkušenost po cca 110h.
  • tak jsem asi narazil na dalsi bug

    na nameless island jsem se nechal poslat v 5 lidech, a ted muzu najimat dalsi a dalsi lidi

    od kazdyho v nabidce jednoho, hned je na palube nejak plno *1*
  • To zní zajímavě, ale čeština se do toho předpokládám dostat nedá, že?
  • smutné že sa na to musíš ptát pod recenzí a že ti tuhle informaci neposkytne samotná recenze
  • Jak je to s mnozstvim textu oproti prvnimu dilu? Ja ctu moc rad (knihy), ale v jednicce ty tuny zbytecnyho textu byly tak unavny, ze sem to po par hodinach zkouseni prestal hrat. Je dvojka trochu min ukecana?
  • Morraw
    Co jsem si všimnul diskuzí na Steamu tak Lone Wolf je dost OP, takže je to ve dvou ši solo snad ještě lehčí než v plném počtu, ale záleží samozřejmě na buildu.
  • LoU je příběhová hra asi jako CoD...
  • A proto hraju BG jedině s BGT modem, obě hry i s datáčema spojený do jedný hry. ;D
  • Chidlink
    Jednička šla projít s perkem osamělý vlk v pohodě se dvěma postavama. Ve dvojce to půjde určitě taky :)
  • schali
    Dvě postavy úplně v pohodě, možná je to jednodušší jak v plné partě, musíš mít samozřejmě od začátku lonewolf.
  • madPav3L
    od "schali" z PCtunning fora http://pctforum.tyden.cz/viewtopic.php?f=39&t=247137
    "Dohráno, výsledný čas 120 hodin. Dost jsem toho vynechal, nechám si to na druhý kolo až bude čeština. Každopádně monstrózní hra. Připomnělo mě to Bladurs gate. Zamrzela obtížnost, je to příliš lehký, nějakej lepší balance by to chtělo, Lonewolf je příliš OP."

    Po dotazu co hrál:
    "Combo knight + support mage, dmg delal jenom knight. Vsechny body jenom do str, TH a warfare - doporucuju, do const neni treba nic davat. Myslim ze by to slo dat i solo - jen knight, ale bylo by to trosku slozitejsi."
  • Mart9
    Já spíš nerozumim, že to ještě nikdo neopravil *2*
  • MickeyMutant
    Rád bych slyšel názor někoho, kdo už nějakou dobu hraje, zda je možné hrát s jednou, maximálně dvěma postavami. Chápu, že přijdu o spoustu obsahu - interakcí, questů, příběhů atd., ale to mě zrovna teď nezajímá. Zajímá mě, jestli je možné hru projít sólo. Četl jsem o perku Lone Wolf, takže to nejspíš jde, ale chtěl bych slyšet relevantní názor na obtížnost s jednou nebo dvěma postavami. Dík.
  • U deb.ila jako ty, by to soudce přešel a dal maximálně podmínku.
  • Morraw
    No. V jeden moment můžeš mít jen 4 charaktery aktivní. Když vyhodíš žoldáka, tak prostě zmizí a musíš si ho najmout a zaplatit znova. Taky má znova defaultní vybavení, skilly atd. Těžko říct co z toho je záměr a co bug.
  • Podnecovanie k samovražde je trestný čin.
  • teprve ted na konci druhy mapy jsem si vsimnul, ze na lodi muzu najmout 5. figurku jako zoldaka? je to naporad? v recenzi jsou vsechny obrazky jen se 4

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší